Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
LezioK
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Cze 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Magnus Craven
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital Św. Munga 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Magnus uwielbiał zwierzęta a szczególnie swojego psa Jemmy'ego. Jest bardzo przyjacielski, gdyby była taka potrzeba oddał by za swoich przyjaciół życie. Magnus jest zazwyczaj dosyć spokojnym i radosnym dzieckiem. Boi się rozmawiać z rówieśnikami płci żeńskiej, lecz ma zamiar przezwyciężyć swój strach i w ten sposób dążyć do sukcesu.
Wygląd postaci: Magnus ma brązowe zaczesane do tyłu włosy jego oczy są koloru szmaragdowego. Jego znakiem szczególnym są rumieńce na twarzy. Jak na 11 latka jest dosyć wysoki ponieważ jego wzrost wynosi aż 168cm. Był dość dobrze zbudowany. Zazwyczaj ubierał niebieską czerwoną bluzę, czarne spodnie i sportowe buty.
Historia postaci: W gorący sierpniowy poranek po długim porodzie na świat przyszedł Magnus Craven. W wieku 5 lat  bawiąc się w parku rzucił piłkę za którą pobiegł jego pies i nigdy nie wrócił. Tego jesiennego dnia Magnus załamał się, w drodze powrotnej  do barokowego domu rodziców szedł przez cmentarz i nagle wszystkie znicze w pobliżu jego zwroku zaczeły gasnąć. Następnego poranku postanowił się zapytać rodziców o te dziwne zdarzenie, tata patrząc się na swojego syna wytłumaczył mu co się wtedy stało. Wtedy Magnus zrozumiał że nie jest taki jak reszta jego znajomych. W jego 11-ste urodziny  przyszedł list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Następnego dnia wraz z rodzicami poszli na ulicę Pokątną i kupili rzeczy potrzebne do szkoły. Ostatniego dnia wakacji Magnus postanowił spakować najpotrzebniejszy rzeczy do życia w tak wielkim zamku. Tata zaprowadził go na peron 9 i 3/4, chłopak wszedł do pociągu usiadł w przedziale i z lekkim smutkiem pożegnał się. Wiedział że czeka go nie zapomniana przygoda w szkole.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć. Jestem Magnus, Magnus Craven, a ty?


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem gdzie znajduje się Pałac Kultury gdyż nigdy nie byłem w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze zupę i odpowiada* Dziękuje.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Dowiedziałem się od mojego znajomego Qbiskona2K.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Avalon_Death
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2017
0
#2
Chce sie wypowiedziec na temat tego jakze wybitnego podania.
Podanie zawiera liczne ukryte podteksy, min cyt "Magnus uwielbial zwierzeta" przeciez to czysto zly charakter postaci, wrecz drugi voldemort, ukryty zoofil w mlodym czlowieku charakteryzuje upodobanie jednej ofiary, cyt "a szczególnie swojego psa Jemme'go", dalsza czesc podania jest bardziej wyrafinowana cyt "Boi się rozmawiać z rówieśnikami płci żeńskiej" ta wypowiedz doglebnie utwierdza nas w moim twierdzeniu, cyt "lecz ma zamiar przezwyciężyć swój strach i w ten sposób dążyć do sukcesu." byc moze chce zgwalcic jakas uczenice, hogwart moze przemienic sie przy nim w istny horror. Zastanawiajaca jest tez jego budowa ciala, w wieku zaledwie 11 lat chlopak ma prawie wzrost przecietnego mezczyzny, moglbym mowic ze to jest voldemort w cieleniu dziecka, chlopak musialby miec geny jakiegos mutanta nie ma innej mozliwosci, kolejnym dowodem bedzie ten cytat "W gorący sierpniowy poranek przy kawie po długim porodzie na świat przyszedł Magnus Craven" odrazu widac ze cos tu nie gra, omine juz dlugi porod, aczkolwiek ta poranna kawa jest intrygujaca, co autor chcial przekazac, potem jeszcze ta historia z psem ktory nigdy nie wrocil, czyzby to byla jego pierwsza ofiara, czy mozemy go juz nazywac smierciozerca.
Zastanawiam sie czy taka osoba, nie bedzie zbyt duzym zagrozeniem, ale jednak tak fascynujacy bohater.. ahh... autor jest napewno dobrym pisarzem, jestem ciekaw jak autor odniesie sie do mojej wypowiedzi, wtedy moglbym zdecydowac czy sam przyjalbym takiego ucznia, jak narazie stanowcze nie, w hogwarcie jest duza ilosc kotow i psow, no chyba ze go wykastrujemy.

//+20% warna za wypowiadanie się w cudzym podaniu.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Wstrzymane.
Dopisz jeszcze trzy zdania do wyglądu.
Może zmień pękające znicze na gaszące się.
List z Hogwartu nie mógł przyjść razem z normalnymi listami, ponieważ przynosi go sowa.
W historii brakuje jeszcze pożegnania na stacji 9 i 3/4.
LezioK
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Cze 2017
0
#4
Daniol0012 napisał(a): (04.07.2017 12:49)
Wstrzymane.
Dopisz jeszcze trzy zdania do wyglądu.
Może zmień pękające znicze na gaszące się.
List z Hogwartu nie mógł przyjść razem z normalnymi listami, ponieważ przynosi go sowa.
W historii brakuje jeszcze pożegnania na stacji 9 i 3/4.


Poprawione. :]
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#5
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.