Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MiichallPL
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Mar 2017
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko:Tom Evan
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania,Londyn
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem) 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] .Tom jest odważną osobą, nie boi się niczego, także jest śmiały i  lubiany przez kolegów.Tom czasem może się zdenerwować ale to się rzadko zdarza. Najważniejszą cechą Tom'a jest miłość i kultura. 
Wygląd postaci: Tom jest dość wysokim szczupłym chłopcem na wiek 11 latka. Jego wzrost wynosi 1,52m. Oczy Tom'a mają kolor brązowy tak samo jak włosy chłopca.
Historia postaci: Kiedy Tom się urodził jego życie było normalne jak u wszystkich noworodków.Gdy tom miał 4 lata jego matkę zabił zły pan. Tom później musiał mieszkać z swoim ojcem który go nie kochał. Ojciec zostawił Toma przez co Tom dostał traumę. Na szczęście znalazła się rodzina, która przygarnęła Tom'a. Ta rodzina byłą bogatszą rodziną, a także kochającą.Gdy Tom miał już 10 lat na placu zabaw bawił się z innymi dziećmi, to jedno z nich zaczęło obrażać Tom'a. Tom się zdenerwował i obrażające dziecko odleciało 3m dalej. Tom w tym czasie odkrył w sobie magię. Pobiegł szybko do domu powiedzieć o całym zdarzeniu rodzicom. Gdy Tom skończył 11 lat to do rodzinnego domu przyleciała sowa z listem który był z  Szkoły Magii I Czarodziejstwa w Hogwarcie, po czym w tym samym dniu pojechali na ul.Pokątną zakupić różdżkę, sowę, mundur i książki.Rodzice odprowadzili Tom'a na peron lecz Tom długo się żegnał z rodzicami ponieważ nie chciał jechać do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Tom jestem z rodziny Evan, a ty jak się nazywasz ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie, niestety nie wiem gdzie jest Pałac Kultury I Nauki w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję bardzo, jesteś uprzejmy Steven *bierze zupę z uśmiechem*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze Hapel dowiedziałem się na YouTube.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
MiichallPL
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Mar 2017
0
Gryffindor
#2
Sprawdzicie kiedyś to ? Nie mogę się doczekać
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Wstrzymane.
Błędy w rozmowie z pomocnikiem. Zapoznaj się z wideoporadnikiem.
Historia... Spójrz co napisałeś. Zastanów się, czy charakter 11latka po takich przeżyciach nie powinien wyglądać inaczej. Zmień jedno albo drugie (historię lub charakter).
Do Hogwartu się nie zapisujemy! W dniu 11 urodzin do przyszłego ucznia przylatuje sowa. Między urodzinami, a 1 września musi udać się na ul.Pokątną (gdzie raczej sam nie trafi) i zakupić wszystkie potrzebne przedmioty. 1 września zaś udaje się na King's Cross, wbiega w ścianę (jeżeli nikt go nie uświadomił, że tak to się odbywa, to również może mieć problem) i z peronu 9 i 3/4 odjeżdża do Hogwartu pociągiem.
Wygląd do rozpiski. Każdy czytający powinien być w stanie wyobrazić sobie Twoją postać. Na opis są dwa główne sposoby: od szczegółu do ogółu (zaczynasz od poszczególnych elementów twarzy lub znaków szczególnych, a kończysz na preferowanych ubraniach bądź sylwetce) i od ogółu do szczegółu (sytuacja odwrotna).
W charakterze dwa błędy do lekkiej poprawki: *jest bardzo zabawny   i   *gdy ktoś go przezywa
3 szanse na poprawę.
MiichallPL
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Mar 2017
0
Gryffindor
#4
Poprawione ;D Myślę, że zaliczę to ;D
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#5
Wstrzymane.
Pomieszałeś elementy. O wyglądzie piszesz w charakterze. Ponadto, żaden (z tych elementów) nie jest wystarczająco rozwinięty. W charakterze kręcisz się tylko przy żartach, co nadal nie zgrywa mi się z historią.   
Nie ma "po 3 dniach". Jeżeli miał już skończone 11 lat, to powinien być po objawieniu mocy i otrzymaniu listu.   Jakiego Ministerstwa Magii w Hogwarcie? Jaki dworzec 6 3/4? Przeczytaj dokładnie to co napisałam. Zapoznaj się również z tym poradnikiem.
Podsumowując: wszystko (poza informacjami podstawowymi i rozmową) do poprawki.
2 szanse na poprawę.
MiichallPL
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Mar 2017
0
Gryffindor
#6
Poprawione Sprawdzaj ;/
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#7
Wstrzymane.
Wygląd nadal zbyt mało rozpisany. Poza tym, jak na 11latka 1,52m to sporo.
Charakter można by jeszcze rozwinąć (o 1-2 logiczne i poprawne zdania)
"Gdy tom miał 4 lata jego matkę zabił zły pan. Tom później musiał mieszkać z swoim ojcem który go nie kochał. Ojciec zostawił Toma i przygarnęła go bogatsza rodzina, a także kochająca." <- ten fragment mógł powodować u chłopca traumę. Zaczęło się, gdy miał 4 lata, więc wszystko powinien pamiętać.
Ostatnia szansa na poprawę.
MiichallPL
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Mar 2017
0
Gryffindor
#8
Poprawione Confused
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#9
Eh... Niech będzie. Akcept
[Obrazek: NBPip9n.png]

[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.