Witaj!

Skarga na Revan - NonRP
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#11
Może nie brałem udziału w akcji, ale znam zachowanie Revana. To nie pierwszy raz. Po wielu próbach usiłowania wytłumaczenia nic to nie zmieniło.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#12
TestingNow napisał(a): (04.09.2017 15:17)Może nie brałem udziału w akcji, ale znam zachowanie Revana. To nie pierwszy raz. Po wielu próbach usiłowania wytłumaczenia nic to nie zmieniło.

Nie tłumaczyłeś mi nic i nie było wielu prób.
animalka
Azkaban




Posty: 68
Tematy: 16
Cze 2016
Hufflepuff

#13
Revanek napisał(a): (04.09.2017 16:01)
TestingNow napisał(a): (04.09.2017 15:17)Może nie brałem udziału w akcji, ale znam zachowanie Revana. To nie pierwszy raz. Po wielu próbach usiłowania wytłumaczenia nic to nie zmieniło.

Nie tłumaczyłeś mi nic i nie było wielu prób.

O ile nie podano mi błędnych informacji, to ja tłumaczyłam tobie, jakiś czas temu, podstawy wraz z Grandem oraz Avadą, więc nie zarzekaj się, że nikt tak owych tobie nie objaśnił (o ile jest to faktycznie twoje MK), jednak jeśli tak owych wciąż nie znasz i potrzebujesz pomocnej dłoni, z chęcią wprowadzę ciebie w panujące tu zasady, co zapewne w twoim przypadku będzie lepszym rozwiązaniem  niż karanie banicją na serwerze, czy też traw banem. Tyle z mojej strony.

(Tak wiem, dołożyłam się do spamu, przepraszam i przyjmę warna)
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#14
animalka napisał(a): (04.09.2017 16:45)
Revanek napisał(a): (04.09.2017 16:01)
TestingNow napisał(a): (04.09.2017 15:17)Może nie brałem udziału w akcji, ale znam zachowanie Revana. To nie pierwszy raz. Po wielu próbach usiłowania wytłumaczenia nic to nie zmieniło.

Nie tłumaczyłeś mi nic i nie było wielu prób.

O ile nie podano mi błędnych informacji, to ja tłumaczyłam tobie, jakiś czas temu, podstawy wraz z Grandem oraz Avadą, więc nie zarzekaj się, że nikt tak owych tobie nie objaśnił (o ile jest to faktycznie twoje MK), jednak jeśli tak owych wciąż nie znasz i potrzebujesz pomocnej dłoni, z chęcią wprowadzę ciebie w panujące tu zasady, co zapewne w twoim przypadku będzie lepszym rozwiązaniem  niż karanie banicją na serwerze, czy też traw banem. Tyle z mojej strony.

 Akcję to były tylko. Umiem napisać akcję.

ExPecto napisał(a): (04.09.2017 16:43)
THEPawcio napisał(a): (04.09.2017 16:37)Dodam jeszcze liczne DM ze strony tego pana na moja osobe jak i np. Zbuku.

GOŚCIU pisze ci to kilka razy użyłem spella (Spongify) I dedłeś nikt ci nie kazał na mnie wchodzić (Jazda) W dodatku sam mnie nawalałeś kijem bejzbolowym i nazwałeś mnie debilem. (Pisze na mk bo zapomniałem zmienić konto)
Już zmieniłem tak to ja.

Revanek napisał(a): (03.09.2017 23:13)
bogo36 napisał(a): (03.09.2017 22:49)

Nick oskarżającego:
bogo36 aka Mike12
Nick oskarżonego:
Revan
Powód:
Zacznijmy od tego że kupując alkohol na 14 czy tam 13 latku jest nie możliwe a on sam biegał z alkoholem wódką winą po Hogsmeade posiadając nie wiadomo skąd i jak alkohol. Drugą sprawą jest to że będąć w trakcie akcji po prostu się wylogował bez ostrzenia a wcześniej przy przeszukaniu nie chciał dać eq że nie kłamie tutaj pokaże David678 dowody, jak i inni świadkowie którzy się wypowiedzą niżej. Dodatkowo jako taki po prostu na środku wyjmuje scyzoryk i grozi jako uczeń innym.

Dowody (Wymagane Screenshoty):
http://i.imgur.com/XGLWInH.png
Logi zostaną podane w postach. Mam problemy jakieś z ich zapisem.
Proponowana kara:
Ekipa niech wybierze.

Nie biegałem po hogs z alkoholem kto powiedział że jest to alkohol może wygupiałem się ic? Moja postać ma 15 lat. Wylogowałem się bo musiałem kończyć i nie wiedziałem co robić. Twój syn nie miał zgody na trwałe uszkodzenie mojej postaci a mimo to robił jakieś powalone akcje... NP: Skacze mu po czułym  (Penisie jajach) Mógłbym być kaleką prawda ? Potem kopie mnie po głowie skacze na brzuchu potem drugi nie zobaczył nawet eq i napisał zabiera wszystkie pieniądze i pamiątki. Spamił mi eq jak ktoś tam coś pisał to nic nie widzialem bo spam eq. mam ss spamu eq. Jestem  na telefonie więc dam jak będę dostępny. Albo siadam sobie Jakiś tam David nie wiem który bo są dwa nic mu nie robie a on krzyczy PEDOFIL!! Albo se siadam a oni mnie wywalają z krzesła nawalają po czułym kopią wszędzie gdzie się da..  W dodatku Jakiś tam David pisze dajesz zgodę na CK/Trwałe uszkodzenie pisze nie to oni dalej z 3 razy się o to pytają.
http://imgur.com/a/7USAK
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#15
Dodam jeszcze, że Revan wszedł do domu Granthów, mimo że mamy bariery, których spis widać przed domem. Nie da się go nie zauważyć. Spamił przy tym spellami.

http://imgur.com/a/1bUtl
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#16
Blusimusic napisał(a): (04.09.2017 20:37)Dodam jeszcze, że Revan wszedł do domu Granthów, mimo że mamy bariery, których spis widać przed domem. Nie da się go nie zauważyć. Spamił przy tym spellami.

http://imgur.com/a/1bUtl

Jak uczniowie coś takiego robią to to ci nie przeszkadza i nie robisz ss'ów! Szedłem od drugiej strony domu nie widziałem TYCH NAPISÓW.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#17
Revanek napisał(a): (04.09.2017 21:41)
Blusimusic napisał(a): (04.09.2017 20:37)Dodam jeszcze, że Revan wszedł do domu Granthów, mimo że mamy bariery, których spis widać przed domem. Nie da się go nie zauważyć. Spamił przy tym spellami.

http://imgur.com/a/1bUtl

Jak uczniowie coś takiego robią to to ci nie przeszkadza i nie robisz ss'ów! Szedłem od drugiej strony domu nie widziałem TYCH NAPISÓW.

Na pewno by ktoś ci w tym domu zwrócił uwagę, że nie mogłeś wejść. A co do innych to o nich nie rozmawiamy. Skarga jest o tobie, Revanie.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#18
TestingNow napisał(a): (04.09.2017 21:56)
Revanek napisał(a): (04.09.2017 21:41)
Blusimusic napisał(a): (04.09.2017 20:37)Dodam jeszcze, że Revan wszedł do domu Granthów, mimo że mamy bariery, których spis widać przed domem. Nie da się go nie zauważyć. Spamił przy tym spellami.

http://imgur.com/a/1bUtl

Jak uczniowie coś takiego robią to to ci nie przeszkadza i nie robisz ss'ów! Szedłem od drugiej strony domu nie widziałem TYCH NAPISÓW.

Na pewno by ktoś ci w tym domu zwrócił uwagę, że nie mogłeś wejść. A co do innych to o nich nie rozmawiamy. Skarga jest o tobie, Revanie.

Zwrócił wyszedłem  ale potem chloe Maksa coś tam (Kemeg) Mnie prawie zabili (Dm) O mnie ale nikt mi nie zabroni.
Loraane
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 3
Maj 2017
Slytherin

#19
Revanek napisał(a): (05.09.2017 14:35)
TurnDownForWhat napisał(a): (05.09.2017 10:34)Właśnie z powodu takich akcji lwia część społeczności Hapla się nie zmieni. Kurcze, ludzie popełniają po prostu błędy. Revanek ma jakieś 10-12 lat więc ma prawo nie ogarniać ani RP ani uniwersum Rowling. Takiej osobie trzeba usilnie pomóc, zabrać na jakieś przymusowe szkolenie z podstaw RP i Uniwersum, a nie karać banami. Druga sprawa. Jesteście (oskarżający) graczami, którzy już dość długo obracają się na haplach. W związku z tym jestem mega zaskoczony pato-akcją jaką przeprowadziliście. Moim zdaniem jest to całkowite nijaczenie uniwersum. Dorosły i dziecko przekopują ucznia na środku wioski? Nie no na pewno nikt by nie zareagował dookoła, wszyscy przechodziliby obojętnie :Smile. Moim zdaniem kara powinna wyglądać tak:
-Trawa ban dla wszystkich uczestników akcji za nijaczenie
-Przymusowe szkolenie z RP i Uniwersum dla Revanka.

Takie szkolenie da nam to,że jeśli dalej będzie odwalał, mamy 100% potwierdzone info, że gracz był informowany o zasadach Rp i o tym jak wygląda świat. Wtedy można karać banicją.
13 lat mam.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to jeden, wielki żart.

//Nagradzam Cię za ten bardzo potrzebny post oraz za inne przejawy toksycznośći 20% warna - Shaanz
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#20
Po zapoznaniu się z całą skargą wraz z masą mało potrzebnych wiadomości uznaję gracza Revan za winnego. Wielokrotnie dopuszczałeś się łamania postanowień zawartych w regulaminie, kilkukrotnie sam widziałem jak "odwalasz", nie dość jeszcze, że wiele osób próbowało Cię nauczyć zasad gry Ty ciągle robiłeś swoje. Tak więc kara ustalona przeze mnie dla Ciebie Revan to:
-Ban na czas dwóch tygodni - nie jest to twoja pierwsza kara a wcześniejsze jak widać nie przyniosły żadnego skutku.
-Przymusowa szkółka RP

Idąc dalej podczas wertowania skargi wychwyciłem naganne zachowanie wśród graczy David678 oraz David876 którzy na postaciach dzieci odgrywali akcje niestosowne do ich wieku co wiąże się z nijaczeniem postaci. Dlatego kary dla obu będą wyglądały następująco:
David678
-Ban na okres pięciu dni - nijaczenie postaci dziecka oraz liczne wyzwiska na chacie OOC.
David876
-Ban na okres trzech dni - nijaczenie postaci dziecka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.