Witaj!

Podanie na Woźnego
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Ethan Harris
Wiek: 22 lata
Miejsce urodzenia: Mugolski Szpital w Polsce
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Instytut Magii Durmstrang
Posada, na którą aplikujesz:
Woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Piszę w odpowiedzi na wolną posadę woźnego, aktualnie jestem dość młodą osobą z zapałem która ma dość sporo czasu na to by zajmować się to posadą. Posiadam też dość sporo pomysłów które możliwe że wciele w życie po przyjęciu mnie na takową posadę. Co do mojego usposobienia mam zamiar być dość przyjaźnie nastawiony do uczniów nie jak osoby mówią że nauczyciel czy pracownik zamku to taki przysłowiowy gbur. Moja osoba będzie dość energiczna dodatkowo potrafię przy pomocy zaklęć posprzątać dość szybko dane zabrudzenie co da nam możliwość zachowania czystości w zamku jak i pomocy w tym skrzatą które głównie też tym się zajmują. Możliwe że też będe wspierał uczniów w ciężkich chwilach a nawet stanę w ich obronie co da nam możliwość pracownika który nie będzie miał gdzieś niebezpieczeństwa jakie czeka danego ucznia w okolicy mojej czy nawet zaaragować w razie poinformowania mnie o tym. Uczniowie potrzebują kogoś kto chętnie pomoże im z problemami, a ja jestem właśnie taką osobą.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia – 2
Mikstury i wywary (Eliksiry) – 4
Historia Magii – 2
Mugoloznawstwo - 4
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – 1
Pojedynkowanie (Obrona Przed Czarną Magią) – 5
Starożytne Runy – 5
Transmutacja – 1
Czarna Magia – 1
Zielarstwo – 1
Biała Magia - 4

[OOC]
Nick w grze:
Mike12
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nauczyciel Zaklęć i Uroków jak i właśnie Starożytnych Run na poprzednich postaciach.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Jestem starym graczem aktualnie gram na serwerze jakoś w marcu będzie z 3 lata z półroczną przerwa.Sporo czasu spędzam na serwerze grając i się przykładam do wielu rzeczy OOC.Co próbuje przenieść na swoją postać w grze.Posiadam staż na serwerze z niewielką przerwą.Przez tą wiedzę cześć zajęć będzie z mojego doświadczenia.
Nazwa Skype:
Posiada dyrekcja



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.