Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MaciekZKlanu
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2017

#1
Imię i nazwisko: Matt Collins
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Matt jest bardzo przyjacielski, nie trudno mu się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu. Chłopak również jest bardzo wesoły i dowcipny, często opowiada żarty rodzicą i przyjaciołą. Jest także bardzo niezdarny, kiedyś jak chciał zrobić tosty to prawie spalił całą kuchnie. Jest bardzo wysportowany, tranuje piłke nożną, chciał też chodzić na siłownie, ale rodzice mu nie pozwolili bo jest za młody, można go nazwać młodym kulturystą. Matta charakteryzuje najbardziej kreatywność, potrafii opowiadać w kółko różne historie, co sprawia że jest też świetnym kłamcą...
Wygląd postaci: Matt to wysoki, dobrze zbudowany chłopiec. Jest brunetem z ciemnobrązowymi oczami. Ma dużo charakterystycznych pieprzyków na twarzy. Przeważnie ubiera się w jeansy i jakiś schludny T-shirt. 
Historia postaci: Matt pochodzi z małego miasteczka obok Londynu. Jego rodzina jest głównie czarodziejami, jedynie babcia i nieliczni dalsi krewni są mugolami. Dziadek nie raz mu opowiadał prześmiewcze historyjki, jak to poznał babcię i śmiała się z jego krótkiej różdzki. Jako że większość członków rodziny to czarodzieje to i mały Matt poznawał od małego tajniki magii. Mimo tego Matt odkrył swoje magiczne umiejętności dość nie dawno, kiedy przypadkowo podpalił całą kuchnie argumentując to tym że tosty się za długo piekły. Następnego wieczora przyleciała do niego sowa z Hogwartu, Matt był tak bardzo ucieszony, że z radości wzniósł w powietrze wszystkie meble w salonie. Następnego ranka Matt pojechał z rodzicami na ulicę Pokotną, zakupił wszystkie potrzebne rzeczy kociołek,książki,różdzkę itp. Pożegnał się z rodzicami i odjechał pociągiem. A reszta historii rozpocznie się dopiero w Hogwarcie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [MattCollins]: Cześć, jestem Matt Collins a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
UczeńKlasa1 [MattCollins]: *Bierze talerz od kolegi z boku i odpowiada* Dzięki.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kumpla.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Akceptuje
Twój nowy dom to...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].

(Zauważyłam parę małych błędów ale poza tym wszystko dobrze)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.