Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Graxeen
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 7
Maj 2017
3
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: James Saunders
Wiek: 21 lat
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Numerologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Jestem bardzo miły i pomocny. Mam wiele pomysłów na lekcje, tak aby uczniom się nie nudziło. Nie spóźniam się nigdy. Potrafię zajmować się dziećmi oraz młodzieżą. Jestem stanowczy i nie popełniam pochopnych decyzji. Umiem zachęcić wszystkich do chodzenia na lekcje. Jestem sprawiedliwy i potrafię pogodzić skłóconych ludzi. W stosunku do uczniów będę asertywny. Nie będę im na wszystko pozwalał. Bardzo chciałbym dostać tą posadę, gdyż nie umiem znaleźć pracy. Co prawda ocena z OWUTEMów nie jest najlepsza, ale po skończeniu szkoły dużo czytałem i poduczyłem się wszystkich przedmiotów. Numerologia była najciekawsza, dlatego nią potrafię bardzo dobrze. Myślę, że gdybym teraz przystąpił do egzaminu to poszedłby mi o wiele lepiej.
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Nędzny

[OOC]
Nick w grze: EnderGrax
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie mam żadnego doświadczenia, lecz poradzę sobie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Jestem bardzo aktywnym graczem. Dużo mojego wolnego czasu spędzam na serwerze. Potrafię odgrywać dobre akcje i odnajduję się w RP. 
Nazwa Skype:  graxeen



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.