Witaj!

Sto Lat Famirek!
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#11
Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim więcej wolnego czasu abyś mógł odpowiadać na moje wiadomości Wink
Lucas
Azkaban




Posty: 22
Tematy: 2
Lip 2017
Ravenclaw

#12
Wszystkiego najlepszego
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#13
Wszystkiego Najlepszego!
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#14
Najlepszego fizyku! Wink
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#15
Najlepszego  Wink
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#16
Powiem tak, ja nic nie wiem ale życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, tam dużo spokoju, szczęścia, radości, pomyślności, mało alkoholu tam dzisiaj bo zgody same się nie odrzucą cn?
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#17
stuwa
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#18
Ten Pan na górze (Michał) powiedział wszystko, ale... Powiem nie tak, ja wiem wszystko (ha, żarcik) ale życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, tam dużo energii, szczęścia, dobrych wyników, dużo alkoholu by móc go wylać i walnąć butelką w głowę Majamiego przy następnym spotkaniu (Chociaż nie... może by go bolało.. Może!) i oczywiście.. Wszystkiego czego dusza zapragnie. A i prawie bym zapomniała! Majami pozdrawia z kuchni. Spróbuj jego tortilli.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#19
Mateuszku, Skarbie, Mężu i Profesorze jednocześnie! Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, dobrze zdanej matury i miłości! Do tego doprawiłabym to ładnym mieszkaniem, baobabem na podwórku, rabatem na repetytoria, udaną rozprawą w wiadomej sprawie, dostaniem się na studia, smacznymi obiadkami, brakiem konieczności restartu kompa by pogadać, mniejszą ilością zgód, szczęściem w nieszczęściu, dużą ilością piniążków w portfelu, fajnymi zadaniami z fizyki, weną do nauki mnie tego przedmiotu, czasem na własne potrzeby, wygranymi olimpiadami, szczęściem w małżeństwie ze mną i ogólnie... Kurde no, nie umiem pisać życzeń, to jeszcze byś mnie nauczył na kolejne Twoje urodziny! I bym wbiła do Ciebie, poszlibyśmy na pizzę i co najważniejsze - dalszej walki o to, co się dla Ciebie liczy! Wierzę, że osiągniesz wszystkie określone cele, trzymam za to z całych sił kciuki i wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#20
Przepraszam, że takie spóźnione lecz nie miałem czasu napisać ci tego wcześniej. Wszystkiego najlepszego Famirku, rośnij duży. ;]
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.