Witaj!

Podanie na Dorosłego
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Luke Hobbs
Data i miejsce urodzenia: 19 listopad (25 serwerowych lat temu) Dolina Godryka
Status krwi: 75%
Historia postaci: Luke urodzony w Dolinie Godryka.Pochodzi z magicznej rodziny.Jego tata, William za czasów szkoły był w Gryfindorze a mama, Helena w Ravenclaw.Luke od małego bardzo się interesował magią.Dużo czytał książek.Jego okrycie magiczne było w wieku 5 lat jechał na koniu to zaczął spadać z niego kiedy to nagle słoma podleciała pod niego i nic mu się nie stało.To odkrycie spowodowało w chłopcu silne emocje,poniewaz zaczął się domyślać,ze może mieć jakieś magiczne moce i nie dawało mu to spokoju.Jego rodzice wiedzieli,że ich syn będzie wybitnym czarodziejem.W wieku 11 lat,podczas swoich urodzin otrzymał list z HogwartuPo przeczytaniu listu,Luke był bardzo szczęśliwy i prędko,chciał udać się na ulicę pokątną.I tak się stało,udał się na Pokątną i wraz z rodzicami zrobili zakupy.Najbardziej zapamiętał zakup różdżki u Olivandera.Po zakupach wrócił do domu i spakował się.Następnego dnia z rodzicami udał się na Peron 9 i 3/4.Punktualnie o 12:00 pociąg wyruszył do Hogwartu.Luke w pociągu zakolegował się z chłopakiem o imieniu Michael oraz z dziewczyną,która miała na imię Lily.Cała trójka znalazła wspólny język.Szybko minęła im podróż.Kiedy pierwszy raz przekroczyli próg Hogwartu byli szczęśliwi.Chwilę później nastąpił przydział do domów.Najpierw był Michael,który trafił do Ravenclaw.Następna była Lily,która również trafiła do Ravenclaw.Po tych dwóch przydziałach Luke bardzo chciał trafić do Ravenclaw,żeby być razem z przyjaciółmi.Kiedy nadszedł jego moment był bardzo ze stresowany.Nad nim Tiara najdłużej się zastanawiała.Wahała się między Gryfindorem a Ravenclaw,lecz ostatecznie wybrałaRavenclaw.I tak rozpoczął on naukę w Hogwarcie.Uczył się w niej bardzo dobrze.Najlepsze jego przedmioty to OPCM,ZiU,Eliksiry i transmutacja.Po ukończeniu szkoły zaczął pomagać biednym dzieciom, i szukał jakieś dobrej pracy.Jest bardzo ambitny i dąży do dobrej pracy
Wygląd postaci: Luke jest przystojnym mężczyzną.Włosy ma koloru brązowego. Oczy odziedziczył po mamie,czyli jego oczu są koloru niebieskiego.Jest dobrze zbudowany,dba o siebie.Jest średniego wzrostu.Na twarzy posiada bliznę.Nos ma mały ale za to szeroki uśmiech .Jako dziecko ubierał się tak jak przystało na ucznia.Lecz po ukończeniu szkoły,zaczął nosić garnitury,modne ubrania.Kiedy jest w świecie czarodziejów ubiera się w czarne szaty, jak przystało na czarodzieja.W świecie mugoli nosi zazwyczaj garnitur.Lubi być zadbanym.Zawsze ma porządek, nienawidzi bałaganu.
Cechy charakteru: Luke,kiedy był dzieckiem był odważny,towarzyski i rozmowny.Teraz jako mężczyzna nadal jest odważny,towarzyski oraz bardzo inteligenty.Troszkę zrobił się mniej rozmowy,bo wie,że nie wypada ciągle rozmawiać.Jest bardzo cierpliwy,opanowany i pomocny.Kiedy ktoś zwróci się o pomoc do niego,zawsze stara się pomóc i nie zostawiać kogoś w trudnej sytuacji.Mocno trzyma dyscypline,nie pozwala sobie wchodzić na głowę,ale kiedy ktoś ma rację to potrafi to przyznać, oraz,że popełnił błąd.Jest rozrywkowy,zabawny ale wie kiedy jest granica dobrego smak.Jest wyjątkowo bardzo cierpliwy i spokojny

Wyniki z OWuTeM-ów: 
Astronomia –T
Eliksiry – N
Historia Magii - N
Mugoloznawstwo -O
Latanie – Zaliczone
Numerologia –T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –N
Obrona Przed Czarną Magią – W
Starożytne Runy -T
Transmutacja –N
Wróżbiastwo –N
Zaklęcia i Uroki - PO
Zielarstwo –O

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Z internetu
Co to jest IC i jak je zapisujemy?: - IC jest to świat zewnętrzny gry,nie wolno nam jej mieszać z (OOC).IC piszemy bez żadnych nawiasków itp,tylko na normalnym chacie.Kiedy dzieje się akcja to zapisujemy ją w **,albo można użyć komend /me bądź /do.Jedna z najważniejszych zasad to,że nie wolno pisać żadnych emotikonek,jedynie można je zastąpić w ten sposób, np. *jest bardzo radosny*, *płacze*.
Przykład rozmowy IC:
PWWP:Cześć jestem Luke, a ty?*Pyta chłopca*
Reypow:Cześć jestem Albus*Podaje rękę*
PWWP:Idziesz dzisiaj na lekcję Latania?
Reypow: Pewnie,że idę
PWWP: To do zobaczenia na lekcji*Uśmiechnał się*
Reypow: Do zobaczenia


Co to jest OOC i jak je zapisujemy?:  Jest to świat zewnętrzny gry,rzeczywisty świat.Czyli my,osoba siedząca przed komputerem sterująca naszą postacią.Przykład OOC: PWWP: (O cześć Froxel, idziesz jutro do szkoły czy masz ferie?)
Froxel: (siemka,wiesz co ja mam ferie więc mam wolne a czemu pytasz?)
PWWP: (a tak z ciekawości,ja też mam ferie,wiec bede na serwerze caly czas)


Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.



**Za oknem pada deszcz**


*usiadł na krześle* Co takiego mam zrobić, jak pada deszcz.

** 5 minut później **

*wstał*Wiem, Zrobię porządki na strychu.

** Za oknem deszcz zaczął padać jeszcze mocniej **

*poszedł na strych*

*chwycił za klamkę, otworzył drzwi i zobaczył cały bałagan*No, to dużo jest do sprzątania.

*podszedł do wielkiej skrzyni* zacznijmy od niej.

*położył palec na skrzyni, przesunął go i zobaczył, na palcu ile jest kurzu*

Szybko tego nie posprzątam.

*Spróbował dźwignąć skrzynię, ale nie udało mu się*

*nie mógł się powstrzymać i chwycił skrzynię dwiema rękami*Zobaczę, co jest w środku.

*otworzył skrzynię*Co tutaj jest?

*wziął zza pasa różdżkę i użył zaklęcia Lumos*

*zobaczył środek skrzyni* Nic ciekawego. Masa ubrań.

**Obok tej skrzyni było małe pudełko**

*spojrzał na pudełko obok skrzyni* A tam co jest?

*otworzył pudełko, a w nim zobaczył swój strój z Hogwaru* Mój strój Ravenclaw!

*wziął pudełko do ręki i zszedł ze strychu*
*usiadł na krześle i wyciągną swój strój*Pamiętam, jak to było w Hogwarcie.






Czy przeczytałeś regulamin? Tak

P.S Mam zgodę na postać dorosłą oraz na przedział wiekowy postaci 20-30.Mogę wysłać jak coś na pw osobie,ktora bedzie sprawdzala podanie.
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje! 
Suma ocen przekracza 30. Z latania nie ma oceny. Jest tylko zaliczone/niezaliczone. 
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#3
Blusimusic napisał(a): (27.07.2017 21:27)Wstrzymuje! 
Suma ocen przekracza 30. Z latania nie ma oceny. Jest tylko zaliczone/niezaliczone. 

Gotowe

Jak rozumiem z latania nie ma ocen tak jak napisałes to zmieniłem na zaliczone 
Suma ocen wynosi 31 bo tylko 3 dobre oceny mam wiec proszę o zrozumienie
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Takie są zasady i musisz z czegoś obniżyć ocenę. Dlaczego z jakiegoś przedmiotu nie dasz Trolla?
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#5
Blusimusic napisał(a): (28.07.2017 08:15)Takie są zasady i musisz z czegoś obniżyć ocenę. Dlaczego z jakiegoś przedmiotu nie dasz Trolla?

Już jest równe 30
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#6
No i jest gotowe jak cos
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#7
Mógłby kto kolwiek sprawdzić do końca moje podanie 
Bo naprawdę chciałbym już zacząć grę na serwerze na postaci dorosłej bardzo proszę
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Akceptuję. 
Przepraszam, że musiałeś tyle czekać, ale jestem na wyjeździe.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#9
Za próbę oszukania weryfikatora zmieniając sobie oceny po akceptacji podania i wplątywanie tego w IC otrzymujesz 80% punktów ostrzeżeń. Dodatkowo, jeżeli Administracja Role Play uzna to za słuszne, może zostać Ci odebrana postać dorosłego. Na przyszłość radzę nie kombinować, bo źle na tym wyjdziesz. 
Podanie na nauczyciela usuwam, wątek zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.