Witaj!

[Ucz1] Johnny Bode
piorun905
Azkaban




Posty: 44
Tematy: 20
Sie 2015
Slytherin

#1
[Obrazek: 4afa46e7c85d07de4c3b28222099fbd6.png]
Data urodzenia: 15 Lipiec
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Dom w Hogwarcie: Slytherin
Aktualne miejsce zamieszkania: Dolina Godryka

Wygląd:

[Obrazek: 7xEeFwD.jpg]

IN WORKS

Charakter:

Johnny posiada zły jak i dobry charakter jest często miły


,przyjacielski, nieufny ma dużo zalet takich jak np. Pomaganie podczas

kiedy przyjaciel nie ma wyczuwalnego pulsu, ale jest również: Arogancki
jak i bardzo egoistyczny oraz jako rozpieszczony dzieciak
również często myśli o sobie i myśli że jest jeden wspaniały
i będzie najlepszym czarodziejem na świecie

(DO EDYCJI)

HISTORIA:

DZIECKO:

[b]Londyn Dzień: 15 lipca 11 lat temu godzina: 03:50 narodził się Johnny Bode

[/b]

tylko Chlopiec urodzil sie w szpitalu, jednym z wielu mugolskich na terenach miasta. Jego rodzice, dosc mlodzi, byli niezwykle szczesliwi z faktu posiadanai dziecka, swojego pierworodnego. Byl on dla nich oczkiem w glowie, a rodzice uawzali za najwiekszy skarb. Jego rodzice, matka mugol i ojciecm czarodziejem, dobrze wiedzieli juz od najmlodszych lat, jak isekret w sobie skrywa i ze jest przyszlym czarodziejem, czarodziejem polkrwi nie mam pojęcia. Nie stety szybko kiedy Johnny stracił rodziców w wieku 3 lat
to było ciężkie dla niego chociarz był taki rozpieszczony że pomyślał że to żart przeżycie ale gdy zrobilo się mu lepiej na sercu przygarnęła go rodzina Dixon to byla dla niego "Nowa nadzieja" bo poznał brata którego zawsze uwielbiał. kiedy miał 6 lat i jak był na meczu piłki nożnej nie mógł znieść że Chelsea przegrało
że aż zaczęły lewitować: Popcorn i Pewien napój. Na początku lipca kiedy miał jeszcze 10 lat rodzicę mu powiedzieli że nie długo przyjdzie do niego list on czekał, wtedy zaczął udawać czary
bo miał w domu różdżkę swojego zmarłego taty wtedy jak umarł
to myślał że to najzwyczajniej talizman szczęścia, ale uczył się też pod okiem sowjego przyszywanego
ojca gdzie chciał się nauczyć accio bo wkońcu to różdżka jego taty pewnie nie będe musiał
kupować innej tylko to jest różdżka swojego taty i będzie mnie się słuchać chociarz
nie wiedział że to tak nie działa i jak użył accio to wyczarował zaklęcie Wingardium Leviosa
wkońcu pomyślał będe miał swoją różdżkę chodź nigdy nie lubił eliksirów
ponieważ przez nie umarli jego rodzice zaczął się Johnny smucić i znowu zaczał czekać

jak nigdy aż wkońcu przyszedł.
[b]co ciekawe jego brat wiedział o magii od 6 roku życia a ja dopiero jak do
mnie list miał dotrzeć
[/b]

UCZ. 1:

WKROTCE

CIEKAWOSTKI:

1.Jego boginem są pająki
2.Widzi testralę
3.Posiada Polskie i Włoskie korzenie
4. Jest adoptowany

Rodzina:
tata-Michael Bode (R.I.P)
mama-Narcyza Bode (R.I.P)
ojczym-Severus Dixon
macocha-Patrica Dixon
brat (przyrodni)-Bart Dixon

Relacje:

Wkrótce
[Obrazek: XzVDltd.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.