Witaj!

[Problem]
doremi
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 3
Paż 2017

#1
Specyfikacja techniczna komputera: 4 GB RAM
Wersja systemu: x64
Opis problemu: No to tak. Zaczęło się to od tego, że standardowo odpaliłam minecraft. Wszystko szło dobrze, do momentu kliknięcia zakładki czy co to jest ''Hapel.pl''. Było łączenie z serwerem, logowanie... A potem? Pustka, nic się nie wyświetlało ani nic przez dobre kilka, albo nawet kilkanaście minut. Po jakimś czasie również launcher przestał odpowiadać i się nie odwieszał. Dodam też, że mam tak od piątku. Confused 
Screeny: https://imgur.com/CpgtHlE
Treść błędu: Raczej nie trzeba

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
Wyłącz i spróbuj ejszcze raz
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#3
Mało się na tym znam, ale spróbuj sobie ponownie ustawić launcher jako sklauncher. Może to pomoże.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#4
No ja też tak akurat miałem, ale po prostu po paru minutach z czekaniem aż mi się gra załaduje, zamykałem MC, i na nowo go odpaliłem. Nie raz za trzecim razem dawało radę. Zauważyłem zresztą, że kilka osób też tak ma.
Aaron1
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 3
Wrz 2017

#5
Miałem podobny problem z taką różnica że mi MC odwieszalo po paru minutach i za drugim razem bez problemu wszedłem. Po zamknięciu przeglądarki za pierwszym razem.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
Kilka sposobów:
>Dopisz więcej ramu,
>Uruchom przez administratora sam Launcher,
>Uruchom przez launcher nie czapkę,
>Odinstaluj i zainstaluj od nowa,
>FORMAT.
sonaro
Czarodziej




Posty: 50
Tematy: 2
Sie 2017
12
Slytherin
#7
Jeśli nie pomogą Ci sposoby osób wyżej, to polecam pykać wszystko po kolei w ustawieniach. Działa, ręczę za mój sposób.
nie
doremi
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 3
Paż 2017

#8
Podziałał jeden ze sposobów @Veniqui, dziękuje bardzo Big Grin
Wątek można zamknąć



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.