Witaj!

[Problem]
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#1
Specyfikacja techniczna komputera: Windows 10
Wersja systemu:  x64
Opis problemu: Mój kolega zaczął grać w minecraft hapel, i chciałam go zaprowadzić do kuchni ale nie mogłam się zalogować bo gdy się logowałam to nic się nie pojawiało. Później się jakoś zalogowałam i poszłam tam gdzie jest taki liliowy most (ja tak to nazywam) ale później wyrzuciło mnie i pisało Timed out czy coś takiego i znowu chciałam się zalogować ale było to co na początku. Poźniej nie mogłam się ruszać i ośmiornice mnie biły i mnie zabiły. Pisało że jestem nieprzytomna i muszę poczekać 3 minuty. I mnie wyrzuciło i znowu pisało Timed out i tak co chwile. Logować się nadal nie mogłam. Poźniej przełączyłam się na lepszy internet i znalazłam się gdzieś gdzie są łóżka i tam jest chyba zegar, i tam pisze godzinę, później pisało coś takiego: Death warned turndownforthat for 'PG'. Wszystko działa teraz normalnie tylko że nie mogę chodzić normalnie tylko skakać i chodzić. Czy moja postać umarła? Sad
Screeny: (podawane w linkach do imgur)
Treść błędu: (jeżeli występuje, podajemy link do pastebin)

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#2
Death warned turndownforthat for 'PG'
To oznacza że dostałaś warna od admina, tylko nie wiem co to znaczy PG...
A to chodzenie wolno, to napisz na helpop. Jeśli to wina jakiś efektów, to powinni ci to naprawić.
Pamiętam że kiedyś chyba był taki efekt przy złamaniu nogi, ale nie wiem czy ten system nadal działa.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#3
Nie, Twoja postać nie zginęła. Po prostu po śmierci OOC pojawia się taki efekt. Napisz poprzez /helpop z prośbą o zdjęcie bw. Co do miejsca, w którym się pojawiłaś - jest to skrzydło szpitalne.
@michalrul Nie wprowadzaj w błąd. Nie ona dostała warna, tylko inny gracz.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.