Witaj!

[KP] Los Pedros *W drodze*
Ressin
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015

#1
Brick 
[Obrazek: dmSXIMl.png]

Czwarty, najbardziej rozpieszczany syn Aberaldo'a i Esmeraldy Pedros. Przyszedł na świat 11 lat temu, 17 maja, w "Luton and Dunstable University Hospital". Tiara przydzieliła go do domu Godryka Gryffindora. Aktualnie mieszka w dormitorium Gryfonów w Hogwarcie, jednak podczas przerwy wakacyjnej udaje się z powrotem do Luton.
[Obrazek: coOm1Sz.jpg]
Los Pedros podczas Cinco de Mayo


Pierwszym, co możesz ujrzeć z dystansu, jest Sombrero, oraz Banjo na plecach. Gdy podejdziesz bliżej, zobaczysz grubiutkiego chłopca o niskiej posturze. Ma gęste, lekko kręcone, brązowe włosy, które układają się w grzywkę opadającą na bok. Przyglądając się jego twarzy, nie ujdzie Twojej uwadze jego wieczny uśmiech, oraz pulchne policzki, które podkreślają jego duże, czarne oczy. Jego odstające uszy, które podtrzymują nakrycie głowy, tylko dodają uroku. Chłopak nie zwraca większej uwagi na to, jak wygląda, dlatego jego szaty są zazwyczaj niedopięte, lub obwisłe w niektórych miejscach. Często też chodzi przygarbiony.


[Obrazek: vDV0ASm.png]


[Obrazek: xth7EA2.png]
[Obrazek: SyKasZK.gif]


*W drodze*


[Obrazek: T2yEgbe.png]


[Obrazek: KYOMdT9.png]
[Obrazek: qQZIGaj.gif]


*W drodze*


[Obrazek: sd9G811.png]


[Obrazek: HY2VjVJ.png]
[Obrazek: sLoofDC.gif]


 Przez to, jak niemożebnie wielka jest moja familia, pozwolę sobie na wzmiankę o jedynie, w moim odczuciu, najważniejszych jej członkach.

Tatko ► Abelardo Pedros
Matuchna  Esmeralda Martinez - Pedros
Kuzynka  Lucy Ramirez
Kuzyn Louie Ramirez
Kuzyn  Raldo Ramirez
Kuzyn  Garcia Hernandez
Kuzyn  Juan Martinez
Kuzynka  Maria Dora
Kuzyn  Tyrone Dora (był adoptowany)


[Obrazek: cpvu8tY.png]


[Obrazek: YtX5jZm.png]
[Obrazek: 4ysfhp6.gif]


[Amaranto]  Amaranto Narciso 
-Mam do niego ambiwalentny stosunek, próbuje się ze mną zaprzyjaźnić, co bardzo cenię, ale nie na siłę. Zdecydowanie plusuje mu znajomość Hiszpańskiego!

[Obrazek: FxKjQot.jpg]

[Arventh]  Lilynette Habooth 
-Caramba, cóż za osóbka! Inteligentna, szczera, tylko trochę nerwowa... Bardzo ją polubiłem, wcieliła mnie do drużyny Quidditcha! Czuję, że to będzie długa i piękna przyjaźń!

[Obrazek: zkiA4T2.jpg]

[Avlis] Ashley Lestrange
-Prefektka, w dodatku Ślizgonka, wydawało by się, że to będzie cięta i wredna osoba. Tymczasem tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, jak stereotypy mogą nakładać nam klapki na oczy! Czuję, że to początek nawet niezłej znajomości!

[Obrazek: 7xD2wzl.jpg]

[Daniel_PL]  Scott Clayton
-Niby uczeń, ale jak dla mnie prefekt i to taki z powołania. Z początku nie byłem do niego pozytywnie nastawiony, ale dużo zyskał przy bliższym spotkaniu!

[Obrazek: 2oM9tmX.jpg]

[IceMonica]  Pearl Cannon
-Piękna Fiancé Michaela, a jak to mówią, "Compañera mojego Amigo jest moją Compañerą"! Nie zawiodę jej jako grajek na ich ślubie!

[Obrazek: CJDHyZH.jpg]

[Juliax]  Selena Smith
 Nie lubie tej głupiej baby, jest arogancka, samolubna, donosi do nauczycieli, mam nadzieję, że jak najszybciej wpadnie pod pociąg! Puta Madre!

[Obrazek: bZN2toY.jpg]

[KociNinja]  Richard Gray 
-Ah, tak... to ten ślizgon który dostał ode mnie Banjem w potylice i leżał w skrzydle szpitalnym przez cały kolejny dzień... El Bastardo! Nie cierpię go!

[Obrazek: UnWYn56.jpg]

[MajkelBoss]  Michael Stronghold 
-Kieruje się zasadą, że szanuje każdego, kto mi płaci, dlatego obdarzam go ogromnym szacunkiem. Widzi też we mnie utalentowanego grajka, co polepsza nasze kontakty

[Obrazek: GUZiUFj.jpg]

[Mosag]  Valery Moran
-Siniorina wydaje się być bardzo przyjazną osóbką. Zrobiła na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie, kto wie, może się kiedyś z nią zaprzyjaźnie.

[Obrazek: WLuOQP7.jpg]

[Ścierwojad]  Kargath Barring 
-Mój najlepszy donator! Widać, że zna się na sztuce! Zawsze znajdę w nim oparcie, zwłaszcza pieniężne, doprawdy, świetny Amigo!

[Obrazek: N7sS7Wv.jpg]

[Veniqui]  Lawliet Gingerblade 
-Jest dla mnie jak starszy brat, mogę mu się zwierzać ze wszystkiego, tak samo jak on mi, rzadko kiedy trafia się na tak porządnych ludzi.


[Obrazek: HbLbdvk.png]


[Obrazek: 1bHzy6q.png]
[Obrazek: 3IrA37R.gif]


▷ Jego ulubioną mugolską bajką było "Gravity Falls".
▷ Zaczął grę na Banjo w wieku 4 lat.
▷ W jego rodzinie, od setek lat, nikt nie był magiczny.
▷ Ma częste problemy z doborem słów po Angielsku.
▷ Jest w posiadaniu Nimbusa2020, uwielbia Quidditcha.
▷ Już w pierwszej klasie nauczył się latania i został Szukającym drużyny Gryffindoru.


[Obrazek: xC7DLZP.png]
Lucas
Azkaban




Posty: 22
Tematy: 2
Lip 2017
Ravenclaw

#2
Fajne dosyć.No czekam na aktualizacje Big Grin
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#3
cala karta zapowiada sie fajnie, ale jak juz zamieszczasz karte to moze przynajmniej w polowie wypelnij wzor?
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#4
póki co to najlepsza karta na forum, pozdrawiam
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#5
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Ressin
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015

#6
Coralina napisał(a): (03.09.2017 00:20)cala karta zapowiada sie fajnie, ale jak juz zamieszczasz karte to moze przynajmniej w polowie wypelnij wzor?

Nic nie poradzę, że jestem jak Ubisoft
Dexson
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 1
Sie 2017
Gryffindor

#7
Fajnie to napisałeś
Arventh
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 4
Lip 2016
97
Slytherin
#8
najlepsza karta na forum naprawde cos pieknego
IceMonica
Czarodziej




Posty: 38
Tematy: 5
Sty 2017
29
Ravenclaw
#9
Meksykanin najlepszy.
Dodaj do relacji amigo!
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#10
Twoje imię i nazwisko brzmi jak nazwa jakiejś organizacji, kojarzy mi się własnie z Los Pepes albo Los Muertos, które jest zawarte w grafice xd Nie jestem wgl pewien czy istnieje takie imię jak "Los" ale spoczko Tongue



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.