Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Bojno4
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 5
Wrz 2017
0
#1
Imię i nazwisko: David Novak
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru:  Chciałby zostać aurorem Jest odważny. Nie boi się nowych wyzwań. Lubi poznawać nowe rzeczy. Ciekawi go świat oraz wszystko co jeszcze nie odkryte. Broni słabszych oraz im pomaga. Lubi rzeczy ekstremalne. Uwielbia odkrywać nowe rzeczy, ale jest także leniwy. Uśmiech mu rzadko schodzi z twarzy. Łatwo go zdenerwować, ale stara się panować nad emocjami.
Wygląd postaci:Ma czarne włosy, a oczy koloru piwnego. Włosy są u niego najczęściej rozczochrane.  Ma bardziej ciemną karnacje, ale jest europejczykiem. Nie jest jak na swój wiek wysoki a ni niski tylko średni. Jest także lekko umięśniony oraz jest szeroki w barkach ale jest szczupły.
Historia postaci: Urodził się w Londynie. Chodził do szkoły podstawowej i był uczniem dość przeciętnym. Większość dzieci go lubiła , ale nie wszyscy.   Dowiedział się że jestem czarodziejem wtedy gdy był w sklepie zoologicznym i patrzył na chomika i mu się spodobał i go zapragnął. W pewnej chwili zauważył że w klatce znikł jeden chomik, po chwili poczuł ciężar w lewej ręce. Otworzył tą rękę i zobaczył że ma tam chomika. Na początku się przeraził, ale  także był szczęśliwy. Potem się uspokoił podszedł do rodziców i o tym i powiedział. Rodzice się zgodzili na kupno chomika. następnie w domu wszystko mu opowiedzieli o czarodziejach, Hogwarcie i o wszystkim co sytym związane.  Rodzice bardzo go kochają i szanują. Kupują mu dużo rzeczy, ale go  nie rozpuszczają. W wieku jedenastu lat przyszedł do niego list z Hogwartu, w nim było napisane co trzeba kupić na Pokątnej. Na następnego dnia poszli na ulice Pokątną i mu wszystko kupili co było trzeba. 1 września poszli na King's Cross. Tam się pożegnali. Tak otworzył mu się nowy rozdział w życiu.   

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Mam na imię David . A ty jak masz na imię ? *

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac Kultury jest w samym centrum miasta. Można tam dojechać metrem wysiadając na stacji Świętokrzyska. ) 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbieram zupę * (Dziękuje)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Wstrzymuje podanie
- Jakbyś mógł pisać o tym Novaku jak o postaci byłoby super. Bo to nie jesteś ty, to postać którą kierujesz i troszkę dziwnie to wychodzi skoro piszesz o nim jakbyś nim był.
- Za mało w wyglądzie, taka trochę wyliczanka. Postaraj się jak w charakterze.
- To samo historia, powinno to być dłuższe i zawierać: jakiś opis życia przed Hogwartem, bardziej szczegółowy opis tego jak objawiła się jego moc (wiążą się z tym silne emocje), zakupy na Pokątnej (lepiej nie opisuj jaką różdżkę dostał) no i King's Cross.
- Źle pytanie pomocnicze 1 i 3. Tu masz o co chodzi i jak się to pisze ---> Pomoc

Trzy dni i trzy szanse na poprawę podania
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#3
Ostatnia szansa i x dni
- Ostatnia bo powinnam to odrzucić za czas, lecz nie widziałam tego, że poprawiłeś podanie. Napisz pod swoim podaniem odpowiedź, że poprawiłeś jeśli to zrobisz.
- Historia nie ma w ogóle sensu, napisana chaotycznie. Jaki chomik? Jak miałby się niby teleportować? Kompletnie nie wiem co o tym sądzić, może napisz to troszkę z większą dbałością o szczegóły.
Bojno4
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 5
Wrz 2017
0
#4
SuperMinutka napisał(a): (10.10.2017 20:40)
Ostatnia szansa i x dni
- Ostatnia bo powinnam to odrzucić za czas, lecz nie widziałam tego, że poprawiłeś podanie. Napisz pod swoim podaniem odpowiedź, że poprawiłeś jeśli to zrobisz.
- Historia nie ma w ogóle sensu, napisana chaotycznie. Jaki chomik? Jak miałby się niby teleportować? Kompletnie nie wiem co o tym sądzić, może napisz to troszkę z większą dbałością o szczegóły.

Już poprawione.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#5
Akceptuje
Twój nowy do to...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].

(Ale nie powiem, teleportacja chomik dość dziwna)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.