Witaj!

Harry Yrell
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#11
Dziękuje, ale to dopiero początek. Planuje zrobić wielki projekt interaktywnej karty postaci, jakiej jeszcze nikt nie miał (A długo to trwa by czegoś nie zepsuć i nie przesadzić z czymś). Taki, by nadmiar tekstu i przejrzystość razem ze sobą współgrały. Trochę jest z tym roboty, a do tego wszystkiego przychodzi wiele linijek tekstu do napisania. W piątek być może będą gotowe relacje, w zupełnie innej oprawie graficznej, jak i wartości merytorycznej. A być może do niedzieli wyrobię się z historią postaci, napisanej w ciekawym i oryginalnym stylu. Chciałeś dobrą kartę Ziela, to będziesz miał! Było mnie nie prowokować, za co Ci dziękuje! XD
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#12
@aktualizacja

-Jedna z większych aktualizacji, wprowadzająca interaktywne przyciski odnośników do plików PDF!
-Całkowicie odświeżone i na nowo napisane relacje!
-Plik PDF Relacji jest również częściowo interaktywny!

Wszelkie problemy, lub propozycje wzmianek - proszę zgłaszać!!!

(Pisane i tworzone nocą. Więc proszę o wyrozumiałość, za wszelkie głupie błędy i niedociągnięcia. Ogrom pracy nad tym, późna godzina i zmęczenie, mogły na to wpłynąć. Jutro usiądę i poprawię, o ile będzie co poprawiać ;P)

Opinie i komentarze mile widziane! : D
Yuki
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 7
Lis 2015
253
Slytherin
#13
Nie pamiętam kiedy ostatnio pisałam pod kartą postaci, ale tu warto. Po tobie się tego nie spodziewałam jednak. 
Czysto, przejrzyście, treściowo i nie ma do czego się przy*****.
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#14
@Refresh
Nimfa
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 3
Lip 2017

#15
ale sliczna karta



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.