Witaj!

Podanie na Nauczyciela: Numerologia
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#1
Big Grin 
[IC]
Imię i nazwisko: Cyrus Granth
Wiek: 32lata
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Numerologi
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
**Do dyrekcji szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, przyleciała biała sowa, która miała w dziobie list o treści**

Droga dyrekcjo,
Chciałbym opisać siebie, więc jestem osobą opiekuńczą, która lubi pomagać, dlatego chciałbym móc nauczać młodzież. Ponadto interesuję się wróżbiarstwem a co za tym idzie, też numerologią. Wymagam wiele, oraz mam wiele planów na lekcje. Dzieci bardzo lubią ze mną przebywać, więc mam dobre podejście. Ogólnie jestem opanowanym człowiekiem, który nie lubi wtrącać nosa w nie swoje sprawy, lecz jak ktoś mnie zdenerwuje musi liczyć się z konsekwencjami. Jestem zwolennikiem praktyki, lecz żadna praktyka nie jest idealna bez odpowiedniego zaplecza teoretycznego. Oczywiście nie pozwolę na nudę, lub obijanie się na zajęciach, oraz mam już przygotowane pomysły na kreatywne i angażujące lekcje. Oczywiście postaram się jak tylko mogę, by uczniom spodobały się moje lekcje i chętnie na nie przychodzili. Jestem punktualny, więc jeśli nie będę miał spraw ważnych, to oczywiście każda lekcja zostanie przerobiona w odpowiednim temacie.
Pozdrawiam,
Cyrus Granth
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMy: Powyżej oczekiwań
OWUTEMy: Zadowalający

[OOC]
Nick w grze: nagy1991
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Robię korepetycję z j.Angielskiego oraz matematyki, więc wiem jak sobie radzić z młodzieżą.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Dla mnie taki obowiązek jest po części sprawdzeniem siebie, czy dam sobie radę w ogarnięciu kilku(kilkudziesięciu) osób na raz. Wiem że to nie najłatwiejsze, lecz poprzeczkę lubię stawiać wysoko. A dlaczego ja? Ponieważ mam w większość dni wolne po szkole a gram też często na haplu, na jednym jak i drugim koncie, więc szukam jakiś wrażeń z tej gry, bo do tej pory była to tylko opieka dziećmi i praca.
Nazwa Skype: jarmaszu
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do dyrekcji by umówić termin rozmowy kwalifikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.