Witaj!

[Propozycja] Opłaty za dom
Silexan
Mugol


 
#1
No siemka.


Ostatnio zauważyłem że gracze są straszniście bogaci, mogą sobie kupować po kilka domów w krótkim przeciągu czasu. Myślę że pora to zmienić. Nie będę się też rozpisywał za dużo, bo nie ma o czym.

Proponuje aby za każdy posiadany dom wprowadzić opłatę.. tak minimalnie myślę że 15 galeonów tygodniowo. Dlaczego? Bo życie na ogół nie jest darmowe, i za wszystko trzeba płacić, a na serwerze tego nie ma. Zresztą można by zrobić jakiś cennik utrzymania poszczególnych posesji. Bo wiadomo że im większy dom tym większe opłaty.

Ja to tylko tutaj zostawiam i zapraszam do dyskusji, wszystkich.
VadlordS
Azkaban




Posty: 82
Tematy: 15
Lut 2015
Gryffindor

#2
To już kwestia raczej Ministerstwa czy wprowadzi takie opłaty.
Silexan
Mugol


 
#3
A, czyli u nas jest sprawą państwa czy musisz płacić za drobne remonty? Za zakup potrzebnych do domu rzeczy czy też np. opłacić prąd? Ciekawe, ciekawe.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
No ale za co te opłaty? Wodę możesz sobie wyczarować, ciepło jakoś też, a prądu czarodzieje nie używają.
Pryyk
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 1
Gru 2014
53
#5
Polowa pensji wiekszosci ludzi XDD
Tutaj mozna mi napisac jakim jestem hjujem, albo cos milego pozderki
https://pryyk.sarahah.com/
VadlordS
Azkaban




Posty: 82
Tematy: 15
Lut 2015
Gryffindor

#6
Jeżeli chodzi ci o podatek od nieruchomości to powinien być od ściągany przez Ministerstwo bo jak nie przez nich to przez kogo? Według mnie zbędne i tylko na siłę utrudniające rozgrywkę. Może i wielu graczy ma szmale, ale nowym dorosłym i tak ciężko jest się zagospodarować...
Deleted
Mugol


 
#7
Obecnie wraz z wiadomymi osobami prowadzona jest dyskusja na znany przez nich temat.

Może coś z tego wyjdzie, może nie - czas pokaże.
Silexan
Mugol


 
#8
Dom/mieszkanie zawsze ciągnie za sobą mase opłat, i temu nie da się zaprzeczyć.

Co do podatku od nieruchomości - jeśli ministerstwo zapragnie to może przecież dodatkowo ściągać.
I ta propozycja jest po to aby utrudnić rozgrywkę, bo w chwili obecnej wszyscy są bogaci itp. a wiadomo że normalnie tak nie jest.

Cytat:Może i wielu graczy ma szmale, ale nowym dorosłym i tak ciężko jest się zagospodarować...

Skoro to serwer RP, to ma być upodobniony do realiów. A te wiadomo jakie są, ciężko zacząć dorosłe życie. Na początku taki dor może sobie wynająć pokój, potem zarobić i grać dalej. Początek w żadnej giercie nie jest prosty.
Deleted
Mugol


 
#9
Właśnie o to chodzi, aby stawiane były przeszkody (nie, administracja nie jest wrogiem graczy) na drodze graczom by mogli je pokonywać. Każda (mowa o sensownych i przemyślanych) propozycji urealistycznienia rozgrywki jest jak najbardziej potrzebna - przynajmniej według mnie.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#10
Jestem przeciwny propozycji. Z tego co wiem Asacron specjalnie podwyższa ceny domów i mebli by były drogie. Poza tym, kupisz pusty dom. Niby za 400 g no ok, jednak umeblowanie jest o wiele droższe. No dobrze... Wypłata MM 32, minus do tego 15. Zostanie nam na rękę 17 g . Co jeżeli ktoś spłaca na raty dom? (Ja akurat nie) A ustalił cenę z Asacronem jaką będzie płacił co tydzień? Moim zdaniem to na siłę utrudnianie rozgrywki nowszym graczom.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.