Witaj!

[OPOWIADANIE] Matthew Fox x Daniel Fox
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#1
Wink 
Swego czasu zacząłem pisać opowiadanie mojego ulubionego shipu w realiach Hapla. Może kiedyś będę je kontynuował czy coś. O dziwo jestem asem...
Chciałbym podziękować za wsparcie SZIRO oraz DŻEDIEMU podczas pisania.

⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
mateuszwwl
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 14
Wrz 2015
159
Ravenclaw
#2
Aha Confused///// Rozumiem jakieś fantazje spowodowane orientacją, ale to jest niesmaczne...
[img=0x200]https://media.giphy.com/media/kdMfU6X2mLVUA/giphy.gif[/img]
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#3
Ja wiem, ja wiem. Nie możesz się doczekać kolejnego rozdziału, którego i tak pewnie nie będzie  Tongue.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#4
Te, a tego hentaia się od końca czyta? bo jak normalnie czytam od góry, od lewej do prawej to żem ja nic nie czaje i takie mam wrażenie, że David Chappelle mniej spalił tego ziela. 
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Adore
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 2
Mar 2017
30
#5
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#6
Przeczytałam początkowo pierwszą stronę i mam wrażenie, że obudziłam się w środku historii, nie wiedząc co się dzieje, ani jaki to ma sens. Takie historie nie są proste do napisania, a już tym bardziej gejowskie "fanfiction". Nie chodzi mi, że to jest jakieś niesmaczne, jednakże opisy, jeśli już jakieś wstawiasz, niech mają jakikolwiek wydźwięk, aby nie była to sucha charakterystyka. Narracje z pierwszej osoby są w sumie dobre, jednakże nie ma w nich nawet przemyśleń postaci, które kreujesz. To jest coś w stylu "wstaję, idę zjeść, sram, jem kolację, idę spać".

Niech ukaże się tam jakikolwiek język literacki, wybujałe słowa, które zrozumie osoba czytająca, jak i autor opowiadania użyje go w odpowiednim miejscu. Te zdania są takie... Biedne. Jakbyś pisał to "naodwalsię", żeby tylko było wstawione tutaj, na forum. Bez ładu i składu.
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#7
Fajowe dawac wiecej
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#8
[Obrazek: vs3MPd9.jpg]

Koza, weź wyp*** z domu, a nie przez neta dotykasz miecza swietlnego kumpla. Loche byś znalazł, a nie połykasz to, co od kumpla dostaniesz w "prezencie" na klockach.
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#9
Okk, kontynuuj. Czuje ogromną Czakrę, wypływającą z Tego opowiadania
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#10
Xahias napisał(a): (03.08.2017 00:47)Okk, kontynuuj. Czuje ogromną Czakrę, wypływającą z Tego opowiadania

[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=iyRsKTzLEwU]
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.