Witaj!

Apelacja Reypow
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: LeindaPL
Powód nałożenia kary: http://imgur.com/ts8aCyS
Czas trwania kary: 1d
Opis sytuacji: Siedze sobie na rozpoczeciu roku szkolnego i nagle dostaje bana za nic.Leinad sie pomylil prosze szybko o UB bo za nic dostalem bana

Argumentacja: Ban za nic(prosze nawet w logach sobie sprawdzic)
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Odniosę się tylko do trzeciego ostrzeżenia, które było nadane przeze mnie. Gracz Revan zgłosił Cię za obrazę, przescrollowałem szpiega i zauważyłem, że napisałeś na OOC coś w stylu "ale mamy debila tutaj". Za to otrzymałeś warna, który widocznie był trzecim i w tym wypadku zabójczym. 
Przy okazji, Twój czas bana jest za krótki, więc zgodnie z regulaminem nie przysługuje od niego apelacja.
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#3
Ja nie pisałem to do niego tylko tak z ***** napisałem.Nawet nie zostalem zapytany
Nawet nie skierowalem sie do niego
Nikogo nie obraziłem
i jeszcze nie rozumiem ze dales powod zabawa F10 i jakies głupoty na helpop skoro nie bawilem sie F10 i nie pisałem nic na helpop ani nikogo nie obrazilem
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#4
Czyli jakbyś skierował to do kogoś innego to nic by się nie stało? Nie sądzę, abyś napisał to "z *****". Jak coś robisz to też od tak mówisz?

Piszesz, że się pomyliłem chociaż masz powód, a teraz przyznajesz się że to napisałeś. Na Twoim miejscu po prostu przyznałbym się do błędu i przeprosił, na pewno byś więcej zrobił.
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#5
Rozumiem ale to nie było skierowane do kogos tylko tak se napisałem 
SS nie mam tej sytuacji bo nie robię ciagle
Retox
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2017
1
#6
Jeśli mogę się wtrącić to gracz Revan gra na serverze obrażając i zabijając innych, a administracja nie reaguje na żadne zgłoszenia odnośnie jego zachowania, po za tym że pisze się im na helpop. Nawet jak gracz Revan wyżywa się na kimś to nie reagują, a jedyna odpowiedź która dostała moja koleżanka ostatnio to to że jest on 8-letnim dzieckiem i trzeba mu to wybaczyć i  tak ta sprawa jest odkładana przez Adm. Obecne zachowanie Revana można porównać do tego jak wiele razy zostawał zbanowany na różnych serverach discord .
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#7
Tak tutaj masz racje.Wiele razy byl zglaszany i nic.Dzisiaj nawet przeszkadzał podczas przydziału domu i nikt nic nie robil
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#8
@Retox to jest apelacja gracza, a nie skarga. Pamiętaj, że gdy tylko widzimy takie zachowanie to staramy się je zwalczyć.

Co do apelacji, zostaje ona odrzucona. Wytrzymasz 1 dzień. Wątek zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.