Witaj!

[ULOTKI]
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#1
**W wioskach, w których mieszka choć jeden czarodziej, można spotkać ulotki, mugole nie widzą na nich ulotki McDonalds, a czarodzieje widzą następującą zawartość:

Widząc plakat zachęcający do zagłosowania na mnie w wyborach na Ministra Magii zapewne pojawia się w twojej głowie pytanie: Kim ja jestem?

A więc kim ja jestem? Jestem obywatelem takim jak TY. Któż lepiej zna potrzeby, problemy i troski obywateli niż jeden z nich?

Jako absolwent Hogwartu znam sposób działania szkoły, co pozwoli mi na oczyszczenie realacji Ministerstwa z tą że szkołą oraz zapewnię uczniom wsparcie w rozwijaniu swoich zdolności poprzez pomoc finansową dla potrzebujących przed rozpoczęciem roku szkolnego oraz wynagrodzenie ciężkiej pracy w roku szkolnym poprzez stypendia dla wybitnych adeptów magii.

Po ukończeniu szkoły ciężko było mi znaleźć pracę, dziś rozumiem więc frustrację młodych, ambitnych ludzi gotowych do pracy, którzy tej pracy znaleźć nie mogą. Zwiekszenie ilości zatrudnianych osób w urzędach oraz spółkach podlegających pod MM będzie jednym z priorytetów w moich działaniach.
Po znalezieniu pracy, często zarobki nie pozwalają na postawienie na swoim, na rozpoczęcie w pełni samodzielnego życia. Wesprzemy tych, którzy starają się, by kupić dom, powiększyć swój majątek czy też rozpocząć swoją działalność.

Uporządkuje struktury Ministerstwa Magii i postaram się sprawić, by wspomnienie nazwy tej instytucji przywoływało tylko pozytywne emocje oraz poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i wartości.

Jack John Falcon



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.