Witaj!

Anshuman Khan [Ucz.1]
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#1
[Obrazek: kUeQFEq.png]
[Obrazek: 7ARrptc.gif]
Data urodzenia: 12 stycznia
Przynależność rasowa lub etniczna: Hindus
Miejsce urodzenia: Nowe Delhi
Dom w Hogwarcie: Gryffindor
Aktualne miejsce zamieszkania: Obrzeża Hogsmeade


Wygląd
  
,,Zawsze mówili mi, że wyglądam uroczo. Uroczo jak dziewczynka. Nawet Adelaide uwielbiała mówić do mnie w rodzaju żeńskim, w końcu zwróciłem jej na to uwagę, grożąc tym, że się pokłócimy. Przestała i zaczęła nazywać mnie Słoneczkiem, chyba ta opcja jest już lepsza"
Anshuman to wysoki dzieciak o bardzo kościstym ciałku, opalonym na ciemny brąz. Je bardzo dużo i często niezdrowo, mimo tego jest zwinny jak sarenka, ciężko znaleźć u niego chociaż fragment tłuszczyku.    
,,Adelaide często mówi, że jestem chudy jak patyk. Może dlatego zawsze ubiera mnie w luźne ubrania i cały czas dokłada mi porcje ziemniaków na talerz"
Posiada okrąglutką twarz o łagodnych rysach. Ma malutkie usta i nieco szerszy, zadarty nosek. Duże, brązowe oczy otacza gruba warstwa czarnych rzęs, co jeszcze bardziej sprawia, że przypomina dziewczynę. 
,,Kiedyś Adelaide ścięła mi włosy od garnka, bardzo mi się nie podobało. Od tej pory chodzę do fryzjera, chociaż ona uważa to za marnotractwo pieniędzy "
Włosy ma czarne i gęste, zazwyczaj przydługie i w nieładzie. Odkąd jest w Hogwarcie przycina je sobie sam, tak żeby nie wpadały mu na oczy. Zawsze ucina grzywkę tuż pod brwiami, a resztę pod uchem.
Zmuszony jest do noszenia szelek, prawie wszystkie portki są na niego za duże i potrzebują być czymś przytrzymane. Na jego ciele prawie zawsze znajdują się liczne zadrapania lub siniaki.  

Charakter
[Obrazek: k4SXM6d.gif]
Głupi. Po prostu. Chyba nigdy nie myśli racjonalnie. Wymyśla własne reguły, które rządzą światem, i które w ogóle nie są spójne i logiczne. Upiera się w swoich przekonaniach, nawet jeśli są bez sensu to i tak będzie stał za nimi murem. 
Nie jest typem leniucha. Uwielbia zabawę i aktywność, potrafi się dobrze bawić, nawet w samotności.
,,Do fikołków nie potrzeba drugiej osoby! Uwierzcie mi, fikołki są naprawdę super!"  
Wiecznie potrzebuje uwagi, uwielbia być w centrum wydarzeń oraz słuchać o sobie w samych superlatywach. Jest okropnie łasy na komplementy, wierzy w praktycznie wszystko co mówią o nim inni, nawet jeśli  przesiąknięte jest to ironią. 
,,Ironia? Co to takiego?"
Zawsze próbuje udowodnić, że jest najlepszy i niczego się nie boi. Przyjmuje każde wyzwanie, nawet najgłupsze i najbardziej ośmieszające.
,,Adelaide mówi, że jestem bardzo naiwny. To kłamstwo! Skoro mi mówią, że nie skoczę z dachu to to zrobię! Niech wiedzą, że potrafię!"
Uwielbia psikusy i zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy, że doprowadza nim ludźmi do szału. Jest niezwykle zazdrosny o przyjaciół, ma wrażenie, że musi ich pilnować, żeby się od niego nie odwrócili. Mimo tego dla nich jest w stanie zrobić wszystko, może jego dziwne fochy tylko pokazują jak bardzo ich ceni.
Jako wielki głupol preferuję rozwiązania siłowe, uwielbia się bić, chociaż straszny z niego chudzielec. Wszystko stara się nadrabiać zwinnością i szybkością. Kłótnie z nim zazwyczaj rozpoczynają się od krótkiej wymiany słów, a kończą się bitką. Kiedy nie umie zripostować przeciwnika, po prostu wyskakuję na niego z pięściami.    
 

Historia
[Obrazek: od3uV9x.gif]
wkrótce

Ciekawostki
[Obrazek: yvaBAv5.gif]
- Jego boginem jest wkurzona Adelaide.
- Jest sierotą, nie wie nic o swoich prawdziwych rodzicach.
- ,,Nie jestem babą!"
  - Khan to nazwa cyrku, w którym występował i mieszkał. Dostał więc takie nazwisko.
- Biologicznie jest dziewczyną
- Uwielbia toffi. Skonstruował nawet bombę, która nim wybucha.


Relacje
[Obrazek: L72qm8j.gif]
Adelaide Conway - ,,Najmądrzejsza osoba pod słońcem! Często na mnie krzyczy, ale i tak ją uwielbiam. Jest pierwszą osobą, która poświeciła mi tak dużo uwagi. To mój prawny opiekun, ale zawsze mówi, żebym traktował ją jak przyjaciółkę, chociaż jest starsza o ponad pół wieku! Raz rozpłakała się jak nazwałem ją babcią, nie będę więc już tak mówić..."
Valery Moran - ,,Vallie, Vallie! Jest super, mimo że bawi się w podrywy z Kargathem. Nie lubię tego... Robi ze mną masę psikusów, ale czasami nie popiera moich pomysłów. W końcu baba, może się trochę cykać. Bardzo ją lubię, mogę spokojnie nazwać ją przyjaciółką, jako jedna z niewielu zna mój sekret i trzyma go w tajemnicy. Zachowuje się zupełnie tak jakby o nim nie wiedziała. Ufam jej"
Kargath Lavenhart - ,,Kradnie mi koleżanki, nabija się ze mnie i cały czas bawi się w podrywy. Na dodatek zawsze mówi, że czegoś nie potrafię! Umiem wszystko lepiej niż on i udowodnię to. Popisuje się przed dziewczynami i kradnie moje miejsce na szczycie. Staram się, ale czuję się, że stoję w cieniu jego wybryków. Mimo tego jest dobrym przyjacielem, na swój sposób też dochowuję mojej tajemnicy. Kłócimy się często, ale i tak bardzo go lubię"
   Alishia Lavenhart - ,,W sumie poznaliśmy się robiąc razem psikusy! Jest fajna i cyka się mniej niż Valery, po za tym zawsze jest taka wesoła i w nastroju do żartów. Jest energetyczna... energo... energityczna... No coś w ten deseń! Idealna partnerka do robienia psikusów!"
Lily Habooth - ,,Skoro Habooth, to kozak. Na dodatek jest rycerzem, nie wiedziałem, że dziewczyny mogą być rycerzami. Jest bardzo wygadana i honorowa. Szanuje ją. Mówiła, że będzie miała lwiątko. Wiem, że trudno je będzie wytresować, ale Lily z pewnością się uda. Mam nadzieję, że nie będzie szefem jakiegoś departamentu, tak jak chciał jej brat, taka praca jest dla niej za nudna!"
Anduin Habooth - ,,Obiecałam, że oddam na niego głos, kiedy będzie startować w wyborach i tak zrobię. Jest idealnym kandydatem na ministra! Trochę z niego sztywniak, ale chyba taki powinien być przedstawiciel kraju. Wyniosły i wyrafinowany. Często zabrania Lily wielu rzeczy, chyba chce, żeby zachowywała się typowa baba."
Los Pedros - ,,Mamy trochę wspólnego, obydwoje mieliśmy bardzo liczne rodziny i wychowaliśmy się mugolskim środowisku. Fajny z niego koleś i super gra na tej małej gitarce!"
Luna Habooth - ,,Pomogła mi zrobić wielki pożar, a ja nauczyłem jej sztuczki z zapałkami. Jest fajna, ale nie często gadamy, ponieważ zawsze kręci się z tą swoją głupią koleżanką." 
Ashley Lastrange - ,,Czasami gada jakieś niezrozumiałe pierdoły... Trochę sztywniara, ale często uśmiecha się, gdy widzi, że komuś dzieje się krzywda. To nieco dziwne i przerażające. Często chodzi sama i raczej rzadko potrzebuję czyjejś pomocy, Adelaide powiedziałaby, że Ashley jest samowystarczalna. Mi się wydaję, że czasami przyda jej się jakieś towarzystwo, wydaję mi się, że często jest bardzo smutna."
Kaja Gingerblade - ,,Nie wiedziała co to majtki i psikusy, musiałem jej wyjaśnić. Mówiła, że to mugolskie rzeczy, ale ja uważam, że są tak samo przeznaczone dla czarodziejów. Pokazałem jej jeden z moich psikusów, ale nie jestem pewny czy jej się spodobał."   
Lawliet Gingerblade - ,,Britney Spears. Fajnie śpiewa, ale czasami przyczepia się o jakieś numery. Jest prefektem, więc gwiazdorzy."
Trevor Wright - ,,Nie szanuję go. Jest wielki i ma straszne zębiska, ale nie czuje przed nim respektu. Widzę w nim tchórza i nie wierzę w jego opowieści. Nawet jeśli to prawda, to nie wiem po co się tym wychwala. Chyba po prostu chce pokazać swoją ,,potęgę". Adelaide mówi, że tacy jak on zazwyczaj przedwcześnie kończą swój żywot."
Jacca Lestrange - ,,Skoro ziomek Habootha to i mój. Jego ulubionym zajęciem jest chyba zabawa w woźnego, on uwielbia porządek. Byłby idealnym prefektem, zna każdy punkt regulaminu na pamięć. Jest aż za bardzo poukładany i ściśle przestrzega panujących reguł. Założę się, że prasuje sobie majtki i skarpetki!"
Kujuwankwangu Vega - ,,Poważny przedsiębiorca, cieszę się, że wplątał mnie do swoich interesów. Załatwił mi nawet dynamit! Na razie nie miałem okazji zrobić z niego użytku, przygotuje coś ekstra!"
Alisa Zimmerman - ,,Jest bardzo nieśmiała, dlatego trudno się z nią rozmawia. Czasami strasznie się jąka i mam wrażenie, że coś jej się stało. Teraz już wiem, że już tak ma, może przejdzie jej z wiekiem. Nie powinna się bać, ani wstydzić świata."
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
Fajność
Mosag
Czarodziej




Posty: 52
Tematy: 10
Sie 2017
281
Gryffindor
#3
Najlepszy :3
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#4
ale babsko
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#5
o jesu najlepsiejszy
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Fajne.
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#7
f a j n e
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#8
Aktualizacja
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#9
Uaa! Hindus  Heart Aż mam ochotę stworzyć postać w hijabie  Heart repka



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.