Witaj!

Podanie na psychologa
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Sophie Procter
Wiek: 27 lat
Miejsce urodzenia: Meksyk
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Psycholog szkolny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 

Szanowna Dyrekcjo!
Zwracam się do was z prośbą o pracę na stanowisku psychologa szkolnego. Nazywam się Sophie Procter, jestem niezbyt wybitną czarownicą, ale jeśli chodzi o kontakty z młodzieżą to potrafię być doskonałą pomocą i oparciem. Ta funkcja zawsze mnie pociągała, już od czasów, gdy byłam w Hogwarcie i poznałam obecnego psychologa, który był według mnie idealną osobą na to stanowisko. Zdaję sobie sprawę, że posada o którą się ubiegam wymaga wielkiej odpowiedzialności, szczególnie gdy dzieciaki nie mają możliwości być pod stałym nadzorem rodziców.
Sophie Procter

Oceny z SUMów i OWUTEMów: Raczej niekonieczne

[OOC]
Nick w grze: Shizuku
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, uczniaka
Czy masz już jakieś doświadczenie: Nigdy nie odgrywałam nauczyciela, ale w końcu musi być ten pierwszy raz. mam za sobą ponad roczny staż na serwerze z dosyć przyzwoitą grą RP.
Argumentacja OOC: Gram już sporo czasu na tej postaci i zostanie psychologiem pozwoli mi ją rozwinąć w idealnym kierunku. Na serwerze spędzam naprawdę dużo czasu, częściej jednak będę wbijać, gdy do roboty jest co innego niż afczenie pod trzema miotłami. Ortografia i pisownia w jak najlepszym porządku. Jeśli chodzi o kwestie IC, to osobą, którą Sophie bardzo szanuje też była psychologiem szkolnym, który pomógł jej w wielu sytuacjach i któremu zawdzięcza naprawdę wiele. Chce brać z tej osoby przykład, aby stać się tak dobra jak ona. Moja postać jest też bardzo towarzyska. Mam wiele ciekawych pomysłów na odgrywanie psychologa, a charakterek mojej postaci jest wręcz idealny do tej funkcji.    
Nazwa Skype: anitadedio1



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.