Witaj!

Skarga [Trachulec]
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#1
Nick oskarżającego: FajnyJakub
Nick oskarżonego: Trachulec
Powód: Zabawa f10 (Ma postać dziecka)
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/IKqQY
Proponowana kara: Niech Administracja wybiera
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
Ale jak ja nienawidze takich konfidentów serio raz gosciu se pewnie zmienił się w jakiegos magma cuba a ci od razu skargi piszą normalnie Żenada nawet mi was nie żal

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#3
Rayven napisał(a): (09.10.2017 19:48)Ale jak ja nienawidze takich konfidentów serio raz gosciu se pewnie zmienił się w jakiegos magma cuba a ci od razu skargi piszą normalnie Żenada nawet mi was nie żal

Zmieniał się pare razy i to było przez dłuższy czas
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#4
Cóż. Było to tak że zapomniałem jak działa zmiana postaci i dałem sobie przypadkiem Magma Cube i inne szukając modelu Player. Byłem nim przez dłuższy czas bo mój laptop ma 4 GB RAM i wywaliło mnie w pewnym momencie. Gdyby nie pomoc koleżanki dalej bym był tą magmą bo ja głupi zamiast kliknąć na to po środku naciskałem strzałki w bok.
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#5
To byłoooo przez dłuzszy czas, zróbmy skargę. A zwaracaliście mu chociaz uwagę? Z tego co mi wiadomo jest on nowym graczem. Nie wiem, pisaliście helpop? 
K
O
N
F
I
D
E
N
T
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#6
Cóż... Przyznaję się że zrobiłem bez sensu, ale cholera - ostatni raz grałem na haplu końcem maja. Potem przestałem przez zniszczony laptop i dostałem taki z gwarancji i ***** ramem. Ano i widziałem twoje reakcje na chacie "XD XD XD"
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
Tylko takie coś dodam od siebie. @Allia pisała, że mu wszystko wyjaśnia co i jak.Jak skale ustawić itp... Więc nie rozumiem czemu piszesz skargę na ową osobę.Byłeś przy tym kiedy to pisała.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#8
Takie rzeczy pisze się na helpop'ie. Więc zamykam, i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.