Witaj!

[Kaliaa] Kolekcjoner pluszaków!
Kaliaa
Czarodziej




Posty: 51
Tematy: 4
Lut 2017
41
Hufflepuff
#11
Endik napisał(a): (08.11.2017 20:15)Pokaż zdjęcie z wenzem albo twoje z wenzem. (Pluszakiem)

Lubisz mnie?

A tak wogole to miłego wieczoru.
Masz zdjęcie węża. Kozak z niej? Niego? 
Lubię praktycznie wszystkich, zaliczasz się.
Wzajemnie. ; ) 
[Obrazek: 6xOlQEJ.jpg]

Anonek napisał(a): (08.11.2017 20:49)Pokażesz bardziej z bliska te rysunki na ścianie?
Masz grubasku. Klik.
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#12
OJEEEJU, MAM TAKIEGO SAMEGO MISIA CO TY NA TYM ZDJĘCIU, TEN DUŻY BRĄZOWY, TWINS
Kaliaa
Czarodziej




Posty: 51
Tematy: 4
Lut 2017
41
Hufflepuff
#13
Naruse napisał(a): (09.11.2017 21:10)OJEEEJU, MAM TAKIEGO SAMEGO MISIA CO TY NA TYM ZDJĘCIU, TEN DUŻY BRĄZOWY, TWINS
Ojeeeeej! Jak super! <3 
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#14
Dlaczego zrobiło mi się miło na serduszku kiedy o mnie wspomniałaś?|
Co będziemy jeść u Ciebie na święta?
Czy Bóg istnieje?
Kaliaa
Czarodziej




Posty: 51
Tematy: 4
Lut 2017
41
Hufflepuff
#15
Xahias napisał(a): (09.11.2017 23:39)Dlaczego zrobiło mi się miło na serduszku kiedy o mnie wspomniałaś?|
Co będziemy jeść u Ciebie na święta?
Czy Bóg istnieje?

Bo mnie uwielbiasz!
Wszystko. Bo kocham jedzenie i święta.
Tak. 
Kaliaa
Czarodziej




Posty: 51
Tematy: 4
Lut 2017
41
Hufflepuff
#16
valcora napisał(a): (08.11.2017 15:43)Co uważasz o społecznośći Hapel.pl?


Przyszedł czas na odpowiedz. Co uważam o społeczności Hapel.pl... hmmm... zawsze myślałam, że to są ludzie mili, sympatyczni bla bla, bo w końcu kogo się spodziewać w grze o klockach? A jednak się myliłam. Duża część to osoby toksyczne, czasem się zastanawiam czy to nie jest mało powiedziane. Mam wrażenie, że kilka z nich ma problem sami ze sobą, może kompleksy? Może coś innego. Nie mam pojęcia. Są tutaj ludzie, którzy czekają na Twój mały błąd, coś co się stanie, by tylko Cię upokorzyć. Z tego wszystkiego najlepsze jest jak wbijają Ci z brudnymi buciorami w życie, udając, że łuhu zaprzyjaźnijmy się, po czym po prostu, wyciągają informacje, by później je udostępniać i sobie wychodzą z Twojego życia, zostawiając po sobie jedynie syf. Świetne jest jeszcze to, że niektórzy mówią "To zostanie między nami" a wiecie, prawie każdy ma dni w których chce się komuś wyżalić, czy też pogadać na jakiś temat, zaczynamy często danej osobie ufać, mówimy coraz więcej, nie wiedząc, że ona to po prostu wykorzystuje. Czemu? Czy ja wiem? Nie rozumiem skąd takie zachowanie przy grze, powtórzę W KLOCKI. Oczywiście halo! Są wyjątki, żeby nie było, że zła ja tylko krytykuje bla bla. Nie, nie, nie, są ludzie na prawdę, zabawni, przyjemnie się z nimi rozmawia itd. Myślę też, że duża część zbytnio przejmuje się samą grą, no halo, to tylko gra, a tu są większe spiny niż bym sobie mogła wyobrazić. TURURURURURUR koniec. [w oczekiwaniu na hejty i wyśmiewanie czas start]
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#17
Pamparampam

Jak odnosisz się do rasizmu?
(Nie wiem skąd takie pytanie mnie naszło, ale dajesz)
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
Kaliaa
Czarodziej




Posty: 51
Tematy: 4
Lut 2017
41
Hufflepuff
#18
IxuGaming napisał(a): (12.11.2017 14:39)Pamparampam

Jak odnosisz się do rasizmu?
(Nie wiem skąd takie pytanie mnie naszło, ale dajesz)

Jakoś nie specjalnie się do tego odnoszę. Wiesz, jestem osobą tolerancyjną i to bardzo, trochę nie rozumiem rasistów, ale cóż. Nie zmienię ich poglądów, bo w sumie co mi do tego? To indywidualna sprawa. Nie wiem czy odpowiedziałam na pytanie, ale jak jakieś jeszcze wątpliwości to pytaj. Tongue 
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#19
Co sądzisz o napływie imigrantów emigrantów nie wiem jak to się pisze ;-; do europy?
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#20
Anonek napisał(a): (16.11.2017 01:03)Co sądzisz o napływie imigrantów emigrantów nie wiem jak to się pisze ;-; do europy?

Imigrant to osoba przybywająca do kraju. Emigrant to osoba wyjeżdzająca z kraju



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.