Witaj!

Skarga AlexiTheWoolfie
Bumdash
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 3
Lip 2017
0
#1
Nick oskarżającego:Bumdash
Nick oskarżonego:AlexiTheWoolfie
Powód:Wymaganie jakis chorych rzeczy typu opisz jak pakowałes walizkę lub jak żeganała się postać, samemu nie posiadając takiego czegos w swoim podaniu. Inaczej mówiąc celowe utrudnianie gry na serwerze.Nie trzymanie się zasad pisania podania + tworzenie własnych wymogów.
Dowody (Wymagane Screenshoty):"Poza tym, mógłbyś napisać trochę dokładniej: jak przeszli? jak się żegnali?  
Dodatkowo brakuje pakowania walizek."
https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=2924<--Podanie weryfikatora który pyta o pakowanie walizek gdy sam tego nie posiada.
Proponowana kara: Zabranie rangi weryfiktaora 

Tutaj dodaje rzecz która pomoże tej osobie jak pakować walizki
https://tipy.interia.pl/artykul_3956,jak...lizke.html
Minhyuk
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Lip 2017
0
#2
U mnie tak samo wymaga jakiś chorych rzeczy typu dodaj emocje kiedy ujawniają się moce no prosze was jakby to było ważne w opisie historii
KemegHere
:woozy_face:




Posty: 82
Tematy: 14
Lip 2017
Slytherin

#3
Minhyuk napisał(a): (21.07.2017 18:11)U mnie tak samo wymaga jakiś chorych rzeczy typu dodaj emocje kiedy ujawniają się moce no prosze was jakby to było ważne w opisie historii

Emocje w ujawnianiu sie mocy sa potrzebne, bo objawiawienie mocy jest wtedy nie wiadomo skąd
Bumdash
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 3
Lip 2017
0
#4
KemegHere napisał(a): (21.07.2017 18:40)
Minhyuk napisał(a): (21.07.2017 18:11)U mnie tak samo wymaga jakiś chorych rzeczy typu dodaj emocje kiedy ujawniają się moce no prosze was jakby to było ważne w opisie historii

Emocje w ujawnianiu sie mocy sa potrzebne, bo objawiawienie mocy jest wtedy nie wiadomo skąd

A to powiedź jak ma się okazanie mocy do pakowania walizki?
KemegHere
:woozy_face:




Posty: 82
Tematy: 14
Lip 2017
Slytherin

#5
Bumdash napisał(a): (21.07.2017 18:45)
KemegHere napisał(a): (21.07.2017 18:40)
Minhyuk napisał(a): (21.07.2017 18:11)U mnie tak samo wymaga jakiś chorych rzeczy typu dodaj emocje kiedy ujawniają się moce no prosze was jakby to było ważne w opisie historii

Emocje w ujawnianiu sie mocy sa potrzebne, bo objawiawienie mocy jest wtedy nie wiadomo skąd

A to powiedź jak ma się okazanie mocy do pakowania walizki?

Musi się coś ciekawego dziać a nie, pakować różne rzeczy i coś się nagle dzieje.
Bumdash
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 3
Lip 2017
0
#6
No ale napisanie napisz jak pakowałes walizkę lub jak żegnała się twoja postać jest bez sensu, przecież to normalne jak ktos się żegna i co pakuje do walizki nie?
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#7
Miło, że piszą to bardzo obeznani gracze. Darując sobie ironię... Tak, w moim podaniu nie było zawarte wszystko, co powinno i dzisiaj otwarcie przyznaję, że się go wstydzę. Staram się oszczędzić tego nowym graczom wymagając od nich więcej, niż wymagano w czasie sidowego tsunami. Graczu piszący skargę, przyjrzyj się swojemu podaniu i na tle innych oceń, czy jest idealne. "Tworzenie" wymogów to część funkcji weryfikatora. Zdanie o pakowaniu walizek lub pożegnaniu na stacji nie jest chore, a wzbogaca opis i niweluje ewentualne niezgodności, nielogiczności. Napisanie tego zajęłoby Ci góra 5 minut. Graczu podpisujący się pod skargą: emocje w objawieniu mocy są niezbędne. Mogę Ci wysłać cytat na dowód jeżeli jest taka potrzeba. Dawno dawno (nieco ponad 2 lata) temu od graczy wymagało się o wiele więcej, a oni nie czuli się pokrzywdzeni i dawali radę tym wymogom. Nie uważam osób przychodzących tu teraz za niezdolne do napisania... w sumie 19 zdań (ten próg de facto bardzo często obniżam). Jeżeli jednak masz o sobie odmienne zdanie, proszę bardzo. Jakiekolwiek zaburzenia związane z posługiwaniem się językiem polskim? Skrzynka wiadomości wiecznie otwarta i przeglądana regularnie. 
Jeżeli przełożeni uważają, że swój obowiązek spełniam nieprawidłowo,  karę (z radością to może trochę za dużo powiedziane) przyjmę.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#8
Dla mnie bardziej głupie jest w przypadku AlexiTheWolfie czepianie się o nie postawienie przecinka, albo błąd ortograficzny.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#9
Co do wypowiedzi wyżej, o poprawę takich rzeczy proszę przy okazji innych błędów lub w przypadku,  kiedy zdanie nie ma sensu. Tłumaczyłam to już kilkukrotnie
Bumdash
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 3
Lip 2017
0
#10
AlexiTheWolfie napisał(a): (21.07.2017 18:57)Miło, że piszą to bardzo obeznani gracze. Darując sobie ironię... Tak, w moim podaniu nie było zawarte wszystko, co powinno i dzisiaj otwarcie przyznaję, że się go wstydzę. Staram się oszczędzić tego nowym graczom wymagając od nich więcej, niż wymagano w czasie sidowego tsunami. Graczu piszący skargę, przyjrzyj się swojemu podaniu i na tle innych oceń, czy jest idealne. "Tworzenie" wymogów to część funkcji weryfikatora. Zdanie o pakowaniu walizek lub pożegnaniu na stacji nie jest chore, a wzbogaca opis i niweluje ewentualne niezgodności, nielogiczności. Napisanie tego zajęłoby Ci góra 5 minut. Graczu podpisujący się pod skargą: emocje w objawieniu mocy są niezbędne. Mogę Ci wysłać cytat na dowód jeżeli jest taka potrzeba. Dawno dawno (nieco ponad 2 lata) temu od graczy wymagało się o wiele więcej, a oni nie czuli się pokrzywdzeni i dawali radę tym wymogom. Nie uważam osób przychodzących tu teraz za niezdolne do napisania... w sumie 19 zdań (ten próg de facto bardzo często obniżam). Jeżeli jednak masz o sobie odmienne zdanie, proszę bardzo. Jakiekolwiek zaburzenia związane z posługiwaniem się językiem polskim? Skrzynka wiadomości wiecznie otwarta i przeglądana regularnie. 
Jeżeli przełożeni uważają, że swój obowiązek spełniam nieprawidłowo,  karę (z radością to może trochę za dużo powiedziane) przyjmę.
Nie jestes osobą na odpowiednim miejscu, tworzysz własne zasady i wymagasz rzeczy które są nie potrzebne ja ci dałem poradnik który pozwoli ci zapoznać się jak spakować walizkę. Wymagając od kogos a sama nie potrafisz tego dokonać? wymagało się więcej? To dlaczego twoje podanie jest ubogie nie ma tam połowy rzeczy o które sama piszesz a mówisz że kiedys to było trudniej, To co ty robisz to celowe utrudnianie dostępu do gry a nie chęć pomocy bo jakos nikt nie napisał mi na pw "O tak możesz napisać że pakujesz walizkę itp"

A i nie chcę bys sprawdzała moje podanie do czego mam pełne prawo ponieważ uznaje cię za osobę która tylko utrudnia rozgrywkę i jako iż nie jestes jedynym weryfikatorem mam prawo do tego by inna osoba sprawdzała podanie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.