Witaj!

[Problem] Nie zmienia się skin
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#1
Specyfikacja techniczna komputera: 
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Nie zmienia mi się skin. Robie wszystko co w poradniku ale nie działa. Mam Sklauncher.
Screeny: 
Treść błędu: 

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#2
Możliwe, że źle kopiujesz adres skina. Jak już go wrzucisz na Imgura, to wtedy kliknij na obrazek prawym a następnie "otwórz w nowej karcie" czy coś takiego. Jak już otworzysz a grafika będzie na czarnym tle to wtedy skopiuj adres obrazu.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Gnom
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2017
2
Ravenclaw
#3
A jesteś pewna, że kopiujesz dobry adres obrazka? To nie jest link. Musisz kliknąć prawym przyciskim muszy i wybrać kopiuj adres obrazka/ kopiuj adres URL grafiki.
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#4
dzięki, zaraz sprawdze

gdy klikam prawym na obrazek to pojawia mi się zapisz obraz jako, udostępnij zdjęcie, zaznacz wszystko, kopiuj
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#5
MadziaTFM napisał(a): (04.09.2017 16:44)dzięki, zaraz sprawdze

gdy klikam prawym na obrazek to pojawia mi się zapisz obraz jako, udostępnij zdjęcie, zaznacz wszystko, kopiuj

Moja porada. Skopiuj link wklej do character screena i na sam koniec napisz .png
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#6
Gnom napisał(a): (04.09.2017 15:29)A jesteś pewna, że kopiujesz dobry adres obrazka? To nie jest link. Musisz kliknąć prawym przyciskim muszy i wybrać kopiuj adres obrazka/ kopiuj adres URL grafiki.
Napisałem to dosłownie przed tobą. :B
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
BacMac
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 3
Lut 2017
0
Ravenclaw
#7
A czy na końcu linku napisałaś .png? Dużo ludzi popełnia ten błąd (na przykład ja)
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#8
Dzięki, dopisanie .png na końcu rozwiązało sprawę. Temat do Zamknięcia Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.