Witaj!

[Ucz.3] Cindy Jallywall
xDemmi
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Sie 2017
28
Gryffindor
#1
Heart 
"Żadna sprawa nie jest przegrana, jeśli chodź jeden głupiec o nią walczy."
  [Obrazek: Vw8fXUz.png]
Młoda, pół-czysto krwista Brytyjka. Urodzona w mugolskim szpitalu 
 Broadgreen Hospital, 9 maja 2048 r. **16 lat temu**. Tiara wybrała dla niej dom Godryka Gryffindora - Gryffindor.

[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]
[Obrazek: 73d05ddc1dcdb1e465cf7e388d5e0259.jpg]

[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]

[Obrazek: syciwby.png]
"Zdejmij kaptur."

Nieco niechlujnie, acz wyśrodkowany przedziałek pozwala jej włosom swobodnie opadać na piersi. Same wcześniej wspomniane włosy barwą przypominają z lekka kasztan, więc nie trudno nazwać ich po prostu kasztanowymi. Spod wachlarza długich, ciemnych rzęs wyglądają niewielkie, szmaragdowe oczy. To właśnie w nich kumuluje się najwięcej uczuć. Tuż pod małym, zadartym noskiem znajdują się wręcz idealnie wykrojone usta. Pełne, w dodatku samą barwą przypominające dojrzałą malinę.  Mocno uwydatnione kości policzkowe idealnie dopełniają całość. Jej smukła szyja okryta jest często gustownym, pudrowym szalikiem. Trudno nie wspomnieć również o jej zamiłowaniu do różnorakich swetrów. W jej szafie pełno jest czerwono-żółtych swetrów, które zwyczajem nosi zamiast wykwintnych, Hogwarckich szat. Na nogach - ze względu na wygodę - najczęściej widnieją szmaciane, czarne baletki.


[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]
[Obrazek: Bkjt3Rc.png]
"Nie obawiaj się być inny. Obawiaj się być taki jak inni."


Cindy odznacza się w szczególności nadzwyczajnym sprytem, odwagą, jak i kreatywnością.
Należy raczej do tych impulsywnych. Nie pomyśli dwa razy i już może zrobić coś, co niekoniecznie pójdzie na jej korzyść. Ta cecha łączy się również z lekkomyślnością - której niestety Cindy nie brakuje. Nigdy nie była egoistyczna, bądź kłamliwa. Jest niestety bałaganiarą. Koło swojego łóżka w dormitorium gryfonów ma najzwyczajniej bajzel. Wszędzie porozrzucane książki, bądź kartki. Niestety podobnie ma w domu... W każdym bądź razie - Cindy nienawidzi zdrady, niewierności. Sama jest bardzo lojalna, oraz oraz towarzyska. Boi się samotności. Stara się być uprzejma, jednak nie zawsze jej się to udaje. Potrafi być chamska, wredna, bądź najzwyczajniej oschła. Kiedy pojawiła się w Hogwarcie, nie potrafiła zaufać nikomu. W tej chwili jest bardzo ufna, aczkolwiek nieśmiała. Fascynuje ją transmutacja - najbardziej animagia, oraz opieka nad magicznymi stworzeniami. Ma za sobą parę przebieganych za wilkołakami pełni - które w większości nie kończyły się za dobrze. Jest bardzo uparta. Zawsze, ale to zawsze postawi na swoim! Pomimo tego wszystkiego, jest bardzo delikatna. Można doprowadzić ją do łez, nawet jednym nieprzemyślanym słowem. Stara się troszczyć o ludzi jej najbliższych. Jest bardzo, bardzo czuła, na wszelkie krzywdy wobec zwierząt. W takich momentach nie potrafi zachować spokoju. Właściwie to w wielu momentach nie potrafi go zachować. Jest niespokojną duszą. Jeśli chodzi o plastykę... Lepiej tego nawet nie komenować. Uwielbia i sztukę i naturę.


[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]
[Obrazek: jGnKwvY.png]
"Lepiej stracić sekundę w życiu, niż życie w sekundę."

(work still in progress')



[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]
[Obrazek: B7u00il.png]
"Po co łamać serca, jeśli można bariery?"

Angelina Shay
Kiedy zobaczyłam cię na rozpoczęciu, nie przyszło mi nawet do głowy, że kiedyś zostaniemy przyjaciółkami. Uwielbiam twoją charyzmę, uwielbiam widzieć uśmiech na twojej twarzy... jesteś jedną z niewielu osób, które z czystym sercem mogę nazywać przyjaciółmi.
~
John White
Owszem, darzę cię cały czas jakąś sympatią, ale nie jesteś już osobą, którą znałam kiedyś. Zmieniłeś się, tylko ja nie mam pojęcia dlaczego. Nie mam wpływu na żadne zmiany, ale chciałabym, żeby mój stary przyjaciel powrócił. Spędził z nami trochę czasu, pogadał. Albo przywitał się chociażby na korytarzu.
~
Evelin Jallywall
Ukochana siostrzyczka! Dawno jej nie widziałam, co nie zmienia faktu, że to co do niej czuję wcale nie uległo jakiejkolwiek zmianie. Uwielbiam ją, po prostu. Mam do niej pełne zaufanie, a nasze relacje są stosunkowo lepsze niż te z Corcią. No ale, hm... Cały czas mi cię brakuje, Ev.
~
Scott Jallywall
Kiedyś nasze relacje były lepsze. Teraz same nosze stosunki ograniczają się do zwykłego "Hej" na korytarzu. No, najwyżej krótkiej pogawędki. Ale to jemu mogę się wypłakać w ramię, albo po prostu wygadać. Jest moim kuzynem... W sumie to bardziej bratem, przynajmniej ja to tak odczuwam.


~

Finn Granth
W sumie to bardzo go lubię. Odniosłam wrażenie, że jest przesympatyczny. Nie mam z nim co prawda żadnych bliższych relacji, bo dzielimy jedynie ławkę na wielu lekcjach, ale... Gdyby spędzić ze sobą trochę więcej czasu - moglibyśmy pewnie zostać dobrymi przyjaciółmi.
~
Yakup Moran
O tak, wprowadziłeś niemało zamieszania. Z tobą mam natomiast bardzo dużo miłych wspomnień, ale zniknąłeś. Po prostu zniknąłeś. Gdyby nasza znajomość była jeszcze chociażby zwykłym "cześć" na korytarzu! Nie wiem, co mogę o tobie aktualnie myśleć. 
~
Cora Jallywall
Nasze relacje cały czas się nie poprawiły. Trzymamy się raczej od siebie z daleka. W sumie to w Hogwarcie nie zamieniłyśmy jeszcze ani jednego słówka. Szkoda. Jest w końcu moją siostrą. 

~

Noemi Margel
Jedynym, co do niej czuję jest czysta nienawiść. Skoro Margelówna, to księżniczka! Pogrożę troszeczkę paluszkiem, powyzywam - tak, to dobre rozwiązanie. Przypomnę ci tylko, Noemi, że tak się księżniczki nie zachowują. Baba ma po prostu ciężki charakter. Gdy tylko ją widzę, coś się we mnie gotuje. Instynktownie zaciskam pięści w obawie, że ta bestia zaraz się na mnie rzuci. Ona natomiast szczerzy jedynie ząbki w tym okropnym, sarkastycznym uśmieszku. No ale... co poradzić. 
~
Sirius Fox
Ostatnimi czasy zapałałam do niego sympatią. Owszem, ma swoje humorki, ale to przecież jak każdy. Odnoszę wrażenie, że na większość sytuacji stara się być po prostu obojętny. Intryguję mnie, muszę przyznać. Pod tą twardą, zewnętrzną skorupa kryje się pewnie to jego prawdziwe ja, które - wydaje mi się - stara się ukrywać. Ostatnio, kiedy przypadkiem oboje wpakowaliśmy się w tą niemałą kłótnie, zachował się niemalże szlachetnie! A przy okazji pokazał, że potrafi być całkiem słodki! Chyba muszę zacząć spędzać z nim więcej czasu.
~
Avery II Dragovich
Szanuję go. Uratował mnie. Zaryzykował własne życie, żeby mnie uratować. Nie darzę go jakąś specjalną sympatią, ale... No cóż, zawdzięczam mu życie. Denerwuje mnie jego charakter. Stara się zrobić wszystko na własną rękę. Głowę trzyma wysoko, ale nietrudno wspomnieć tu o środkowym palcu, którego trzyma jeszcze wyżej.
~
Nalean Sprouse
Chce tylko, żebyś mi wybaczyła, Nal. Wybacz, że nie zareagowałam. Tak za tobą tęsknie, Nalean...
~
Jeremy White
Ano, ten też się odrobinkę zmienił. Zmężniał, stał się odpowiedzialniejszy... myślę, że będą z niego ludzie. Kontakt, który jeszcze niedawno udało nam urwać, ponownie nawiązaliśmy. Jest członkiem grona tych osób, których z czystym sercem mogę nazywać przyjaciółmi.

~

Ambrose Parker
O tym akurat dużo mówić nie zamierzam. Nic się nie zmienił od czasu, kiedy go poznałam. Kontakt nam się trochę sypnął, ale i to da się naprawić! Liczę na to, że z Li będzie szczęśliwy.
~
Alisa Zimmerman - Molotov
Przyznam się bez bicia, że z Alisą ciężko mi było zamówić nawet jedno słowo. Znajomość zaczęła się kroić niestety dopiero wtedy, kiedy obie wylądowałyśmy na posadach prefektów. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej!

~

[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]
[Obrazek: FW1Uvha.png]
"Ciekawość zawsze odkryje to, czego serce nie chce wiedzieć."

Panicznie boi się węży.
Uwielbia czekoladę z orzechami.
Posiada "Nimbusa 2020".
Kolekcjonuje figurki.
Jej ulubionym przedmiotem jest Obrona Przed Czarną Magią.
Uwielbia czytać. Szczególnie stare księgi.
Zastanawia się nad przejściem na wegetarianizm.
Jej patronusem prawdopodobnie będzie serwal.
Nienawidzi nietoperzy.
Zna podstawy szermierki, oraz akrobatyki.
Jeszcze nie widziała własnego bogina. Może to i lepiej.
Okropnie boi się wysokości.




[Obrazek: naklejka-dekoracyjna.png]

Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
brałbym
pdw
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
Nie potrafi usłyszeć serca.


????????????

A tak w ogólnieto karta fajna i repka!
xDemmi
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Sie 2017
28
Gryffindor
#4
Anonek napisał(a): (28.09.2017 23:48)Nie potrafi usłyszeć serca.


????????????

A tak w ogólnieto karta fajna i repka!

Ojejciu, faktycznie coś nie ten. Zaraz poprawie, a w najgorszym przypadku całkowicie to coś usunę. Shocko
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#5
Usuń białe tło przy grafice
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#6
Polecam, ale stosuj grafik z rozszerzeniem .png aby nie było niepotrzebnego tła.
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#7
Mmmmmm
Ślicznaaaaaa!
repkaa!
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#8
Anonek napisał(a): (28.09.2017 23:48)Nie potrafi usłyszeć serca.


????????????

A tak w ogólnieto karta fajna i repka!

Najwyraźniej ma słabą kartę graficzną xD Ba dum tss
pdw
xDemmi
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Sie 2017
28
Gryffindor
#9
PrawdziwyZiela napisał(a): (28.09.2017 23:53)Usuń białe tło przy grafice
Poprawione.
Lorraine
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 1
Lip 2017
0
Hufflepuff
#10
Super karta!
Repka!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.