Witaj!

Dziwna teoria spiskowa.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#1
Dzień dobry, dobry wieczór!
Przed przeczytaniem radzę zapoznać się z treścią ulotki lub psychologiem, ponieważ po przeczytaniu twój mózg wytworzy za dużo endorfiny...

Teoria spiskowa powstała po przeczytaniu dwóch kart postaci Margeli, które są zaskakująco bardzo do siebie podobne... oraz po dziwnych rozmowach na Skypie. Zatem zaczynajmy!

J
ak wiadomo, gdy przeczytamy obie karty postaci, natkniemy się na daty urodzenia, która są zaskakująco podobne, czyż nie?

KP1.Herpon Margel urodził się 01 stycznia 2018.

KP2. Rogue Margel urodził w 01 stycznia 2051.

Więc, jeśli odejmiemy 2018 od 2051 to wyjdzie nam 33 lat różnicy między nimi. Z pewnych źródeł wiadomo nam, że Herpon Podły urodził się w starożytności. Zatem różnica między Herponem Margelem a Herponem Podłym wynosi 3033 lat. I powstał nam cykl! Świadczy to o tym, iż Rogue Margel ma w sobie cząstkę duszy Herpona Margela, która jest połączona z Herponem Podłym oraz powstała z powodu zabicia ministra magii - Emmanuela Bygrave. Herpon zamieścił ją w małym chłopcu, bo nic innego nie miał pod ręką. Dlatego wybrał najmłodszego członka rodziny, swojego wnuka, który jest synem Logana Margela.

Rysunek:
[Obrazek: 6zIe6Mh.png]


Legenda:
Fiolet - cząstka duszy Herpona Podłego w ciele Rogue.
Niebieski - cząstka duszy Herpona Margela w ciele Rogue.


Wróćmy tematem jeszcze do cyklu.
Wnioskując z całej powstałej paranoi, dowiadujemy się, że co 3033 lat i 33 lata będzie rodził się chłopiec z cząstką duszy Herpona Margela. Aktualnie tym wybrańcem jest Rogue Margel.

Zatem, jeśli dobrze liczymy za 3033 lat powstanie nowy Herpon Podły w ciele potomka Rogue, który będzie miał w 1/8 duszę Podłego.


Jest jeszcze jedna rzecz!
Bowiem dziwna sprawa w KP Rogue. Jeżeli dobrze się przyjrzymy i wczujemy w tekst, uda nam się zobaczyć, że pierwsze litery ciekawostek układają się w napis "J E R O M E". Jest to bowiem przezwisko, które z greki oznacza Hieronim, czyli heroine. Dowiadujemy się teraz, że Rogue Margel jest w posiadaniu dużej ilości heroiny, z powodu której tak samo jak Jerome Valeska, który posiadał heroine, zabił swoją matkę za pomocą węża bo jest wężousty. Jednakże tak samo jak ojciec Valeski - Logan - zostawił Rogue, więc w zemście zabije ojca (bo matka umarła podczas porodu). To oznacza, że historia będzie odwrotna, a to oznacza, że Rogue jest... gejem.

Wszystko zostało napisane w formie żartu, więc jeśli ktoś czuje się urażony po jego przeczytaniu, niech się nie przejmuje, bo to tylko zabawa. Big Grin
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
Po przeczytaniu tego, zamiast endorfiny, poczułem żenadę tak wielką, że aż musiałem się przejść po pokoju.

Stary, ja naprawdę nie wiem....
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
BlueSky
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 0
Wrz 2017
6
#3
Kiedy miałeś tak długą przerwę, że ten zły Margel, to twój prawnuk, a nie ty :v
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#4
;---;
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#5
coooo
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#6
że co
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#7
:-(((((
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#8
ja w tym widze jedynie 0 sensu xd
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#9
Dlatego moi kochani nie bierzemy narkotyków (przynajmniej nie nałogowo)
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#10
[Obrazek: g58yaJf.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.