Witaj!

Luncher
LezioK
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Cze 2017
0
#1
Jaki polecacie luncher do hapel.pl prócz oryginalnego minecraftowego bo na tym mi nie działa a jak zmienie na inny powinno, bo raz taki błąd miałem na 1.12 zmieniłem luncher i gites. Więc jaki luncher najlepiej premium polecacie do zainstalowania tam hapla?
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
Sklauncher.
LezioK
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Cze 2017
0
#3
A to luncher premium tak? bo na pirackich (nonpremium) nie gram
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#4
Jedna z modyfikacji pozwala na przełączanie się między kontami więc możesz zalogować się również na konto premium.
ReseT
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 7
Mar 2016
25
#5
 bo na pirackich (nonpremium) nie gram MISTRZ XD
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Jeżeli nie chcesz grać na "pirackich" launcherach to pozostaje Ci tylko oryginalny launcher Minecraft.
LezioK
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Cze 2017
0
#7
no to niech już będzie piracki byle nie to "gówno" skluncher do którego trzeba usunąć .minecraft Tongue
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Nie trzeba do niego nic usuwać. To jest launcher stworzony dla hapla. Może Ci nie działać, gdyż on ma inną konfigurację profilów niż oryginalny launcher Minecraft. Wystarczy, że naciśniesz "Reset my settings" czy coś takiego po włączeniu SKlaunchera, a później będziesz wchodził  w .minecraft i będziesz podmieniał nazwy plików launcher_profiles i launcher_profiles.old na czas gry na haplu i potem ponownie na czas gry na czystym Minecraft. Ja mam Minecraft Premium i używam SKlaunchera cały czas, i nie mam tego problemu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.