Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Hoszyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Robin Hoover
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: (UWAGA!]  Robin jest nieśmiałym lecz bystrym,odważnym chłopcem ,który zrobi wszystko abo dojść do celu jednak nie należy do tych cierpliwych ,zazwyczaj wyciąga pochopnie wnioski oraz wybiera pochopne decyzje ,które zazwyczaj mają złe skutki. nie pozwoli aby ktoś obrażał jego przyjaciół ,jego samego lub jego rodzinę.

Wygląd postaci: Robin jest dość niskim chłopcem z czarnymi krótkimi ,kręcącymi się włosami które zawsze trzyma pod kapturem swojej bluzy. Robin posiada brązowe oczy po tacie. Zazwyczaj nosi czarno-białe trampki,czarne spodnie oraz czerwoną bluzę.

Historia postaci: Robin Hoover urodzony [b]28 lipca 2049r w Londynie nie miał prostego życia .Gdy urodził się Robin ojciec go porzucił ,a 4 lata później jego matka popełniła samobójstwo .W tedy Robin trafił na wieś do babci i dziadka gdzie spędził prawie całe swoje życie gdzie poznał swoich pierwszych,najlepszych przyjaciół jednak gdy Robin był w wieku 6 lat zmarł mu dziadek był on chory na raka. a po zaledwie 7 miesiącach jego babcia zmarła śmiercią naturalną. Robin musiał wyjechać do wujka i cioci. To wtedy po raz pierwszy zobaczył Londyn (TAK WIEM URODZIŁ SIĘ W LONDYNIE ALE NIE PAMIĘTAŁ TEGO BO MIAŁ TYLKO 4 LATA)[/b]
[b]Gdy Robin Miał 7 lat poznał swojego najlepszego przyjaciela (nie licząc tych z tej wśi) który go rozumiał jak nikt inny, miał on na imię Gary Carter. Gary Carter był o kilka cm wyższy od Robina miał brązowe włosy a na nosie nosił czarne prostokątne okulary, ubrany był zazwyczaj w granatowo-czarno-białe adidasy, niebieskie jeansy oraz niebieską koszulkę ze wzorem Czachy. Razem Dorastali ,razem grali w piłę jednak po 3 latach Gary wyjechał do Australii ponieważ jego tata dostał tam dobrze płatną prace. Po 5 miesiącach gdy Robin ćwiczył grę w piłkę nożną został on napadnięty przez starszego mężczyzne ,który chciał od niego pieniądze w zamian za to że go nie napusci na niego psa. Robin odparł że nie ma pieniędzy w tedy gdy mężczyzna spuścił psa ze smyczy pies zaczynał się jakby robić pulchniejszy i zaczynał jak by odrywać się od podłoża aż w końcu odleciał (w góre) (tak jak w Harym Poterze więzień askabanu na taką babe na początku filmu Harry rzucił urok że odleciała) Mężczyzna przestraszony uciekł z obawą że jeszcze mu coś się stanie. Od razu po tym incydencie Robin wrócił do domu wuja i powiedział co się wydarzyło jednak wuj mu nie wierzył. A nawet zaproponował że jak udowodni mu że istnieje takie coś jak czary to kupi mu to czego on będzie chciał. Kilka dni po jego urodzinach przyszedł list w którym pisało że został przyjęty do magii i czarodziejstwa w Hogwarcie na dodatek pisało co będzie musiał zakupić (cytuje) różdżkę cyjanowy kociołek rozmiar 2, podręczniki oraz jeśli chce to może zabrać ze sobą : kota albo sowę lub szczura albo ropuchę. Jednak nie wiedział gdzie to dostanie. Robin idąc z treningu usłyszał jak chłopiec w jego wieku pytał się ojca (cytuje tato za co kupimy mi rzeczy do Hogwartu ojciec odparł wymienimy z funtów na galeony o tutaj po czym zobaczył jak zaczynają pukać w cegły i zobaczył przejście na tak zwaną ul. Pokątną.Robin od razu pobiegł do wuja i powiedział mu że wie gdzie to kupić gdy przyprowadził wuja w te miejsce z wymienionymi już wcześniej galeonami zakupili wszystko oprócz zwierzęcia jednak Robin nie wiedział jak wejść na peron. Jednak znów ujrzał tego samego chłopca z ojcem którzy wbiegają w ceglany filar więc też postanowił spróbować i udało się dotarł na peron i wsiadł do pociągu.[/b]


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Siema jestem Robin Hoover .A ty jak sie nazywasz ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie nie wiem, nie jestem z tąd.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki ale na razie nie jestem głodny *odstawia tależ na lewo*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od TheShark
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
TAK
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
No to lecimy:
- Zacznę od tego skąd w 2060 roku Nokia 3310? Zmień to.
- Robin odparł że nie ma pieniędzy w tedy gdy mężczyzna spuścił psa ze smyczy pies zaczynał się jakby robić mniejszy i aż w końcu zmienił się w małego pudla. Zmień na co innego nie pasuje mi że pies tak zaczął się zmieniać. Plus mała literówka: cyjanowy kociołek.
Hoszyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2017
0
#3
bogo36 napisał(a): (09.08.2017 22:09)
Wstrzymane!
No to lecimy:
- Zacznę od tego skąd w 2060 roku Nokia 3310? Zmień to.
- Robin odparł że nie ma pieniędzy w tedy gdy mężczyzna spuścił psa ze smyczy pies zaczynał się jakby robić mniejszy i aż w końcu zmienił się w małego pudla. Zmień na co innego nie pasuje mi że pies tak zaczął się zmieniać. Plus mała literówka: cyjanowy kociołek.

Z nokiom jest tak że można kupić ją teraz w tym roku w tych czasach powstałą też jej odświerzona wersja ale ok zmienie to

DO  bogo36 napisał(a): (09.08.2017 22:09)
Wstrzymane!
JUŻ POPRAWIŁEM
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.