Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Li Huang
Miejsce urodzenia: Beijing, Chiny
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Zawsze zależało jej na byciu ideałem w oczach swoich rodziców, ponieważ jest ich jedyną córką. Urodzona w bogatej i wyjątkowo ambitnej rodzinie, Li zdaje sobie sprawę z bycia wizytówką swoich najbliższych. Nie jest ''naturalnie'' inteligentną osobą, lecz próbuje tego typu braki nadrobić godzinami straconymi nad stosami książek. Podążanie za ambicjami swoich wymagających rodziców nie należy do prostych zadań. Czy uważa, że marnuje sobie dzieciństwo? Raczej nie.
 Li to bardzo przyjazna dziewczyna. Jest lojalna i nie boi się walczyć za swoich bliskich. Należy do wrażliwych osób, łatwo ją skrzywdzić. Jeżeli chodzi o strach to poza obroną swoich przyjaciół jest nieco strachliwa.. Niestety, jest wyjątkowo naiwna i częściowo wynika to z tego, jak bardzo przyjazna jest. Często myśli o mugolach i jak to jest żyć bez magii.

Wygląd postaci: Li to drobna dziewczyna - mierzy niecałe 153 cm. Z jej twarzy rzadko schodzi uśmiech. Ma czarne, okrągłe oczy i średniej długości rzęsy. Pod nimi znajduje się drobny i lekko spłaszczony nos, któremu towarzyszą małe, lecz pełne usta w kolorze świeżych malin. Jej włosy są proste i ciemnobrązowe, sięgają do połowy pleców. Nie posiada żadnych znamion.
 Zazwyczaj ubiera się w luźne swetry, krótkie spodenki i podkolanówki lub rajstopy. Lubi nosić trampki ale uwielbia też chodzić bez butów - uważa, że to niezwykle wygodne.

Historia postaci: 22 czerwca, 2050 roku Li przyszła na świat w mugolskim szpitalu znajdującym się w Beijing. Zawsze była bardzo radosnym i ciekawskim dzieckiem. Sześć lat później rodzina Huang przeprowadziła się do Londynu, gdzie w wieku 8 lat Li pierwszy raz użyła magii..
 Było to słoneczne, piątkowe południe. Li była bardzo smutna, jej najlepsza przyjaciółka obchodziła swoje urodziny, na które Li nie mogła pójść, ponieważ była chora. Trzy dni później jej przyjaciółka osobiście jej powiedziała, że nigdy tego nie zapomni. ''Już się nie znamy, ok? Nie odzywaj się do mnie.'' - mówiła. Li była wtedy tak bardzo załamana i wkurzona, że rośliny z sali biologicznej, które wtedy podlewała w mgnieniu oka zwiędły. Powiedziała o tym rodzicom, którzy z wielką radością oznajmili, że Li jest czarownicą.
Tydzień przed jedenastymi urodzinami Li razem ze swoimi bliskimi pojechała na ulicę Pokątną.  Spędziła ponad cztery godziny w sklepie z różdżkami, na szczęście znalazła tą jedyną. Tydzień później przed domem czekała już cała rodzinka - dziadkowie, 6 sióstr babci Chao i dzieci ich dzieci, i tak dalej, i tak dalej.. No cóż, dużo ludzi się tam zebrało. Li zdmuchnęła świeczki i pomyślała o tym, czego pragnie - ''Chcę dostać się do Hogwartu!'' - pare sekund później przez specjalnie otworzone okno wleciała sowa, która zostawiła list. Tak, to zaproszenie do Hogwartu. Wszyscy bawili się i świętowali przez następne 2 dni. 
 Nadszedł dzień wyjazdu. Li była smutna i szczęśliwa naraz, jej uczucia były bardzo mieszane. ''Paaa! Trzymaj się, powodzenia!'' - patrzyła przez okno na oddalających się rodziców.


[b]Udziel poprawnych odpowiedzi:[/b]
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej! Jestem Li Huang. A ty jak sie nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, nie mieszkam w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Hmm.. Ładnie pachnie, co to takiego?



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałam rp z magią

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.



Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Akceptuje
Twój nowy dom to...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.