Witaj!

Anthony/neksiakuwa_ - skarga
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: yushiko 
Nick oskarżonego: Anthony/neksiakuwa_
Powód: Miałam akcję z neksiakuwą i w momencie kiedy zaczęło się robić, że tak to ujmę, niebezpiecznie dla owego użytkownika nagle znikąd pojawił sie Anthony. Byliśmy w takim miejscu, że o zwykłym przypadku nie można tu mówić. Wydaję mi się, że po prostu zrobili MG.
Dowód (wymagane screenshoty): Co prawda nie posiadam, ale przy akcji była ryashu, która myślę, że się pod tym chętnie podpisze. 
Proponowana kara: Może jakiś banik, z tego co wiem to nie pierwszy raz kiedy Anthony dopuścił się MG.
kusper68
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 5
Wrz 2017
7
Slytherin
#2
Hmm...
Od razu uprzedzam że to nie było MG bo akurat szedłem do gabinetu dyrka a że zobaczyłem was kłócących się to musiałem pacnąć dretwotę i wszystko co trzeba zrobic.
ryashu
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 1
Wrz 2017
13
Slytherin
#3
Byłam przy całej akcji i rzeczywiście, na zwykły przypadek to nie wyglądało.
kusper68
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 5
Wrz 2017
7
Slytherin
#4
I pragnę także dodać że potem kiedy była akcja zabrania cię w inne miejsce zwyczajnie zlogałaś i tłumaczyłaś się tym że "Internet mi wywaliło"
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#5
Sprawa opisana powyżej jest zbyt realistyczna żeby była zmyślona. Byłem świadkiem MG popełnionego przez Anthony'ego wcześniej. Dodatkowo moderator Ulrich poprosił mnie, że jeżeli Anthony znów popełni Metagaming to mam mu dać znać a on wymierzy karę, ponieważ wtedy to nie był jego pierwszy wybryk.
Cóż, proponuję ban czy coś w tym stylu, gdyż mimo wielu upomnień nadal robi swoje.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TruskawaGamming
Czarodziej




Posty: 67
Tematy: 15
Sie 2015
49
Slytherin
#6
Bo wywalilo, aktualnie jestem na telefonie i korzystam z moich danych komórkowych.
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#7
No cóż... Z tą akcją zabrania, można by było powtórzyć...
kusper68
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 5
Wrz 2017
7
Slytherin
#8
TruskawaGamming napisał(a): (04.10.2017 22:11)Bo wywalilo, aktualnie jestem na telefonie i korzystam z moich danych komórkowych.

Wgl nie masz na to dowodów tak samo jak na nasze "MG". Ja po prostu proponuję cofnięcie całej akcji włączając w to ciebie vs. neksie
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#9
Na twoje mg są dowody. Robiłeś to i nadal robisz.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
kusper68
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 5
Wrz 2017
7
Slytherin
#10
Skoro są dowody załącz mi je tutaj albo na pw...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.