Witaj!

Ankieta: Propozycja mapy zaznaczanie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
18.75%
3 18.75%
Nie
81.25%
13 81.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Propozycja mapy zaznaczenie
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#1
Question 
Witam ta mapa by na tym polegała że jeżeli byśmy odkryli klasę np.Historię magii to ona sama się nam zaznacza i tam jest a nie ma wszystkich klas od początku trzeba samemu znajdować może tak samo z hasłami do portretów ale to rożwazcie w komentarzach Big Grin a i mapy nie posiadają ucz.1 tylko od ucz.2 poza pośrednictwem kupna
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Jeżeli się nie myle, to chodzi Ci o coś takiego:
[Obrazek: pEdD0zT.jpg]
Pomysł wydaje mi się być bezsensowny. Wszystko pozostaje do pamięci twojej. Nie chodzisz cały czas z mapą, która nagle się odkrywa.
Nowi gracze powinni pytać się, sami odkrywać ciekawoski zamku- nie widzę potrzeby na taką mapę.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#3
Woolf napisał(a): (13.07.2017 18:02)Jeżeli się nie myle, to chodzi Ci o coś takiego:
[Obrazek: pEdD0zT.jpg]
Pomysł wydaje mi się być bezsensowny. Wszystko pozostaje do pamięci twojej. Nie chodzisz cały czas z mapą, która nagle się odkrywa.
Nowi gracze powinni pytać się, sami odkrywać ciekawoski zamku- nie widzę potrzeby na taką mapę.
Zapomniałem dopisać że ucz.1 nie powini mieć dostepu tylko 2 a mapa powinna byc do kupna co o tym sadzisz
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#4
nonsens.
Już nawet jeden z graczy zrobił nowatorską mapę, dzięki której możesz odnaleźć jakieś miejsce.
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...0#pid66330
Jeżeli masz problemy z pamięcią- jak gdzie dojść to możesz przenieść to do rozgrywki, czy nawet powinieneś.
Wątpię żeby kiedykolwiek była wprowadzona taka forma mapy na serwer.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Cupp
Czarodziej




Posty: 203
Tematy: 20
Kwi 2015
184
Ravenclaw
#5
Nowatorska ponieważ pierwotnie miała być tylko w mojej KP. W RP sporządziła ją moja postać podczas pierwszych dni szkoły, jednakże postanowiłem to przypiąć do poradników. Jeżeli bardzo będziecie chcieli to wykonam czystą mapkę. Kanciatą, na białym tle. Będzie wtedy bardzo czytelna. Obecna jest troszkę nieaktualna ze względy niedawnych remontów mapki i nowych nauczycieli (nieznaczne zmiany)

Dodatkowo mapka przyczepiona jest na tablicy ogłoszeń przy wielkiej sali. Specjalnie wyolbrzymiłem gabaryty tego miejsca by każdy miał pewność, że to ,,główna" część zamku. Dlatego też charakteryzowana jest na papirus i prawdziwy tusz
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#6
Żartujecie sobie? To nie jest margonem xdd, to serwer role play gdzie wasza postać może wszystko zapomnieć tak samo jak i wy, a zapytać się każdy może starszego w ic, ucznia.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#7
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#8
Prosta sprawa. Jeżeli chcesz, sam możesz sobie taką mapę zrobić. Nikt nigdy nie stworzył w stu procentach dokładnej mapy Hogwartu, którą potem hurtowo sprzedawał w sklepach. Jeżeli Twoja postać potrafi, niech robi sobie mape która jej posłuży za pomoc. Grając dłużej, chodząc na lekcje schemat szkoły jednak wchodzi do głowy i te najważniejsze punkty są zapamiętywane. Zawsze istnieje też opcja zapytania o pomoc. I tak, dobrze wiem że niekażdy jest skory do pomocy, więc wystarczy szukać prefektów lub nauczycieli. Gdy takowych nie ma na serwerze, trzeba się wysilić i samemu szukać. Hogwart jest ogromy, ale też posiada wiele tajemnic, więc stanie w jednym miejscu i ciągłe czekanie na graczy/ekipe po prostu nudzi. 

Podsumowując, taka mapa nie zostanie wprowadzona, to samo tyczy się moda na mini-mapy, których temat wielokrotnie był omawiany.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.