Witaj!

Podanie na Nauczyciela: Smokologia
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#1
[IC]

Imię i nazwisko:  Cyrus Hill
Wiek: 34 
Miejsce urodzenia: Crawley, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Smokologi
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Jestem miłośnikiem magicznych zwierząt, gdy tylko miałem okazje czytałem książki na ich temat i sobie je wyobrażałem. Gdy w moje 20 urodziny znajomi zabrali mnie do hodowli smoków. Przez to nauczyłem się jakie jest ciężkie opiekowanie się nad tymi stworzeniami. Moją pracą przez długi czas była praca przy hodowli Smoków,  Hipogryfów i Mantrykor. Niestety miałem wypadek, przez który musiałem zakończyć prace w tych miejscach, lecz nadal mogę uczyć o tym jak to powinno się robić i pokazywać uczniom w praktyce co to oznacza.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia – T
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Językoznawstwo – O
Latanie – N
Numerologia – O
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – P
Obrona Przed Czarną Magią – N
Smokologia – W
Starożytne Runy – N
Transmutacja – Z
Wróżbiastwo – O
Zaklęcia i Uroki – P
Zielarstwo –Z


[OOC]
Nick w grze: Nagy1991
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jeśli chodzi o Hapla to nie, lecz udzielam korepetycji moim znajomym i młodszym. Większość z ciekawością mnie słucha więc czemu nie iść na nauczyciela.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Ja? Dlatego że lubię Hapla oraz dość dużo na różnych konta tutaj grałem i nadal gram. Poza tym zaprosiłem na ten serwer kilkoro osób, ponadto wiem jak rozmawiać z młodzieżą. A taka posada, ponieważ pamiętam jak kiedyś ten przedmiot mnie ciekawił, lecz już go na serwerze nie kontynuują, a sam kocham powieści fantasy oraz magiczne stworzenia z mitów i legend.
Nazwa Skype: jarmaszu
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
**Mężczyzna mógł otrzymać sowę, która trzymała w dziobie kopertę z pieczęcią Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Po odczytaniu pisma, mężczyźnie mogła ukazać się następująca treść.**

Szanowny Panie Hill!

Z przykrością informujemy, że Pańskie podanie na posadę nauczyciela Smokologii zostało odrzucone przez Dyrekcję Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Niestety wskazany przez Pana przedmiot nie figuruje obecnie w naszym systemie nauczania. Serdecznie dziękujemy za aplikację i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej.

Dyrekcja Szkoły Magii i Czarodziejstwa
w Hogwarcie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.