Witaj!

Podanie na Szkolnego Psychologa
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko: David Nygård Williams

Wiek: 19

Miejsce urodzenia: Lillehammer, Norwegia

Wykształcenie: Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz: Szkolny Psycholog

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
Jako iż to jest szkoła, szkoła do której zaczynają chodzić osoby tuż tuż przed czasem dojrzewania, albo może i już są w czasie dojrzewania, będą może potrzebowali wsparcia. Jedni mogą to lepiej przeżywać, drudzy gorzej. Możemy napotkać też w pełni dojrzałe osoby, które mają po szesnaście lat, a nie są akceptowane wśród rówieśników, a na dodatek siedzenie wiele tygodni w internatach w zamku mogą być mało ciekawe. Albo po prostu ucznia nie radzącego sobie z opanowaniem swoich emocji, któremu też trzeba pomóc. Uważam, że się nadam na tą posadę, iż jestem w podobnym wieku, jedynie parę lat starszy od niektórych. Uważam, że dobry psycholog to ten, co ma dobre podejście do uczniów. Nie powinien to być psycholog dla osób starszych, który może być najzwyczajniej "za spokojnym", zbyt poważnym. Taki szkolny psycholog, żeby się dogadał z tą grupą wiekową, powinien porozumiewać się tym samym/podobny językiem. Przykładowym problemem u tych trochę rozrabiających uczniów może być to, że nauczyciele nie mogą się dogadać, dotrzeć, przemówić, a nawet surowa dyscyplina nic nie pomaga. Często bywa tak, że Ci "dorośli nic nie wiedzą", i tym podobne. Więc takie są moje poglądy, jak powinien wyglądać dobry psycholog szkolny, jestem raczej spokojną osobą i mam nadzieję, że też godną zaufania. Lubię kontakty z młodzieżą, a powrót do zamku na takie stanowisko będzie dla mnie ciekawym doznaniem. Mam jeszcze pewne plany, o których mogę opowiedzieć podczas rozmowy rekrutacyjnej, czyli jakie lekcje mógłbym poprowadzić, czy to tylko dla tych co chcą przyjść, czy dla wszystkich, to się zobaczy, ale między innymi o mentalnym zdrowiu, jak pomóc sobie i innym. Mógłbym wtedy lepiej zaprezentować własną osobę, ale więcej na rozmowie. Więc mam nadzieję, że rozpatrzycie te podanie z pozytywnym wrażeniem, i że będzie możliwość na dobrą współpracę wśród pracowników jak i uczniów.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia -  [brak]
Eliksiry - N+ [SUM]
Historia Magii - [brak]
Językoznawstwo* -  [brak]
Latanie - [brak, powód - przystąpienie do ligi]
Numerologia* - Z [SUM]
ONMS* - [brak]
OPCM - W [SUM]
Smokologia* - [brak]
Starożytne Runy* - W [SUM]
Transmutacja - Z [SUM]
Wróżbiarstwo* - PO [SUM]
Zaklęcia i Uroki - W [OWUTem]
Zielarstwo - N [OWUTem]

[OOC]

Nick w grze: SirLexPLAY

Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jedno MK i jedno dość stare, nieaktualne, nie gram na nim.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Jedynie nauczania teleportacji w DTM'ie. 

Argumentacja OOC:
Psychika i zdrowie mentalne zawsze były ciekawe, i fajnie byłoby to chociaż jakimś sposobem rozwinąć po przez RP, na takiej posadzie szkolnego psychologa. Wiadomo, nie raz to też może być ciężka praca, z własnych doświadczeń do niektórych ludzi, którym udzielałem pomoc. Chciałbym też spróbować coś nowego w RP, mimo, że już to w pewnym sensie doświadczyłem jako prefekt, a mianowicie pomaganie innym uczniom, rozmawianie z nimi. Jedynie się to w sumie działo, kiedy ja byłem wmieszany podczas dokonywanie tej pracy, zaś jako psycholog szkolny będzie tego raczej więcej. I przy okazji bym sobie jeszcze rozwinął lepsze RP, a przede wszystkim byłaby ciekawsza rozgrywka i było by co robić, co z kolei by mnie bardziej przytrzymało przy grze.

Nazwa Skype: sirminecraftlex
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zglosic sie na rozmowe kwalifikacyjna
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#3
Next time



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.