Witaj!

Skarga TheWookie
Vaid
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 8
Paż 2015

#1
Nick oskarżającego:Vaid
Nick oskarżonego:TheWookie
Powód:nadużywa swoich komend razem z kumplem wrzucają do kozy na stałe potem zabiera przez komendę ooc różdzke i nadaje bana, poziom administracji jest niski widząc takie cos.
Dowody (Wymagane Screenshoty):
Proponowana karaBig Grinegrad 
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#2
Jestem zamieszany w sytuacje bowiem to ja sprowadziłem Wookiego do akcji związanej z zabieraniem rózdzki. Gracz został za przewinienia IC wrzucony do Kozy, na czas wyjaśnienia sytuacji, różdżkę również odebrałem mu ja i chciałem zanieść ją do działu przedmiotów skonfiskowanych w pokoju prefektów a ów gracz nie chciał jej oddać więc Wookie na moją prośbę przeniósł ją do mojego EQ. Tak więc różdżka została zabrana mu w IC, koza została nadana mu IC.
Vaid
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 8
Paż 2015

#3
W momencie nadania byłem juz w kurczak daleko od kozy ale spoko poziom waszej gry widać jaki jest

I poproszę o zgodę na zabieranie przedmiotów ooc
Sordey
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 6
Lis 2016
Slytherin

#4
Na zabranie przedmiotów ooc nie ma zgody xD
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#5
Po pierwsze nie ja wrzuciłem Cię do kozy, po drugie użyłem komendy żeby zabrać Ci różdżkę ponieważ pomimo akcji nie chciałeś jej oddać. A wg. postanowienia Stelli (https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11618) o ekwipunkach postaci, to co masz OOC w ekwipunku ma Twoja postać w IC. Jeżeli tracisz coś IC tracisz to też OOC jako itemek. Co do bana to warto wspomnieć, że wykazywałeś toksyczne zachowanie, co zauważyli też inni aktywni członkowie ekipy, wysyłałeś masę reportów które wykazywały twoją niewiedzę o postanowieniach Administracji RP a także wyzywałeś innych graczy od cytuję "raka". Gdybym miał za te wszystkie rzeczy dać po warnie i tak wyszedł by ban na okres 1. dnia.

A co do samej skargi to wzór nie jest całkowicie wypełniony, brakuje screenshotów. Więc technicznie rzecz ujmując nie masz dowodów.
Vaid
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 8
Paż 2015

#6
No wystarczy to że sam powiedziałes że to zrobiłes. Pokaż mi punkt w regulaminie mnie nie obchodzi jakies postaniownienie Stelli która posiada rangę gracz (Wszystko ma być podpisane przez adminsitracje) Więc własnie wykazałes się poziomem swoim, a pisanie raportów na twojego kumpla to dla ciebie za dużo nie? Bo przecież jak ktos może pisać raport na najlepszych dwóch graczy ciebie i twojego kumpla?
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#7
Nie wiem skąd się u Ciebie wzięło to że Blusimusic jest moim kumplem. No cóż nie ważne. Postanowienie jest w dziale w którym tylko Administracja RP oraz Head Administracja może dodawać wątki. Stella była swego czasu Administratorem RP i każdy z graczy który wtedy grał Ci to potwierdzi jak również ekipa serwera. Postanowienia są równie ważne jak regulamin, takim pisaniem "Pokaż mi punkt w regulaminie mnie nie obchodzi jakieś postanowienie" pokazujesz swoją niewiedzę na temat zasad panujących na serwerze.  
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Wtrącenie Cię do kozy wyglądało tak:
Byliśmy daleko od kozy, ale Rocky podsunął mi pomysł, aby zamknąć cię tam na czas wyjaśnienia sprawy. Użyłem na tobie Mobilicorpus, abyś nie uciekł. Jestem dorosłym czarodziejem, dlatego te zaklęcie nie sprawiło mi trudu. Ruszyłem w stronę kozy, kiedy już w niej byłem, ciebie tam nie było. Nie było możliwości abyś uciekł od tego zaklęcia, dlatego IC byłeś przy kozie. Wsadziłem Cię do kozy komendą i odegrałem akcję po wsadzeniu OOC, abyś był przy niej. Nie widzę w tym żadnego łamania regulaminu przeze mnie. 

A co do tej kozy na "stałe" to wrzuciłem na czas nieokreślony, żebyś nie został wypuszczony przez system w nieodpowiednim momencie.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#9
Nadana kara oraz postępowanie Administracji jest w pełni zasadne.
Niestety Vaid, kłócisz się o rzeczy, o których nie masz mój drogi pojęcia. Postanowienia Stelli Cię obowiązują, ponieważ wprowadzała je będąc członkiem Administracji Serwera. Fakt, że aktualnie nim nie jest nie oznacza, że postanowienia przestają obowiązywać. Mają one pełnoprawne poparcie Administracji RP skoro znajdują się w oficjalnym dziale.

Jesteś zbyt bardzo nastawiony na atak i chęć pokazania, że to właśnie Ty masz rację i niestety nie dostrzegasz tego, że każda z osób, która wypowiedziała się wyżej starała Ci się wytłumaczyć Twój błąd oraz to, że nie masz racji.
Jeśli Blusimusic w IC unosił Twoją postać na Mobilicorpusie to nie mogła ona w żaden sposób uciec w trakcie trwania zaklęcia. Jeśli nie do końca rozumiesz działania zaklęcia tutaj masz szczegóły - http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Mobilicorpus
Tak więc Drogi Graczu zostałeś umieszczony w kozie mimo faktu, że byłeś daleko dlatego, że uciekłeś od akcji będąc na zaklęciu Mobilicorpusa, co jest jawnym NON-RP (odsyłam do regulaminu oraz znaczenia pojęcia NON-RP), a następnie nie chciałeś oddać różdżki mimo, że była ona Ci zabrana IC w czasie akcji, co również jest NON-RP. Więc członek ekipy miał pełne prawo odebrać Ci skryptowy itemek i przekazać go osobie, którą w IC Ci ten przedmiot odebrała. Natomiast Prefekt mógł tak samo umieścić Cię w kozie na odległość właśnie z tego powodu, ze dokonałeś NON-RP uciekając spod wpływu zaklęcia.

Jesteś nowym graczem więc wiele rzeczy jest dla Ciebie jeszcze niezrozumiałych, będziesz popełniał błędy myśląc, że postępujesz zgodnie z zasadami. To jest normalne, rozgrywka Role Play jest specyficzna, a jej opanowanie wymaga poświęcenia czasu na grę oraz chęci nauki. Nikt nie chcę Cię tutaj celowo ukarać, ani zepsuć Ci gry tego możesz być pewien. Jednak, jeśli ktoś tłumaczy Ci błąd to staraj się wyciągać nauczkę z takich sytuacji, ponieważ bez tego nigdy nie wpasujesz się do rozgrywki Role Play. Każdy z nas popełniał identyczne błędy na początku gry i każdy z nas był utwierdzony, że robi wszystko dobrze. Jednak właśnie dzięki temu, że każda z grających tutaj osób słuchała rad innych i obserwowała rozgrywkę, czytała postanowienia i regulaminy była zdolna wpasować się do rozgrywki.
Nie nastawiaj się na wstępie na kontratak, ponieważ nikt Cię nie atakuje. Skoro ktoś tłumaczy Ci błąd to na spokojnie przemyśl co zrobiłeś źle, nie krzycz i nie pisz skarg bez zastanowienia się nad sytuacją. Skoro coś tłumaczy Ci pięć osób i wszyscy mówią to samo, to znaczy, że coś jest nie tak. Prawda?

Mam nadzieję, że teraz już rozumiesz o co chodziło dokładniej w tej sytuacji i na przyszłość nie będziesz musiał przez takie coś przechodzić. Pamiętaj, przed wszystkim chęci do nauki i otwartość na rady innych.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.