Witaj!

[Dorosły] Carrick Procter
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#1
Carrick Procter
Data Ur. 
01.01.2021r.
Czystość krwi:
50%
Miejsce urodzenia:
Ashford w Walii

[Obrazek: long-haircuts-men-hairstyles-for-good-132910.jpg]

Opis wyglądu postaci:
Carrick jest wysokim na metr dziewięćdziesiąt o krępej budowie ciała mężczyzną, mimo swojego wieku wygląda na znacznie młodszego niż jest. Ufryzowanie ma na tak zwanego samuraja, włosy długie i gęste sięgające do ramion, koloru ciemno brązowego. Czoło wiecznie zmarszczone w grymasie skupienia, szare bystre spojrzenie prosty spiczasto zakończony nos, wąskie usta które są przyprószone bladymi piegami, tak samo jak jego policzki, kości policzkowe ledwie zarysowane, i spiczasty podbródek. Zwykle ubrany w jeansy, czarny sweter, konkretne buty zasłaniające kostkę, oraz jego brązowy płaszcz podróżny naszpikowany kieszeniami i różnymi ustrojstwami w nich ukrytymi.

Cechy charakteru postaci:
Carrick jest z natury bardzo nieufnym człowiekiem i do wszystkich podchodzi z dystansem, stopniowo wyrabiając sobie opinie o danej osobie, jednak kiedy wyrobi sobie już opinie o osobie a ów persona jest godna jego zaufania i przyjaźni będzie w stanie zrobić dla niej naprawdę wiele. Jest człowiekiem niezwykle ambitnym zawsze stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko by sprawdzić samego siebie, zawsze dąży do celu i nie potrafi odpuścić nawet kiedy jego obiekt jest trudny do zrealizowania. Carrick ponad wszystko stawia jednak swoją rodzinę i przyjaciół, co czasami prowadzi do zawieszenia swoich idei na wieszaku by pomóc najbliższym a następnie wrócić do swoich zajęć.

Rodzina:
Anna Procter (Rip) -Prababcia Carricka
Evan Procter (Rip)- Pradziadek Carricka
Melvina Procter (Rip)-Babcia Carricka
Luthian Procter (Rip)-Dziadek Carricka
Lorcan Procter (Modno)-Wujek Carricka
Shaynel Ayroon (Rip) -Ciotka Carricka
Ben Procter (Rip)-Wujek Carricka
Anna Procter (Famir)-Matka Carricka
*Nazwisko ojca zostało wykreślone, wydrapane a miejsce w którym się znajdowało zostało wypalone*
Griffith Procter(Griffith)-Starszy brat Carricka

Relacje:
Samara Wright: 
Przeurocza kobieta, uwielbiam z nią konwersować. Przykro mi jedynie że musiała przejść tak dużo w swoim życiu. Może uda mi się jakoś wynagrodzić jej krzywdy. Coś już wymyślę.
Frans Nygard: 
Ten to potrafi rozkręcić libacje w trzy osoby, uwielbiam się z nim kulturalnie napić.
Sierra Jane:
Niezwykle rozrywkowa kobieta, trochę głupio postąpiliśmy z Fransem że wykorzystaliśmy jej stan upojenia, ale na szczęście nie gniewa sie na nas.
Lorcan Procter: 
Niezwykle nerwowy człowiek, no ale co można mu sie dziwić, przeżył niezwykle wiele w swoim długim życiu.
Anna Procter:
Moja surowa mama, jest dla mnie wszystkim i zrobiłbym wszystko byleby ją chronić, szkoda tylko że tej obrony nie potrzebuje, żal mi ludzi którzy chcieliby zrobić jej krzywdę.
Griffith Procter:
Mój brat, może i nie jest między nami najlepiej, ale chcąc nie chcąc to rodzina, więc trzeba sie nią interesować.

 Ciekawostki: 
+Jego patronusem jest Pancernik
+Płynnie posługuje się następującymi językami:
-Angielski
-Norweski
-Japoński
-Niemiecki
+Potrafi czytać Hieroglify 
+Posiada szczurka o imieniu Fiona 
+Potrafi śpiewać, aczkolwiek nigdy się z tym nie obnosił
+Gra na pianinie i gitarze
+W Japonii uczył się walczyć bronią białą
+Przy sobie ma kilka piersiówek każda z innym rodzajem alkoholu
+Posiada mugolskie prawo jazdy
Namyu
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2017
13
Hufflepuff
#2
Podoba mi się ta karta, bo ma taki trochę klasyczny, powiedziałabym pospolity wygląd, ale to nie przeszkadza i jest miłe dla oka, repka
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
 kulturalnie napić.


Tak ;-;
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#4
@Odkopuję, niedługo pojawią się pierwsze aktualizacje.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.