Witaj!

[Ucz3] Pitter Maxim
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#1
Wink 
[Obrazek: iTdK7SW.png]

Anglik, który urodził się trzeciego sierpnia, piętnaście lat temu. Przyszedł na świat w Szpitalu Św. Munga w Londynie, a mieszkał na obrzeżach tego miasta. Został adoptowany, przez Vanessę Maxim w wieku 14 lat [2ooc], oraz aktualnie zamieszkuje w jej posiadłości. Od pierwszej klasy, należy on do domu Godryka Gryffindora i dogaduję się dobrze z swoim opiekunem. Ponadto został Prefektem męskim w latach 2061/2063.


[Obrazek: 8FJ7irD.png]


Wygląd teraz:
[Obrazek: 798933afd5fada97c4408440e5991a9d.jpg]



Wygląd postaci:

Pitter jest dość wysokim nastolatkiem, ponieważ mierzy około 186cm. Z wyglądu przystojniak z super włosami, o które bardzo dba i często dość długo zajmuje mu ułożenie swojej fryzury. Cerę jak na młodego chłopaka przystało ma dość jędrną, choć czasem zdarzy się mały chróścik, który jest objawem jego dojrzewania. Posiada on niebieskie oczy, które idealnie komponują się z jego ciemnoblond włosami. Nosek ma zaokrąglony o bardzo charakterystycznym wypukleniu, który śmiesznie się porusza gdy bardzo podkreśla mimikę swej twarzy. Usta odpowiednich rozmiarów, z małym przedziałkiem lecącym aż do jego nosa. Chłopak zazwyczaj chodzi w koszuli, na której ma przypinkę jego domu, oraz ciemnymi jeansami i ciemnymi trampkami. Ciało ma dość dobrze zbudowane jak na jego średni wiek, które lubi prezentować i absolutnie się go nie wstydzi.

Cechy charakteru:

Pitter to tolerancyjny chłopak, któremu nie przeszkadza ani wielkość, kolor skóry, czy przynależność etniczna, przez co łatwo łapie nowe znajomości. Jest on też porywczy, ponieważ nie raz zgłasza się do odpowiedzi, choć nauczyciel jeszcze nie zadał pytania, lub nie oczekuję odpowiedzi. Lubi jako młody chłopak wchodzić w małe bójki oraz pojedynki magiczne, gdyż jest odważny i wierzy w swoje zdolności magiczne, jak i te poza magiczne. Jeśli chodzi o jego znajomych, to nie byłoby sytuacji gdy nie chciałby pomóc w potrzebie swojemu przyjacielowi, świadczy to o jego przyjacielskości, którą lubi okazywać i niejednokrotnie potrafi pożyczyć coś choć sam tego potrzebuje. Pitter często bagatelizuje wiele spraw i najlepiej pozostawałby obojętny poczynaniom innych, jeżeli one go nie dotyczą, lecz jeśli chodzi o znęcanie się nad młodszymi, lub o sprawę z jego przyjaciółmi to nie potrafi przejść obojętnie. Ogólnie chłopak wydaje się rozsądny, choć może czasem ponoszą go emocje i robi bardzo dziwne, oraz dzikie rzeczy, ale z czasem zaczyna nad tym panować, i staje się coraz to bardziej poważny. Jednakże szkoła ostatnimi czasy sprawia, że chłopak robi się samotny, oraz często odseparowuje się od innych, lub ogranicza swoje najbliższe kręgi do wybranych osób. Jego zachowanie, mocno wiąże się z adopcją, która ostatnio miała miejsce to bardzo targa jego emocjami, ponieważ wreszcie znalazł osoby, które go kochają nie ważne jaki by był.
[Obrazek: A6Ng5TN.png]
Historia:

(**/ W trakcie tworzenia/**)
[Obrazek: A6Ng5TN.png]
Rodzina:

Biologiczna:

Anna Groven - Zmarła mama,
James Groven - Zmarły tata.

Po adopcji:


Vanessa Maxim - Przybrana mama,
Yward Yrell - Narzeczony Vanessy,
Laura Maxim - Przybrana siostra,
Fabian Maxim - Przybrany brat,
Rachel Maxim - Przybrana siostra,
Martin Maxim - Przybrany dziadek,
Abigail Maxim-Margel - Przybrana babcia,
Vincent Maxim - Przybrany Wujek.

Relacje:

Laura Maxim - “Młoda, pyskata i na dodatek arogancka, jednakże jest moją rodziną i bardzo ją kocham, choć to tylko przybrane rodzeństwo..” 
Selena Granth - “Ciekawa dziewczyna, która chętnie podchodzi do pomocy innym, oraz ma nad wyraz dobry gust muzyczny.”
Finn Granth - “Chłopak jakiego jeszcze nie było, dzielny młody czarodziej, który ma świetne perspektywy na aurora.”
James Morgan - “Osoba, która udaje strasznego, natomiast jest bardzo sympatyczna i miła. Bardzo go lubię jako opiekuna i myślę, że też tak sądzi o mnie.”
Lorcan Procter - “Wice dyrek, który chyba mnie nie lubi, jednakże zawszę próbuję być dla niego miły, a ten mnie ignoruje, bądź śmieszkuje. Poza tym uważam, że jest straszny i stary z niego zrzęda.”
Daniel Granth - “Nauczyciel, który strasznie śmieszkuje. Bardzo lubię jego poczucie humoru, oraz jego lekcje. Ciągle czekam, też aż zamknie mnie w szafie z boginem...”
Vanessa Maxim - "Moja nowa matka, w sumie to jakoś nie przypadła mi do gustu, ale jest miłą i widać, że kocha swoją rodzinę."
[Obrazek: A6Ng5TN.png]
Ciekawostki: 

-> Bardzo lubi członków rodziny Granth i z każdym z nich ma dobry kontakt.
-> Uważa, że jego boginem jest nagi Lorcan Procter.
-> Lubi latać na miotle po zamku, choć ostatnio została mu ona zniszczona.
-> Interesują go magiczne zwierzęta wszelkiej maści.
-> Lubi czekoladowe żaby, najbardziej z wszelkich słodyczy.
-> Wygrał konkurs Karaoke, na balu w roku 2060r.
-> Jego różdżka jest zwyczajnie wyrzeźbiona, zrobiona z kasztanu, ma rdzeń z sierści kelpi. Jej długość to 8 cali, oraz jest giętka. 


[Obrazek: s4KbDVo.png]
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#2
idk czy to mnie sie tak zepsulo czy nie ale mam normalnego hapel i nie da sie doczytac przez ten bialy:-( piekna relacja ze mna!!
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
Tkw to na tym białym stylu nic nie widać Confused
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#4
@wpadły ostateczne poprawki
+ Widać na dark i zwykłym (ale na DarkHapel lepiej :3)
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#5
Słaba karta jak na Maxima Confused
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#6
Maxim kiedyś - Szanowany ród ze znanymi osobistościami typu : Marcus Maxim, Martin Maxim
Martin teraz - Adopty na lewo i prawo, kp bez pasji (bo jak napisze, że słaba to od razu skaczą na mnie Confused ).

No cóż, powodzenia na nowej drodze rodowej!
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#7
Uważam że te kolorki naprawdę po nic - za jaksrawe, czarne byłyby o niebo lepsze (w mojej opinii).
ZeroPiwnicy
Azkaban




Posty: 26
Tematy: 2
Wrz 2017

#8
Ogólnie troszkę ubogo jak na 2 OOC, kolorki nie są ładne powiedziałbym, że wręcz przeciwnie... No ogólnie jakby włożyć w to więcej pracy i zmienić stylistykę byłoby okej.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#9
Kolory rażą w oczy zmień na czarny standard.

I ubogo jak wyżej było.
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#10
Dzięki wszystkim za rady,
 popracuję nad tą kartą, gdyż to moja pierwsza karta i jeszcze nie za bardzo ogarniam. Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.