Witaj!

[Propozycja] hasła
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#1
Otóż parę razy już miałem sytuacje, że przez dłuższy czas nie mogłem wyjść z dormitorium, ponieważ nie znałem hasła. Czasem było to dlatego, iż długo mnie nie było i zostało zmienione, a czasem po prostu źle je zapamiętałem. Powiem tyle że to irytuje, bo musimy czekać aż ktoś przyjdzie (co za dnia się praktycznie nie zdarza). Dlatego też proponuje by w dormitorium gdzieś wisiało hasło, skoro i tak ktoś z innego domu tam wszedł to raczej zna hasło. Mógłby tam też stać jakiś NPC, który mówiłby hasło członkom tegoż domu.
Jeśli rzeczywiście to hasło już gdzieś wisi, to przepraszam ale nigdzie jakoś go nie widziałem.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#2
Jestem na nie.
Istnieje takie coś jak konfa na skype gdzie w temacie są zazwyczaj napisane hasła.Jak nie ma skype'a to zapewne discord jest.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#3
Nie każdy jest na skype
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#4
@up są serwery discord gdzie są członkowie domów.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
Jestem na nie. Hasła to jest tylko i wyłącznie sprawa IC.
michalrul
Azkaban




Posty: 39
Tematy: 7
Mar 2015

#6
Nie widze problemu by mogły istnieć w IC.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#7
Jak opiekun chce to może tak zrobić, jak nie to nie. Ekipa nie będzie udostępniać haseł do dormitoriów, gdyż często ktoś przebywając w dormitorium niekoniecznie je zna. W przypadku, kiedy nie możesz wyjść, bo nikogo nie ma pisz na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.