Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
_adix50_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2017
1
#1
Imię i nazwisko: Mike Brown
Miejsce urodzenia: Londyński szpital św. Munga
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Bardzo dobry i aktywny chłopak. Stawia na swoim i nie podaje się i walczy do końca.Lubi być w centrum uwagi. Nie lubi gdy ktoś ktoś się z nim nie zgadza ale mimo to jest spokojny i uprzejmy.oraz siest bardzo ambitny
Wygląd postaci:ma blond włosy i jest bardzo szczupły lecz nie za bardzo wzrost ma średni a oczy koloru zielonego posiada równierz piegi i jasną cere.
Historia postaci: Mike urodził się w czerwcu o godzinie 14:00. Mike dorastał w towarzystwie swoich  rówieśników lubił grać z nimi w piłkę i w inne gry wtedy nie miał pojęcia o swoich mocach. Pewnego dnia Mike zobaczył jak ktoś bije jego kolegę chciał mu pomóc ale go odepchnęli Mike poczuł w sobie coś dziwnego i nagle jakaś magiczna moc odepchnęła ich na ścianę od razu uciekli Mike powiedział o wszyskim mamie a ona z tatą o wrzystkim mu powiedzieli Mike od tego momentu zaczoł czytać rozmaite księgi o magicznych roślinach i zwierzętach oczywiście przez to nie zaniedbał swoich przyjaciół.  Gdy skończył 11 lat dostał list od Hogwartu. Tak się ucieszył bo rodzice tyle mu o tym miejscu opowiadali. Mike wybrał się z tatą na ulice pokątną najpierw kupili ruszczkę dostał nawet własną sowę i gdy kupili wszystko poszliśmy do King's Cross na peron 9 i trzy czwarte gdzie czekała na ich mama machali synowi gdy ten wsiadał do pociągu

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj,nazywam się Mike Brown.A jak ty się nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac kultury znajduje się na placu Defilad.)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełnion [b] jakąś zupą*[/b]
[b]*Wyciągam rękę i odbieram talerz z jakąś zupą*[/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z kanału na YT TheShark

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!!!

1.Zmień miejsce urodzenia- Do Hogwartu dostają się tylko czarodzieje ze Zjednoczonego królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii.
2.Rozpisz historię. Musi ona zawierać; Początkowe dzieciństwo, ujawnienie mocy, list w 11. urodziny, zakupy na pokątnej, wizyta na dworcu King's Cross.
3.Pomocnik źle uzupełniony.
4.Rozpisz może jakoś jeszcze Charakter i wygląd.

3 dni, 3 szanse na poprawę.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
_adix50_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2017
1
#3
poprawiłem
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#4
Wstrzymane!!!


Rozpisz się jeszcze w Historii, a na pewno zostanie zaakceptowane.
Popraw błędy: "kilka mieśięcy puzniej" , "wybrał się z tatom na ulice pokątnom" , "porzegnał się z tatom"


3 dni i 2 szanse na poprawę.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
_adix50_
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2017
1
#5
znowu poprawiłem
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!

Trafiasz do:
[Obrazek: N8E9j5b.png]


po rangę zgłoś się na /helpop
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.