Witaj!

Skarga na Revan - NonRP
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#1

Nick oskarżającego:
bogo36 aka Mike12
Nick oskarżonego:
Revan
Powód:
Zacznijmy od tego że kupując alkohol na 14 czy tam 13 latku jest nie możliwe a on sam biegał z alkoholem wódką winą po Hogsmeade posiadając nie wiadomo skąd i jak alkohol. Drugą sprawą jest to że będąć w trakcie akcji po prostu się wylogował bez ostrzenia a wcześniej przy przeszukaniu nie chciał dać eq że nie kłamie tutaj pokaże David678 dowody, jak i inni świadkowie którzy się wypowiedzą niżej. Dodatkowo jako taki po prostu na środku wyjmuje scyzoryk i grozi jako uczeń innym.

Dowody (Wymagane Screenshoty):
http://i.imgur.com/XGLWInH.png
Logi zostaną podane w postach. Mam problemy jakieś z ich zapisem.
Proponowana kara:
Ekipa niech wybierze.
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#2
bogo36 napisał(a): (03.09.2017 22:49)

Nick oskarżającego:
bogo36 aka Mike12
Nick oskarżonego:
Revan
Powód:
Zacznijmy od tego że kupując alkohol na 14 czy tam 13 latku jest nie możliwe a on sam biegał z alkoholem wódką winą po Hogsmeade posiadając nie wiadomo skąd i jak alkohol. Drugą sprawą jest to że będąć w trakcie akcji po prostu się wylogował bez ostrzenia a wcześniej przy przeszukaniu nie chciał dać eq że nie kłamie tutaj pokaże David678 dowody, jak i inni świadkowie którzy się wypowiedzą niżej. Dodatkowo jako taki po prostu na środku wyjmuje scyzoryk i grozi jako uczeń innym.

Dowody (Wymagane Screenshoty):
http://i.imgur.com/XGLWInH.png
Logi zostaną podane w postach. Mam problemy jakieś z ich zapisem.
Proponowana kara:
Ekipa niech wybierze.

Nie biegałem po hogs z alkoholem kto powiedział że jest to alkohol może wygupiałem się ic? Moja postać ma 15 lat. Wylogowałem się bo musiałem kończyć i nie wiedziałem co robić. Twój syn nie miał zgody na trwałe uszkodzenie mojej postaci a mimo to robił jakieś powalone akcje... NP: Skacze mu po czułym  (Penisie jajach) Mógłbym być kaleką prawda ? Potem kopie mnie po głowie skacze na brzuchu potem drugi nie zobaczył nawet eq i napisał zabiera wszystkie pieniądze i pamiątki. Spamił mi eq jak ktoś tam coś pisał to nic nie widzialem bo spam eq. mam ss spamu eq. Jestem  na telefonie więc dam jak będę dostępny. Albo siadam sobie Jakiś tam David nie wiem który bo są dwa nic mu nie robie a on krzyczy PEDOFIL!! Albo se siadam a oni mnie wywalają z krzesła nawalają po czułym kopią wszędzie gdzie się da..  W dodatku Jakiś tam David pisze dajesz zgodę na CK/Trwałe uszkodzenie pisze nie to oni dalej z 3 razy się o to pytają.
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#3
Revanek napisał(a): (03.09.2017 23:13)Nie biegałem po hogs z alkoholem kto powiedział że jest to alkohol może wygupiałem się ic? Moja postać ma 15 lat. Wylogowałem się bo musiałem kończyć i nie wiedziałem co robić. Twój syn nie miał zgody na trwałe uszkodzenie mojej postaci a mimo to robił jakieś powalone akcje... NP: Skacze mu po czułym  (Penisie jajach) Mógłbym być kaleką prawda ? Potem kopie mnie po głowie skacze na brzuchu potem drugi nie zobaczył nawet eq i napisał zabiera wszystkie pieniądze i pamiątki. Spamił mi eq jak ktoś tam coś pisał to nic nie widzialem bo spam eq. mam ss spamu eq. Jestem  na telefonie więc dam jak będę dostępny. Albo siadam sobie Jakiś tam David nie wiem który bo są dwa nic mu nie robie a on krzyczy PEDOFIL!! Albo se siadam a oni mnie wywalają z krzesła nawalają po czułym kopią wszędzie gdzie się da..  W dodatku Jakiś tam David pisze dajesz zgodę na CK/Trwałe uszkodzenie pisze nie to oni dalej z 3 razy się o to pytają.

Odnosząc się do tego "[...] kto powiedział że jest to alkohol[...]" napisałeś na /do, że beknął, a z jego ust można było poczuć wódkę, także... Screena co prawda nie mam, jednak tak było. Pamiętam to doskonale. Reszta mnie nie dotyczy, dlatego tu się nie będę wypowiadać. W każdym razie podpisuję się pod skargą.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
No dobrze otrzymałem logi od gracza który przy tym był:
A co do wyjścia wystarczyło dać znać.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#5
Poproszę o spokój. Takimi wypowiedziami pogarszasz swoją sytuację.
A więc...

"Nie biegałem po hogs z alkoholem kto powiedział że jest to alkohol może wygupiałem się ic?"
-Wygłupiałeś się IC? Przypomnę, że napisałeś za pomocą komendy /do , że w beknięciu można było poczuć wódkę. Wszystko co jest opisywane za pomocą /do musi być prawdą i nie może być zmyślone. Ukazałeś brak znajomości zasad RP.

"Moja postać ma 15 lat. Wylogowałem się bo musiałem kończyć i nie wiedziałem co robić."
-Twoja postać ma 15 lat? Zgodnie z czasem haplowym powinna mieć 14, czyli tyle co pozostałe postaci.
Do tego wylogowałeś się bo przestraszyłeś się, że coś się może stać twojej postaci tak? To jest ucieczka z akcji. Kolejny brak znajomości zasad.

"Akurat w domu mam trochę tego (ic)."
-Jakieś dowody? Ktoś to potwierdzi?

Cóż, muszę niestety wspomnieć, że ta cała akcja w Hogsmeade wg. mnie jest bardzo powalona i podobnie jak Revan, Davidy odgrywały to tak, że leciutko mi to zalatuje power-gamingiem.

Dodam jeszcze, że to nie jest twoje pierwsze przewinienie. Byłem świadkiem wielu twoich Non-RP, ale ignorowałem to dając szansę.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Prośba do administracji serwera aby warny nie były nadawane tym osobom które sensownie się wypowiedziały w skardze na temat użytkownika. Plus nie pierwszy raz widzę u niego zachowanie i pod namową kilku osób napisałem wątek.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#7
Podpisuje się pod skarga bo sam byłem świadkiem jak wiele razy łapałem go kiedyś za ramię albo rzucałem w niego mobilicorpusa (pytałem się na /do i tak dalej czy nie ma sprzeciwów ale w sumie olał to) I zaczął uciekać ooc bez napisania żadnej akcji
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#8
Anonek napisał(a): (04.09.2017 11:18)Podpisuje się pod skarga bo sam byłem świadkiem jak wiele razy łapałem go kiedyś za ramię albo rzucałem w niego mobilicorpusa (pytałem się na /do i tak dalej czy nie ma sprzeciwów ale w sumie olał to) I zaczął uciekać ooc bez napisania żadnej akcji

Kilka razy.... HAHAHA
Loraane
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 3
Maj 2017
Slytherin

#9
Revanek napisał(a): (04.09.2017 11:41)
Anonek napisał(a): (04.09.2017 11:18)Podpisuje się pod skarga bo sam byłem świadkiem jak wiele razy łapałem go kiedyś za ramię albo rzucałem w niego mobilicorpusa (pytałem się na /do i tak dalej czy nie ma sprzeciwów ale w sumie olał to) I zaczął uciekać ooc bez napisania żadnej akcji

Kilka razy.... HAHAHA

Właśnie przyznajesz się do tego co ci narzuciliśmy i prosisz się o karę. Wink
Silexan
Mugol


 
#10
Jako że to wygląda na otwartą skargę wypowiem się tutaj.

Zacznę od tych żałosnych logów które po prostu mnie zażenowały. I jednocześnie wnoszę tu o odebranie postaci tym którzy odgrywają owe dzieciaki.

Cytat:[20:22:08] [L]Dziecko [MikeHarris] David876: Ciesc.
[20:26:33] [L]Dziecko [MikeHarris] David876: Alie oni pieje niarkiotyki.
[20:46:54] [L]Dziecko [MikeHarris] David876: *Kopnął go w plecy*
[20:47:01] [L]Zawieszony [TomPringle] Revan: *Kaszle*
[20:47:03] [L]Dziecko [AlainHarris] David678: *kopnął go włeb.*
[20:47:05] [L] [TomPringle] [Revan] krzyczy: Debilu‼
[20:47:11] [L]Zawieszony [TomPringle] Revan: *Kaszle*
[20:47:17] [L] * [TomPringle] chwycił za ramię i przytrzymał MikeHarris *
[20:47:21] [L]Zawieszony [TomPringle] Revan: CHUJU!
[20:47:22] [L] [MikeHarris] [David876] krzyczy: AAA‼‼‼‼‼
[20:48:27] [L]Dziecko [AlainHarris] David678: Sukinsyn.
[20:47:29] [L] [MikeHarris] [David876] krzyczy: ONM MNIE GWIALCI‼!

Po dykcji można wywnioskować że mają najwyżej kilka lat. Z kolei zachowują się jak niedorozwinięci gimnazjaliści chociaż myślę że nawet ci mają więcej rozumu. Wyciąłem wylko fragmenty, tam jest tego więcej ale nie chce mi sie tego drugi raz czytać.

Cytat:[20:39:37] [OOC] [David678]: (Zrezygnowałą z hapla)
[20:39:44] [OOC] [David876]: (Nitala robi cos wlasnego zamiast hapla
[20:39:55] [OOC] [David678]: (Gwałci się xd)
[20:40:12] [OOC] [David876]: (Mowie Ze David
[20:40:12] Chłopak: *Rozmawia ze znajomymi*
[20:40:15] Młoda dziewczyna: *Wybucha śmiechem*
[20:40:15] [OOC] [David678]: (Ten pedał? XD)

Tutaj mamy obrażanie graczy. Myślę że to zasługuje na surową kare.

Cytat:Twoja postać ma 15 lat? Zgodnie z czasem haplowym powinna mieć 14, czyli tyle co pozostałe postaci.

Zgodnie z uniwersum jego postać w 2 klasie ooc nie musi mieć 14 lat. Może mieć 15 lub nawet 16. Zależy.

Cytat:Do tego wylogowałeś się bo przestraszyłeś się, że coś się może stać twojej postaci tak? To jest ucieczka z akcji. Kolejny brak znajomości zasad.

Gracz dość wyraźnie napisał:
Cytat:Wylogowałem się bo musiałem kończyć i nie wiedziałem co robić.

Cytat:napisałeś na /do, że beknął, a z jego ust można było poczuć wódkę

Nie wiem jak to było, ale jeżeli ktoś stał dwa kroki od niego to poczuł wódkę. Jeżeli po prostu beknął a nikogo obok nie było, lub byli kawałek dalej to nic nie wyczujecie.

Cytat:“Akurat w domu mam trochę tego (ic).”
-Jakieś dowody? Ktoś to potwierdzi?

Nic nie musi udowadniać, sugeruję się jego profilem że to nowy gracz i posiada rodziców jak i dom wpełni IC. Ciekawe czy ty byś mógł udowodnić że twoja postać nie powinna paść z głodu, bo pewnie jedzenia IC nie kupujesz i nie masz jak udowodnić że takie posiadasz.

Cytat:Jak na razie Revan, nie dał nic na swoją obronę. Brak argumentów tylko źle mu służy. Czekam tylko na to, aż zacznie każdego przezywać i się obrazi.

Typowo prowokacyjny post by tylko wkur.. drugą osobę.

Cytat:[20:29:46] [L]PracownikMM [EthanHarris] Mike12: *wyjął różdżkę i wycelował w Toma mówiąć.*Mobilicorpus!
[20:29:59] [L] Reakcja? ([EthanHarris]) *
[20:30:05] [L] brak ([TomPringle]) *
[20:30:18] [L]PracownikMM [EthanHarris] Mike12: *no i się deportował.*
[20:30:26] [L] * [EthanHarris] deportował się z kimś do innego miejsca. *

Co to właściwie jest? Rzuciłeś na niego mobili a potem się deportowałeś z nim? Nie chwyciłeś go więc nie miałeś możliwości się z nim deportować. To przejaw tego słynnego NON RP o którym w tym wątku tak wiele przeczytałem. Chyba że się myle i deportowałeś się z kimś innym. Wtedy zwracam honor.

I nie żebym bronił gracza Revanek, tylko wydaje się on dość młodą osobą i zamiast mu na spokojnie wytłumaczyć (a posiadacie odpowiedni staż gry by to zrobić.) lub wezwać kidmoderatora by mu wyjaśnił pare spraw woleliście zrobić patologię na poziomie jeszcze gorszym niż to co on robił. Wszyscy co tam brali udział w tej akcji zasługują na taką samą karę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.