Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Griffith
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 4
Lip 2017
12
#1
Star 
[IC]

Imię i nazwisko: Griffith Procter
Wiek: 42 lata
Miejsce urodzenia: Walia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): ukończone studia numerologiczne na Uniwersytecie Bratysławskim
Posada, na którą aplikujesz: nauczyciel numerologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do Dyrekcji Hogwartu przylatuje puszysta płomykówka w dziobie trzymając śnieżnobiałą kopertę opieczętowaną żółtym lakiem w kształcie litery "P". Cały list jest schludny i czytelny, wręcz pedantycznie spisany.**
Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!
Nazywam się Griffith Procter i aplikuję na stanowisko nauczyciela numerologii. W tym zakresie odebrałem staranne wykształcenie potwierdzone wieloma certyfikatami i efektami niezwykle owocnej pracy - zwieńczonej tytułem profesora numerologii. Swoje rozliczne badania prowadziłem jako student, a potem wykładowca na Uniwersytecie Bratysławskim, pod kierunkiem niezwykle wybitnej persony - JM Primoza Trubara. W Słowenii nie opublikowałem niestety żadnego dzieła, z powodu mojego stosunkowo młodego wtedy wieku.

To, co wyróżnia mnie spośród innych kandydatów to przede wszystkim pasja. Jestem człowiekiem, który bardzo emocjonalnie podchodzi do tego typu spraw. Z numerologią wiążą mnie bardzo ciepłe wspomnienia. Ponadto, jak wszyscy z mojej rodziny - tak i ja jestem idealistą oddanym sprawie. Chcę wzbudzić w uczniach pasję do tego cudownego przedmiotu i wykładać go ze światowym poziomem dzięki mojemu doświadczeniu i szczerej postawie. Mnie będzie przede wszystkim zależeć na tym, by przedmiot ten przestał być szarą pomroką, a zyskał nową jakość, świadczącą o jego ważności.

Jestem gotów odbyć rozmowę kwalifikacyjną i rozwiać wszystkie wątpliwości co do mojej kandydatury, a także przedstawić swoje szczegółowe propozycje do do prowadzenia zajęć.

Dodatkowe dokumenty przesyłam z załączeniu.

Z poważaniem
Griffith Procter

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Wybitny

[OOC]
Nick w grze: Griffith
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Mam. Uczyłem wiele lat innych przedmiotów w Hogwarcie na innych kontach.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Doskonale widzimy jak bardzo potrzeba nam odpowiednich osób na stanowiskach nauczycieli. Ludzi, którzy rozsądnie podejdą do sprawy. Widzimy także, że numerologia jest niszową dziedziną, która raczej nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem. A szkoda. Numerologia - przy odpowiednim nauczycielu - odpowiednio wykreowanej postaci i ciekawym lekcjom może z powodzeniem konkurować z innymi przedmiotami. Myślę, że mam całkiem dobry pomysł na postać i na te lekcje. Sądzę, że warto spróbować i przekonać się, a ideę ocenić po efektach.
Nazwa Skype: dostarczono na pw
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Przyjęty
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.