Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kostomierz521yt
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Konstanty Fenty
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 25
Cechy charakteru: Konstatny jest osobą z natury opiekuńczą. Jego najbardziej posiadana wada to tchórzliwość. Ulubiona lekcja chłopka to Opieka nad magicznymi stworzeniami i mugoloznawstwo. Jest też towarzyski. Kiedyś był w Hiszpani i teraz  zafascynowany językiem Hiszpańskim uczy się go. Dla innych ludzie jest ciepły jednak nie dla takich którzy go biją. Nie potrafi sie dobrze obronić więc liczy na swoich kolegów. To też łagodna osoba. Preferuje kolory niebieski zielony i czerwony ponieważ dobrze się w nich czuje.
Wygląd postaci: Konstanty ma blond włosy z grzywką zwykle uczesane na bok. Chłopak jest opalony. Oczy połyskują jasno-niebieskim kolorem. Nie cechuje sie jakoś budową ciała ponieważ ma taką jak przeciętny chłopak w jego wieku. Gustuje w czarnej skórzanej kurtce i pod tym ciemno zieloną bluzką. Dobrze czuje się w niebieskich jeansach. Często chodzi w czarnych adidasach.
Historia postaci: Urodził się w Londynie i tam spędził połowe dzieciństwa. Gdy miał 5 lat rodzice postanowili wyjechać do Hiszpani. Tam zafascynował się ich językiem i w ciągu 3 lat się go nauczył. Jego ojciec był charłakiem a matka mugolką. Gdy miał 8 lat wrócił do swojej ojczyzny i wtedy dowiedział się że jest czarodziejem. Objawienia mocy zaczęły się tak: Pewnego razu szedł po obiad był zdenerowwany ocenami ze szkoły, targały nim nie pozytywne emocje a nagle wszystkie naczynia się rozbiły. Nie wiedział co się dzieje i się bał reakcji jego rodziców. Gdy miał 11lat dostał list od Hogwartu i dowiedział się ze za jakiś czas tam pojedzie. Bardzo się cieszył jednak troche wątpił bo wiedział że będzie tęsknił za rodzicami. W czasie kiedy miał jechać do nowej szkoły musiał jeszcze zakupić przedmioty potrzebne do nauki. Najpierw kupił książki, zeszyty, pióro i atrament a potem poszedł do Oliwandera po różdżke. Po trzecim razie znalazł tą jedyną (sprawdził tu się cytat "Do trzech razy sztuka"). Pierwszego września udał się na peron i z płaczem żegnał swoich rodziców. Jednak jeszcze wszystko przed nim...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj jestem Konstatanty Fenty *Podaje ręke*
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(kolego niestety nie wiem zapytaj kogoś innego)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*przyjmuje ją i wylewa*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od przyjaciół
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
zooro
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 9
Paż 2017
0
#2
mojim zdaniem jest git

//Woolf
A "mojim" zdaniem masz warna +15 za wypowiadanie się pod czyimś podaniem.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#3
Wstrzymuje
- Londynie, a nie Lądynie
- Objawienie mocy jest gdy coś się dzieje, gdy targają człowiekiem jakiś silne uczucia. Nie mogą naczynia od tak się rozbić bo wszedł.
- Zaznacz, że w 11 urodziny otrzymał list z Hogwartu i pojechał po przedmioty na ulicę Pokątną, a dopiero 1 września przybył na peron.

Trzy dni i trzy szanse na poprawę podanka
zooro
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 9
Paż 2017
0
#4
nigdy mi się nieuda Cry

//Woolf
Kolejne +15 za wypowiadanie się pod kogoś podaniem.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#5
Akceptuje
Twój nowy dom to...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.