Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MSpeedPro
Azkaban




Posty: 8
Tematy: 8
Paż 2017
Gryffindor

#1
[b]Imię i nazwisko: Marek Bory
Miejsce urodzenia:Wielka Brytania Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru:Marek Bory jest przyjaznym chłopcem i lubi poznawać nowe twarze.Nienawidzi nie sprawiedliwości.Interesuje się czarną magią i jego marzeniem jest walczyć ze złem i zostać najlepszym czarodziejem.Jest ryzykantem czyli lubi ryzyko np. podnoszenie ciężarów które są za cięskie na niego.Jest ambitnym chłopcem który lubi się uczyć, nienawidzi leni.Jest też dumny ,że pochodzi z rodziny Bory.Jest cierpliwy czyli nie ma problemu żeby poczekać.Jest również odpowiedzialny.
Wygląd postaci:Marek Bory ma 155 cm wzrostu ,ma zielone oczy i oliwkową karnacje,jego włosy mają kolor ciemno brązowy a długość średnią, ma czarno niebieską koszule i czarne spodnie i buty.
Historia postaci:Marek Bory urodził się 4 lipca 2050 w Londynie.Od małego był inny od innych dzieci.Często w obronie przyjaciół bił się ze starszymi kolegami bo nie lubił patrzeć jak ich biją i z nich naśmiewają.W wieku 7 lat zauważył że dziejom się różne rzeczy gdy się wkurzy np. rzeczy lewitują ,iskry się pojawiają przy nim albo przy osobie na którą jest wkurzony .Jego rodzice mu powiedzieli że jest czarodziejem.Gdy ukończył 11 lat to dostał list w którym było napisane ,że dostał zaproszenie do szkoły magii.Pojechał więc z rodzicami na ulice pokątna by kupić różdzkę i inne rzeczy do szkoły magii.Gdy jus kupił wszystkie rzeczy do szkoły magii to pojechali kupić bilet na peron 9 i 3/4.Gdy jus był na peronie to pożegnał się z rodzicami i wszedł do pociągu i pojechał do Hogwartu.
[/b]


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
 UczeńKlasa1 [MarekBory]:Cześć nazywam się Marek Bory a ty?


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
 UczeńKlasa1 [MarekBory]SadNie wiem ale możesz sprawdzić w google)


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
 UczeńKlasa1 [MarekBory]: *spojrzał na kolegę * Nie jestem głodny.



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  TAK



[b]Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



[/b]
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Akceptuje
twój nowy dom to...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].

(Postaraj się na przyszłość zwracać uwagę na ortografię, okropnie czyta się takie błędy)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.