Witaj!

Skarga - Cherry
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: Dofosh
Nick oskarżonego: Cherry
Powód: Uciekła niczym Usain Bolt nie dając żadnego czasu na napisanie akcji, a gdy w ten sposób zgubiła naszą trójkę po prostu uciekła z serwera.
Dowody (Wymagane Screenshoty): Dwoje świadków którzy potwierdzą: Suicide oraz Daniel_Pl (wątpię że da się to pokazać na screenach)
Proponowana kara: Niech administracja wybierze
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
Potwierdzam. Nie raz uciekała w ten sposób szepcząc coś obraźliwego na ucho i spieprzająć nie dając czasu na reakcje gdzie pieprz rośnie
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#3
Odniosę się do tego jak latała za moją postacią krzycząc murzyn murzyn co jest conajmniej głupie w dzisiejszych czasach.
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#4
Nie pierwszy raz zdarzały sie takie akcje ze strony gracza Cherry. Była wielokrotnie zgłaszana głównie przez ucieczkę z akcji. Najczęściej właśnie jak powiedział @Anonek podbiega, szepcze coś obraźliwego na ucho i odbiega nie dając czasu na odpowiedź.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#5
Dodałabym do tego nijaczenie postaci. Jej postać ni z tego ni z owego zmieniła się. Wątpię, że jakieś zdarzenie w życiu na to wpłynęło. Ja już nie będę wnikać, ale widząc jej podanie na ucznia i charakter w nim napisany jest to naprawdę... Wielka pomyłka. Musiały jej się chyba postaci pomylić. Poza tym szepcze w IC coś dziwnego i nie da czasu na reakcję poprzez uciekanie, chociaż była wiele razy o to upominana. Jak twierdzi- ciągle zapomina. Przynajmniej wywnioskowałam to po tym jak to do mnie napisała. Wiele razy była banowana na ten jeden dzień, dostała warny i upomnienia. Sama się dziwię, dlaczego wciąż Cherry gra tutaj na serwerze. Widząc zachowanie tego użytkownika jakim jest Cherry jestem PRAWIE pewna, że szkółka RP by jej nic nie dała niż porządny, długi ban. Chociaż mogę się mylić. Tutaj wszyscy doskonale wiemy, że screeny nie są ani trochę potrzebne, ponieważ większość graczy widziała jej zachowanie wliczając w to moderację. Administrację- nie wiem, chociaż możliwe jest to, że wiedzą o tym wszystkim. Skarga jest jak najbardziej słuszna.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#6
Przytoczę tutaj, że byłam światkiem takiej sceny, kiedy to po fabule IC, której treści nie będę przytaczać tutaj, ażeby nie doprowadzić do ewentualnego naruszenia reagulaminu, owa graczka zaczepiała graczy wyżej się wypowiadających i uciekała. Sama, kiedy pisałam za nią akcje musiałam przypominać, że musi się zatrzymać bo też mam coś do powiedzenia.
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Adore
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 2
Mar 2017
30
#7
mam okazje wypowiedzieć się w tym wątku, a więc przy okazji wstawię tutaj jedną z dzisiejszych, wieczornych akcji, która prawdę mówiąc wydarzyła się kilka minut temu. Przykładowa akcja Cherry + MG:

Klik!


(są tam 4 screeny.)
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#8
Dodam również że Cherry ma kompletnie gdzieś o to, i zastępuje akcję przeciwnika komendą /sprobuj
Daniel_PL
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 7
Gru 2014
29
#9
Wiele razy byłem świadkiem jak sobie szepta, a następnie ucieka, nie dając jakiegokolwiek czasu na reakcje.Tak samo było i w tym przypadku.
David
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 2
Lis 2016
Ravenclaw

#10
Nie raz kiedy pisalem akcje i napisalem ją, to ona uciekala i bieglem za nią i wtedy powiedziala ze moze sie zgodzic na tą akcje tylko ze tutaj. Ja powiedzialem nie, bo byla trafiona gdzies indziej. Po zgłoszeniu ją ja unikanie akcji, bh i inne, to obrazila mnie i napisala ze ma tą akcje w 4 literach. Nie raz tez napisala cos i spadala bez akcji robiac bh by szybko uciec i nie dala czasu na reakcje. Jakis miesiac temu ooc odgrywala postac, ktora sie kazdego boi, ostatnio odegrala ze kazdego obraza i nie boi sie nikogo. Jak jej zwracalem uwage na czacie ooc, to mnie obrazala.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.