Witaj!

Victoria Moon [Ucz1]
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#1
[Obrazek: IEzuiqF.png]
Victoria to 13 letnia dziewczynka pochodząca z Londynu.
Jest ona czarodziejką półkrwistą a aktualnie zamieszkuje dormitorium puchonów oraz domek w Riverheights.
Obecnie jest na 2 roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie a tiara przydzieliła ją do Hufflepuff'u.

[Obrazek: QMw9Ery.png]


Victoria to średniego wzrostu, chuda i urocza dziewczynka o długich blond włosach. Życie wyposażyło ją w niebieskie oczka i podłużny nos. Dokładny jej wzrost oraz waga to 148 centymetrów i 38 kilogramów.
Dziewczynka nie posiada żadnych znaków szczególnych i jest z tego zadowolona.  Na szyi nosi łańcuszek otrzymany w testamencie od mamusi. Zawsze ubiera się odpowiednio do sytuacji. Na specjalne uroczystości ubiera się w białą, koronkową sukienkę oraz w eleganckie czerwone buciki.

[Obrazek: leZYhUA.png]
Dziewczynka jest osobą bardzo miłą, życzliwą oraz sympatyczną dziewczynką o złotym sercu jednakże jak każdy ma swoje wady. Jedną z takowych wad to to że wystarczy jedna obelga ze strony kogoś a ta może się już rozpłakać. Victoria kocha bardzo czytać książki a jej ulubioną są "Gildia Magów", którą przeczytała kilkanaście razy. Poza tym że jest dosyć kreatywna chociaż ostatnio owa cecha u niej zanika oraz bardzo inteligentna. Kocha latanie na miotle i bardzo chciałaby grać w drużynie.

[Obrazek: RRTeVDE.png]
Wczesne lata
Urodziła się 1 stycznia  w Londynie. Jej mama była mugolem, zaś ojciec czarodziejem. Jej dzieciństwo było normalne, mieszkała na przedmieściach Londynu w małym domku z ogródkiem. 
 Natomiast pokłóciła się wtedy strasznie z koleżanką, wbiegła do pokoju i  zatrzasnęła drzwi. Po chwili
wszystkie szafki zaczęły się otwierać, firany zaczęły się odsłaniać i zasłaniać
pomimo zamkniętych okien. 
W nerwach, nawet nie wiedziała co się dzieje. Minęła chwila a wszystko  się uspokoiło, a dzień został już normalny do końca. Kilka miesięcy po tym zajściu mama umarła przez zamach w metrze, którym jechała do zwykłej pracy. 
W dniu 11 urodzin  przyleciała do niej sowa z listem, w którym było napisane ,że dostała się do Hogwartu. Powiadomiła o tym tatę. Ten w radości powiedział mi, że jutro wyruszmy na zakupy na ulicę Pokątną. Podczas zakupów, wybrała sobie sowę, książki, oraz inne potrzebne mi rzeczy. 
Gdy nadeszła pora, wraz z tatą udała się na dworzec King's Cross, jako iż była tam pierwszy raz, 
wiedziała tyle, że musi udać się na Peron 9 i 3/4. Niestety, nigdzie go nie widziała,
 lecz mój tatuś powiedział jej, że mam wbiec w ścianę. Następnie pojawiła się już na peronie i wsiadła o punktualnie 17:00 do pociągu...

Lata szkolne
Kiedy dziewczynka poszła do Hogwartu nauczyciele byli zachwyceni jej stopniami.
Przez 1 rok nauki nic się ciekawego nie działo natomiast już w 2 klasie uratowała ona życie swojej przyjaciółeczce Pauline.
Po tamtym incydencie znienawidziła Rhaegar'a czyli osobę odpowiedzialną za to.
Generalnie nie działo się wiecej ciekawych rzeczy i tak dalej.
Pragnę też wspomnieć że przez 2 klasę zarobiła wiele punktów dla swojego domu za odpowiadanie, dodatkowe prace takie jak robienie listy obecności czy projekty dzięki czemu jej dom jakim był Hufflepuff prawdopodobnie wygra puchar domów 2059/2061.
Poza tym nic się nie działo poza śmiercią jej taty Axela Lindsay'a i adopcji przez Robina Moona. Vic dostała od Robina miotłę Kometę 250 i była zachwycona.
Od tamtej pory mieszka w domu znajdującym się w Riverheights. 

[Obrazek: kqFoj42.png]
Biologiczna:
Ojciec: Axel Lindsay
Matka: Olivia Lindsay
Dziadek: Peter Lindsay
Babcia:  Molly Lindsay

Adoptowana:
Ojciec: Robin Moon

[Obrazek: ggS4Hcq.png]
Pauline Maypol [Cherry] - "Moja kochana przyjaciółeczka! Dla innych jest trochę agresywna i opryskliwa ale dla mnie jest miła... Tata mówił żebym się z nią nie zadawała. Na pewno spełnię jego prośbę ale trochę mi jej szkoda. Tak poza tym nie widziałam jej ostatnio."

Finn Granth [neksiakuwa_] - "Kolega, podobno przystojny ale ja mam inne zdanie. Nie mówię że jest brzydki, jednakże wole Jeremy'ego."

Jeremy Laughing-Coffin - "Ojoj... Lubię go i w sumie jesteśmy razem. Coś tam mówił że ma rodziców śmierciożerców no cóż, mój biologiczny ojciec również był śmierciożercą. Czujemy do siebie coś więcej niż miłość."

Rafael Granth [Rafael] - "Debil... Zerwałam z nim niedawno, ponieważ mam Jeremy'ego. I tak go nie lubiłam."

Robin Moon [dragonjunter] - "Tatke! Adoptował mnie tuż po stracie mojego biologicznego ojca. Jestem szczęśliwa że zajmuje się mną ktoś taki jak on..."

(Jak ktoś chce żeby go dodać to pisać pw albo pod kartą.)

[Obrazek: jkZwVya.png]
- Jej różdżka:


- Jej miotła to Kometa 250.
- Startuje na prefekta i do drużyny quidditcha.
- Jej patronusem prawdopodobnie będzie kot. Tak samo jest z jej chłopakiem.
- Jest bardzo silna jak na swoj wiek.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Dwunastolatka planująca ślub? Świetne
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#3
merlin0 napisał(a): (11.10.2017 23:31)Dwunastolatka planująca ślub? Świetne

Minister mi to umożliwi :3
Lucy07
Azkaban




Posty: 17
Tematy: 5
Cze 2017
Hufflepuff

#4
Xdddd

Peter Lindsay to babcia? Nieźle..Chłopak jest babcią...
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#5
Lucy07 napisał(a): (12.10.2017 15:02)Xdddd

Peter Lindsay to babcia? Nieźle..Chłopak jest babcią...


Poprawione xD
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#6
@refresh
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#7
Zmień te kolorki na mniej jaskrawe
możesz pogrubić 
Tak to w porządku.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#8
onie, to chce wyglądać jak Holo ;o
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
ZeroPiwnicy
Azkaban




Posty: 26
Tematy: 2
Wrz 2017

#9
@up Nikt nie chce wyglądać jak Holo. Rolleyes



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.