Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Sifexgames
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 15
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Marcus Clarkwood
Miejsce urodzenia: Londyn,Wielka Brytania 16.02.2050
Status krwi: 25% (po dziadku)
Cechy charakteru: Marcus jest miłym rządnym przygód chłopakiem.Bardzo chcę się zakumplować z wieloma osobami.Kocha życie i czerpię z niego tyle radości ile się da.Jego wadą jest to że czasem jest leniwy i nie chce mu się odrabiać lekcji.Marcus czasami się denerwuje gdy mu coś nie wyjdzie.Bardzo się przywiązuje do bliskich mu osób.
Wygląd postaci:Marcus ma piękne błyszczące niebieskie oczy.
kasztanowe,trochę zakręcone włosy i jasną skórę.
Jest chudy i ma mały nos. Lubi nosić modne ale wygodne ubrania np:
-luźne koszule
-wygodne jeansy
-białe adidasy
Historia postaci: Marcus urodził się w Londynie dnia 16 lutego 2050 roku od piątego roku życia chodził do przedszkola. Jego dziadek był wielkim czarodziejem i należał do Gryffindoru. Marcus chce iść w ślady dziadka więc postanowił iść do Hogwartu. Kiedyś gdy Marcus coś rysował jego ulubiona czerwona kredka się złamała a on się zdenerwował i nagle jego kartka rozerwała się na dwie części wtedy jego rodzice się zdziwili i nagle jego tata powiedział 
-SYNU WIESZ CO TO OZNACZ?... TO OZNACZA ŻE JESTEŚ CZARODZIEJEM!!! JESTEM Z CIEBIĘ DUMNY!!
Po sześciu latach gdy z rodzicami w jego jedenaste urodziny jadł obiad nagle niewiadomo z kąd na stół wleciał list z wielką czerwoną pieczęcią z wybitym napisem Hogwart. Po miesiącu przygotowań pojechał z rodzicami do dziurawego kotła a następnie na pokątną. Kupił różdżkę,zeszyty,kociołek i szatę potem jego tata powiedział aby zamknął oczy po kilku minutach mógł otworzyć oczy i mama powiedziała 
-wszystkiego najlepszego z okazji jedenastych urodzin!!! Ten prezent może jest trochę spóźniony ale myślę że ci się spodoba. To była sowa! Piękna,biała sowa! Marcus się bardzo cieszył z tego. Później pojechali na peron 9 i 3/4. Przytulił mamę i tatę a następnie wsiadł  do pociągu. Gdy odjeżdżał jego rodzice się trochę popłakali (bo Marcus był bardzo związany z rodzicami).

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [MarcusHolloway]: Cześć! Jestem Marcus a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
UczeńKlasa1 [MarcusHolloway]Sadjasne że tak)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*niechętnie bierze talerz lecz po chwili zupa zaczyna mu smakować*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od youtubera

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Jasne że tak!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Wstrzymuje
- Imię i nazwisko postaci jest z Watch Dogs. Kolego nie pozwalamy ludziom na to by kopiowali imiona i nazwiska osób z innych światów (gier, książek, seriali itp.) gdyż to po prostu mogłoby cię nakierować dalej by tworzyć ją pod te postać z [tu wstaw czy to film, książka itp.]
- Nie przyjmuje wyliczanek, musisz mi rozpisać wygląd tej postaci, a nie jakąś jak mówiłam wcześniej, wyliczankę.
- "jego ojciec był wielkim magikiem" nie magikiem, a czarodziejem
- List z Hogwartu przychodzi w jedenaste urodziny, nie przed nimi.
- W ostatnich dwóch zadaniach za wiele razy użyłeś słowa "Później"
- Musiał urodzić się w 2050 r. gdyż mamy teraz 2061 r. a różnica musi wynosić 11 lat

Trzy dni i trzy szanse na poprawę podania
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#3
Akceptuje
Twój nowy dom to...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.