Witaj!

Podanie na Psychologa
PLMrMisiek26
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 13
Gru 2014
63
Slytherin
#1
Michael Wright
Posada, na którą aplikujesz:
Szkolny psycholog/pedagog
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Nie jestem starym człowiekiem, lecz już mam dzieci, wnuczęta, znam język młodzieży i ich aktualną gwarę. Wiem co trybi w głowach dzisiejszej młodzieży oraz ogarniam ich życiowe problemy. Oprócz tego, potrafię z nimi rozmawiać, co jest niełatwą umiejętnością i staram się zrozumieć co trapi młodą duszę, aby następnie przynieść jej pomoc. Gdy czuję, że trzeba pomóc, to staram się do samego końca!
Preferuję również ciekawy wariant rozrywek dla pierwszaków, ażeby nie bawili się łamaniem szkolnego regulaminu, poprzez gry które uczą i rozładowują destrukcyjną moc dzisiejszej młodzieży.
Już jako uczeń Hogwartu przeżyłem parę tragicznych wypadków, przez co wiem, co może odczuwać młody człowiek, który np. stracił rodziców, widział czyiś zgon i wiem jak na to zareagować, z własnego doświadczenia. Liczę, że powyższe słowa zostaną docenione przez Szanowną Dyrekcję szkoły.
Przesyłam również moje wyniki z egzaminów końcowych - OWUTEMów.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia -  PO
Eliksiry - PO
Historia Magii - Z
Językoznawstwo* -  N
Latanie - Jak zdałem egzaminy u Forda, to chyba W
Numerologia* - [Nie pisane]
ONMS* - W
OPCM - Z
Smokologia* - PO
Starożytne Runy* - [Nie pisane]
Transmutacja - PO
Wróżbiarstwo* - [Nie pisane]
Zaklęcia i Uroki - Z
Zielarstwo - PO

[OOC]
Nick w grze:
Misieq26
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Doświadczenie, zależnie jakie. W Role Play jak najbardziej, a jeśli chodzi o doświadczenie w pracy w Hogwarcie, z bandą uczniaków, to tak. Przez jakiś rok OOC uczyłem na stanowisku ONMS i raczej na mnie nie narzekano.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Piszę apelację o przyjęcie mnie na posadę szkolnego psychologa, z tego powodu, że moja postać Michaela się nieco marnuje. Mało kto prowadzi jakieś ciekawego lekcje w Hogwarcie, więc póki nie będzie rozróby to moi uczniowie się nudzą i to bardzo. Oprócz tego mam teraz dość luźny czas, by wbijać do Hogwartu i jak wbiję raz, to na jakieś od 3 do 6 godzin gry, minimum. Kolejnym powodem dla którego chcę przystąpić do gry jest sprawdzenie moich teorii na temat tego co myśli człowiek. Chcę sprawdzić w OOC jakim byłbym w rzeczywistości psychologiem i czy rzeczywiście się nadaję do noszenia pomocy starganym nerwom ludzkim.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada Smile
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zglosic sie na rozmowe kwalifikacyjna
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.