Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Uczennicę
VixaOfficial
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lip 2017
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Victoria Clark
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Victoria jest bardzo towarzyska. Lubi zawierać nowe przyjaźnie. Nigdy nie zostawi przyjaciela w opałach. Jak na swój wiek jest dość mądrą dziewczynką i jest bardzo kreatywna. Przyjemność sprawia jej wyruszanie w podróże, lecz boi się pająków. Jeśli chodzi o jej wady, jest bardzo niecierpliwa i momentami leniwa. Co wśród rówieśników jest odwrotnością. 
Wygląd postaci: Victoria jest jak na swój wiek jest wysoką i wysportowaną dziewczynką. Ma morskiego koloru oczy i włosy koloru blond. Jej nosek jest mały ale zgrabny. Jeśli chodzi o jej sylwetkę, jest osobą raczej chudą. Nie lubi się stroić, więc częściej ubiera spodnie niż sukienki czy spódniczki.
Historia postaci: Urodziłam się 8 listopada  w Londynie. Moja mama była Czarodziejką, ojciec Mugolem. Moje dzieciństwo było normalne, pierw przedszkole, potem zerówka, żyłam jak normalne dziecko. Aż do wieku 9 lat. Pokłóciłam się wtedy strasznie z koleżanką, wbiegłam do pokoju i  zatrzasnęłam drzwi. Po chwili
wszystkie szafki zaczęły się otwierać, firany zaczęły się odsłaniać i zasłaniać. Pomimo zamkniętych okien. 
W nerwach, nawet nie wiedziałam co się dzieje. Minęła chwila a wszystko  się uspokoiło, a dzień został już normalny do końca. W dniu 11 urodzin  przyleciała do mnie sowa z listem, w którym było napisane ,że dostałam się do Hogwartu. Powiadomiłam o tym mamę. Ta w radości powiedziała mi ,że jutro wyruszmy na zakupy na ulicę Pokątną.Podczas zakupów, wybrałam sobie sowę, różdżkę, książki, oraz inne potrzebne mi rzeczy. 
Gdy nadeszła pora, wraz z mamą udałyśmy się na dworzec King's Cross, jako iż byłam tam pierwszy raz, 
wiedziałam tyle ,że muszę udać się na Peron 9 i 3/4. Niestety, nigdzie go nie widziałam,
 lecz moja mama powiedziała mi ,że mam wbiec w ścianę. Przytuliłam mamę i wbiegłam. 
Ku zdumieni, udało mi się, a potem wyruszyłam pociągiem do Hogwartu.  

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, nazywam się Victoria Clark, a  ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety, nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Patrzy zdziwiona na Stevena*
Dzięki, ale nie było takiej potrzeby



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: 
Szukałam jakiegoś servera typu "Magia w Hogwarcie" a ten wydaje się zachęcający 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
~ Gdy zrobisz błąd w zadaniu, wystarczy, że zetrzesz go gumką i znika. Lecz gdy zrobisz błąd w życiu, ślad po nim zostanie na zawsze ~
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Charakter... Do rozpiski. Wad nie widać.
Wygląd definitywnie do rozwinięcia. Opisz postać tak, aby każdy był w stanie sobie ją wyobrazić. Ogólnie przyjęte są na to dwa sposoby: od szczegółu do ogółu (zaczynasz od poszczególnych elementów twarzy lub znaków szczególnych, a kończysz na sylwetce bądź preferowanych ubraniach) i od ogółu do szczegółu (sytuacja odwrotna).
W historii mogłabyś dodać coś więcej o dzieciństwie bądź latach szkolnych. To wzbogaciłoby podanie.
"Moja mama była Czarodziejką, ojciec Mugolem." z tego zdania bardziej nasuwa się 50%.
Sposób objawienia mocy do zmiany. W tym elemencie niezbędne są na prawdę silne emocje (typu radość, strach).
[Pamiętaj, że na serwerze rozpoczyna się właśnie okres egzaminów. Jako nowy gracz nie musisz się więc spieszyć z poprawką]
3 szanse na poprawę
VixaOfficial
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lip 2017
0
Ravenclaw
#3
Poprawione.
~ Gdy zrobisz błąd w zadaniu, wystarczy, że zetrzesz go gumką i znika. Lecz gdy zrobisz błąd w życiu, ślad po nim zostanie na zawsze ~
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Chyba się nie rozumiemy... to emocje wywołują objawienie się mocy, a nie na odwrót
2 szanse na poprawę.
VixaOfficial
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lip 2017
0
Ravenclaw
#5
Teraz powinno być dobrze
~ Gdy zrobisz błąd w zadaniu, wystarczy, że zetrzesz go gumką i znika. Lecz gdy zrobisz błąd w życiu, ślad po nim zostanie na zawsze ~
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Akcept.
[Obrazek: H1mA9mJ.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.