Witaj!

[Propozycja] Mistrz Gry
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#1
Witam w kolejnej propozycji mojego autorstwa. A oto ona.


Moja propozycja polega na tym, aby wprowadzić do gry nową rangę: Mistrz gry.


Na czym będzie ona polegać:


Administracja RP wbiera parę osób, które zostaną obdarzone tą rangą. 
Muszą to być osoby doświadczone, znające zaawansowane pojęcia RP i piszące rozbudowane, ładne akcje.

I co z takmi osobami?

Takowe będą:

> Wzywane podczas akcji tzn. Kiedy powiedzmy jest odgrywana jakaś akcja, a np. potrzeba do niego jakiegoś zwierzęcia czy człowieka, które nie jest stale w świecie gry, zaiast pisać akcje za niego, wzywa się takiego mistrza, a on dostosowuje się do roli i odgrywa ją. Dzięki temu takie akcje będą znacznie ciekawsze, oczywiście pod okiem moderacji.

> Będą mogły wejść w okres próbny (max 7 dni). Co podczas niego będą robić? Moga wcielić się w dowolną postać, człowiek z unikatowym genem, stworzenie domowe i magiczne, aby potem, osoba, kóra byłaby zainteresowana daną rolą może zapytać się o relację i ogólny sposób odgrywania takowej. Dzięki temu nie będzie sytuacji, w których ktoś uważał, że gra takową postacią jest fajna, a okazuje się inaczej.

Zapraszam do wypowiadania swojego zdania na ten temat pod spodem.
Sygurd
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 4
Gru 2014
102
Slytherin
#2
No co ty, to nie przejdzie xD

Jeżeli chcesz jakąś rozbudowaną akcję to zbierz sobie graczy i poproś o sonorusa.

Ja tak zrobiłem, zbudowaliśmy statek i se odgrywaliśmy, do tego prowadziłem narrację właśnie na sonorusie. No ale ekipa nie zaufa graczowi Confused

//Edit
Znaczy jestem za, ale niech te narracje robi jakiś ogarnięty gracz i niech to się sprowadza do czegoś więcej niż atak sów na Hogwart czy krzyczące obrazy
Hier kommt die Sonne

Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#3
Po co robić mistrza gry, który będzie musiał odgrywać każdą narrację pod okiem moderatora?
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#4
ta, już widze jak jakiś maciuś17545312pl będzie mi prowadził rozgrywkę

takie osoby muszą być bezstronne, a tutaj takich nie uświadczysz xD
Lucas
Azkaban




Posty: 22
Tematy: 2
Lip 2017
Ravenclaw

#5
@up 
Ty to tam się przymknij.

Moim zdaniem nie przejdzie to.Po prostu jeśli chcesz doświadczonych graczy do raczej u postaci dorosłych.A można się domyśleć, że ma się wtedy większe doświadczenie IC, niż taki Uczniak w klasie 2, czy 3.
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#6
Polecam robić researche przed napisaniem jakiejkolwiek propozycji. Zapoznaj się z tymi trzema linkami:

https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...Mistrz+Gry
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...Mistrz+Gry
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...Mistrz+Gry

Reszty osób które posiadaly te rangę, nie mogę znaleźć... Confused

A teraz małe sprostowanie. Mistrz Gry był już na serwerze, to, czy sie sprawdzał, należy spytać graczy grających wtedy, lecz posiadaliśmy mały minus - byliśmy za bardzo zależni od ARP oraz H@ którzy nie dawali nam z grubsza wolnej ręki. Ja miałem takowy problem, że ARP który był za mnie odpowiedzialny wyjechał, a ja przez 2 tygodnie nie mogłem prowadzić żadnej narracji.

Aktualnie pałeczkę przejeli Moderatorzy, którzy i tak muszą posiadać zgode na takowe prowadzenie narracji od ARP, choć patrząc również po ilości takowych akcji ze strony ekipy, raczej nie za wielu z nich wychodzi o takowe zezwolenie.
Farriqu
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 4
Lip 2017

#7
Ale ustalmy się. Popieram lub nie, w ten sposób trudno określić jak propozycja się przyjęła.


Pisze z MK Jatiny.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#8
Lucas ty sie tam przymknij kasztaniarzu z MK.

Ja jestem za odnośnie propozycji
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#9
Szczerze mówiąc mimo wyższych negatywnych opinii jestem za propozycją, byleby to było stosowane z umiarem i w miarę umiejętnie, by nie wyszło z tego kolejne szambo.
>Wrzucę 542354534 memów o tym, że na haplu nudno i nie ma akcji.
>Hurr durr nie chce narracji i urozmaicenia rozgrywki.
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#10
Ah... Zapomniałem określić swoje zdanie. Confused

Mam mieszane uczucia przez przeszłość, jak i ograniczenia jakie zostały nałożone na nas, Mistrzów Gry. To, czego serwerowi potrzeba, to jakaś ciekawa fabuła prowadzona w tle, może trwać nawet 2 tygodnie, a potem jakiś czas przerwy. Nikomu nie narzucać, by brał w tym udział, ale na tyle ciekawe, że nie jeden się mimo wszystko skusi. Do tego potrzebujemy osób z ekipy, które miałyby zezwolenie od ARP na prowadzenie takich narracji, lub samych ARP którzy by wszystko zorganizowali.

A co w między czasie...? A no właśnie Moderatorów czy też specjalnie stworzonej na tę potrzebę rangi Mistrza Gry/Narratora. Mimo wszystko po co to robić, skoro właśnie ARP mają zezwolenie na narracje, a Moderatorzy mogą się ubiegać o to.

Co do propozycji, jestem obojętny, choć bardziej przychylny na tak. Mimo wszystko, to leży w rękach Moderatorów jak i Adminów RP, zgodnie z Regulaminem serwera. Jak powstanie taka ranga - ok, ale z ograniczeniami jak w przeszłości, niewiele się zmieni w rozgrywce, co najwyżej jakiemuś ptaku codziennie będzie spadało gniazdo, a jak już ktoś zaszaleje to ponownie Hogwart się rozłamie w połowie. (#Selvyn)

Na koniec jeszcze chciałbym przypomnieć, że od już ponad 2 miesięcy czekamy na wyniki konkursu jak i wprowadzenie jakiejś fabuły na serwer. Sam wziąłem w tym udział, a po wielokrotnej próbie skontaktowania się z @HoopDead, w sprawie konkursu, z początku dostawałem odpowiedzi w stylu "Nadesłano mi tyle prac, a wiele z nich jest bardzo ciekawych więc muszę się zastanowić.", a w późniejszym czasie byłem całkowicie zlewany.
Link here do konkursu



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.