Witaj!

[KP] Laura Blackwood [RIP]
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
Dziewczynka mająca 75% czystości krwi urodziła się w stolicy Wielkiej Brytanii - Londynie, a konkretnie w szpitalu św. Munga nocą 20 czerwca 2049. Jest córką Alexandra Blackwooda i Johanny Blackwood. Jest kuzynką Alana BlackwoodaObecnie zamieszkuje dwór Blackwood w Dolinie Gordyka. Po wakacjach dziewczynka idzie do Hogwartu.

Zdjęcie/Rysunek postaci
Dzieciństwo:

11 lat - 13 lat
Aktualne
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRj4DCnl3B6LvuVZ8M8b6_...UI8uBbRoQh]

14 lat - 15 lat

16 lat - 17 lat


[Obrazek: tumblr_ne41h2HFwQ1siilpjo1_500.gif]
,,Radość jest większa, gdy masz ją z kim dzielić"
Wygląd

Laura jest średniego wzrostu, mierzy 155cm, a jej waga wynosi 41 kg. Mimo, że jest bardzo chuda, uwielbia jeść a jednak nie tyje.  Do bioder sięgają jej długie, proste włosy koloru brązowego. Często, gdy nie są do końca poczesane, jej włosy delikatnie kręcą się. Ma delikatnie rysy twarzy, a do tego jej buzia jest szczuplutka i smukła. Usta są pełne i średniej wielkości. Nosek jej jest wąziutki i ładnie wyprostowany.  Wyżej ma duże, niebieskie oczy. Często mówią że oczy Laury promieniują szczęściem.
Laura preferuje luzacki styl to znaczy uwielbia nosić spodnie najlepiej podarte, tenisówki, luźne koszule i bluzy. Również często ma rozpuszczone włosy.

[Obrazek: tumblr_inline_n34230GkWk1rxteab.gif]
,,Bądź dobrej myśli, bo po co złej?"
Charakter

Co wyróżnia Laurę? Radość. Dziewczynka emanuje radością. Uśmiech nigdy jej nie schodzi z twarzy nawet w trudnej sytuacji, gdyż zawsze stara się podejść do danego wydarzenia z optymistycznej strony. Na pewno jest też bardzo towarzyską osobą. Uwielbia poznawać nowe osoby i nigdy nie ma z tym problemu nie zależnie od wieku. Gdy jest dyskusja w grupce zazwyczaj to ona głównie prowadzi rozmowę. Lecz umie też wysłuchać, a nawet pomóc. Niestety jest łatwowierna i ufna szczególne osobom starszym, gdyż uważa że skoro coś osiągneli w życiu trzeba ich się słuchać. Gdy sytuacja tego wymaga umie zachować powagę i być rozsądną dziewczynką. Jednak jest głównie lekka ,,creizolką". Proponuje zazwyczaj szalone wypady w jakieś nieznane dotąd miejsca swojej paczce przyjaciół. Jednak najważniejszą cechą jej jest inteligencja. Potrafi mądrze i bystro rozmawiać z daną osobą odpowiednio do jej wieku. Co świadczy o tym, że czyta mnóstwo książek. Może na pierwszy rzut oka tego nie widać lecz ubóstwia czytanie. Co też się tyczy jej talentu do rysowania. Nie znosi osób, które dla zabawy kogoś dręczą lub dokuczają. Najchętniej tym osobom dała w kość! A jeżeli ktoś komuś z jej paczki coś zrobi popamięta do końca życia.

[Obrazek: tumblr_inline_ml1jm9RKqK1qz4rgp.gif]
,,Wszystko w twoich rękach, życie to twoja historia, spraw by była piękna."
Historia

**Widzisz różowy zeszycik z różnymi naklejkami w stylu ,,tęczy", otwierając go widzisz czyste i schludne pismo a czytając uważne poznajesz historię Laury**
0 - 10 lat
Drogi Pamiętniczku!
Chcę w ty jednym wpisie opisać ci całe moje dzieciństwo i to co rodzice mi opowiadali, ale ja tego nie pamiętam. Może jeszcze będę coś tu wpisywać, ale to później. Moja mama i mój tatuś przyjechali wieczorem do szpitala św. Munga, gdyż jak to tata określił ,,już chciałam bardzo wyjść na świat". No i tam przyszłam na świat o cały tydzień za wcześnie. Może dlatego, że taka energiczna jestem? Mniejsza, wracając po porodzie jak tata mi mówił leżałam w ,,magicznym urządzeniu", które miało mi pomóc bardziej przystosować się do życia. Leżałam w nim jakieś kilka dni po czym mnie i moją mamę wypisali ze szpitala. Pierwsze moje dziecięce lata jak opowiadał mi tata polegały głównie na nauce i poznawaniu świata. Szybko rosłam jak na drożdżach! A jeszcze szybciej się rozwijałam, bo jak tatuś mówił szybko nauczyłam się chodzić, mówić, pisać i czytać. Pamiętam, że mając 5 lat dostałam mojego konia  - Lady. To było niesamowite spotkanie. Od razu poczuliśmy tę więź, która nas połączyła. Od razu, gdy tylko była gotowa (i gdy ja się przebrałam) dosiadłam jej i ruszyliśmy galopem. Ona też uwielbiała szaleć. Tak jak ja! Do późnego wieczora jeździłam z nią. Jakież byłyśmy zmęczone po tym dniu! Tata był zdziwiony moją odwagą, gdyż mówił, że to bardzo nie spokojna klacz no i że cały czas miał mnie na oku. Od tego dnia szkoliłam się w jeździe konnej. Codziennie również udawałam się na plac zabaw i tam bawiłam się z innymi dzieciakami. Tatuś i mamusia od początku mi mówili, że jestem tak zwaną czarodziejką i kiedyś pójdę do magicznej szkoły, w której nauczę się tej magii. Dużo pytałam o tą szkołę. Nie wiedziałam, że tam są takie fascynujące rzeczy! Byłam naprawdę grzecznym dzieckiem chociaż bardzo ciekawskim. Gdy miałam 8 lat postanowiłam wejść na strych mimo że tata mi zabraniał. Wiele rupieci tam się walało, lecz ja się nie bałam, że coś się stanie. Gdy już zaczęłam penetrować strych zahaczyłam o starą półkę z jakimiś rzeczami. Odwróciłam się i widząc że zaczęła do mnie lecieć ze strachu zasłoniłam twarz, myśląc, że zostanę zgnieciona. O dziwo nic się takiego nie stało, gdyż półka zawisła w powietrzu. Byłam zszokowana! Odsunęłam się od półki i półka ,,wróciła" na miejsce. Opowiedziałam o tym moim rodzicom. Nie posiadali się ze szczęścia, co mnie na początku dziwiło. Wyjaśnili mi później, że dostałam objawienie mocy! Ucieszyłam się, bo wiedziałam teraz w 100%, że jestem czarodziejką! Od tamtej pory codziennie przeglądam książki dotyczące zaklęć i innych ciekawostek. Nie mogłam się doczekać aż przyleci do mnie list z Hogwartu! ,,Przecież skoro jestem czarodziejką powinnam go otrzymać od razu." Tak myślałam mając 8 lat. Teraz wiem, że dopiero mając 11 lat dostaje się list z Hogwartu. W czerwcu mam swoje urodzinki i mam wielką nadzieję, że dostanę list z Hogwartu. 

11 lat - wyjazd do Hogwartu
Dzień urodzin i przygotowania!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! W końcu dostałam ten list w moje urodzinki! No, ale po kolei. Jak zwykle wstałam i poszłam zjeść śniadanie, gdy nagle przez otwarte okno wleciała sowa z kopertą w dziobie. Szybko podbiegłam, wzięłam kopertę i zobaczyłam pierwsze słowa: ,,SZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA HOGWART". Zaczęłam skakać z radości, co oczywiście obudziło całą rodzinę. Gdy zobaczyli o co biega zaczęli się cieszyć razem ze mną.  Reszta dnia upłynęła mi na przygotowaniach do mojego przyjęcia! Odliczałam sekundy. W końcu wybiła godzina moich urodzin. Przywitałam gości po czym zasiedliśmy do kolacji. Po kolacji przyszedł czas na mój tort! Pomyślałam życzenie i poszło! Potem prezenty i zabawa! To był niezapomniany wieczór... 
Rodzina

 [Obrazek: 3117678851_1_3_nKQMB0Ae.gif]
,,W życiu chodzi o znalezienie ludzi, którzy podzielą twój rodzaj szaleństwa"
Relacje

,,Najważniejsze osoby, czyli moja rodzina"

Alexander Blackwood [Mivias] - ,,Najlepszy tatuś pod słońcem! Kocham go calutkim serduszkiem! To on mi kupił konika i poświęcał mi dużo czasu na zabawę, gdy mamusia była w pracy."

Johanna Blackwood [IC] [RIP] - ,,Mamusia. Widzę jak się stara poświęcić dużo czasu, lecz przez swoją pracę nie może. Szkoda, bo tatuś potrafi. Lecz i tak bardzo mocno ją kocham, bo wiem, że się stara. Ostatnio nie pojawia się w ogóle w domu. Mamuś gdzie jesteś? Już wiem gdzie jesteś..... Zawszę będę cie kochać mamo! *słychać szloch dziewczynki*"

Alan Blackwood [Calek] - ,,Kuzyn! Jest naprawdę bardzo przyjazny i może się wprowadzi do mnie! Obyśmy byli razem w tym samym domu w Hogwarcie!"

,,Jedziemy do rówieśników"

Kargath Barring [Scierwojad] - ,,Poznaliśmy się gdy ja weszłam do pubu a ty rozmawiałeś z Peoną. Od razu się wycofałeś. Aż tak jestem zła? *śmiech* Super, że potem poszliśmy rozmawiać. Jesteś naprawdę w porządku, tylko zacznij się otwierać na ludzi. I ja dotrzymam tej obietnicy! Mam przynajmniej taką nadzieję.. No ogólne bardzo cie lubię. Mam nadzieję, że będziemy w tym samym domu! *śmiech* Ostatnio nasza relacja się zepsuła..... Mam nadzieję, że kiedyś znowu będziemy razem się bawić i rozmawiać..."

Lilynette Habooth [Aloes] - ,, Masz super mieczyk drewniany! Mam nadzieję, że kiedyś razem będziemy ramię w ramie z kimś walczyć! Nie no jesteś fajna no i ogólnie taka creizolka. Ostatnio dziwnie się do mnie zachowujesz.... Chyba musimy pogadać! *śmiech* Nie no mówię poważnie! Nie chce zmarnować tej znajomości!

Amaranto Narciso [Amaranto] - ,,Amar, Amar, Amar... No ostatnio dziwnie się zachowujesz.... Ale jesteś naprawdę miły i sympatyczny! Lubię z tobą rozmawiać, no i super, że umiesz rozmawiać w innym języku! Obyś mi kiedyś powiedział co to za język! *śmiech*"

Arya Dratron [Logia] - ,,Sympatyczna koleżanka! Jest przeciwieństwem mnie, gdyż ona taka poukładana i niezbyt lubi szaleć.... Ale bardzo ją lubię! Kiedyś i tak cię zmuszę, żebyśmy chodziły po drzewach! *śmiech*"

Eleonore Dragovich [Allia] - ,, Ta to już w ogóle najlepsza! Bardzo mnie przypomina gdy byłam mała. Uśmiech nigdy jej nie schodzi z twarzy! No i lubimy się razem bawić swoimi maskotkami! I ma słodkiego króliczka! Najlepsza dziewczynka!"

,,Teraz przejdźmy do osób dorosłych"

Sophie Procter [Shizuku] - ,,Hm ta pani jest naprawdę specyficzna. Widać, że się stara jak najlepiej dla Kargatha lecz nie za bardzo jej to wychodzi. Ogólnie sprawia wrażenie bardzo miłej kobiety chociaż czasem bywa wredna. Ostatnio nie była miła dla mnie.... Czemu ona mnie tak nienawidzi?"

[Obrazek: tumblr_n2isv0osmD1sgm0jao1_500.gif]
,,Rodzisz się oryginalna, więc nie umieraj jako czyjaś kopia."
Ciekawostki

- Jej pasją jest jazda konna
- Uwielbia szkicować
- Kocha zwierzęta
- Ma swojego konia - Lady
- Nie lubi często przebywać sama
- Ma swojego misiaka, który dostała od mamy i nazwała go... Paniem Misiem
- Uwielbia jeść słodycze!
- Ma bardzo bujną wyobraźnie co pokazują jej rysunki
- Jej patronusem będzie koń
- Interesuje się magizoologią
- Umie grać na pianinie
- Zaginęła a później zginęła
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#2
Moja kuzynka!   Heart  Heart  Heart
Karta pikna!
Tycjanor
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Lut 2017
12
#3
"nocą 20 czerwca 2059" Ona ma minus 1/2 lata? Ona dopiero się urodzi?!
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#4
Tycjanor napisał(a): (24.07.2017 21:21)"nocą 20 czerwca 2059" Ona ma minus 1/2 lata? Ona dopiero się urodzi?!

Ups juz przeprawiam
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#5
Kristina Pimenova, japier jwnedmlowejinrkdswojiejnrdkslkaweirj
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#6
@Ref
Dodano drzewko
Zmieniono jedną relacje
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#7
Cytat:Rodzisz się orginalna,
oryginalna!!!!!
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#8
@Ref
Sporo rzeczy zmienionych
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#9
@Ref
Ostatni ref
Lucas
Azkaban




Posty: 22
Tematy: 2
Lip 2017
Ravenclaw

#10
Udusiła się zapewne.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.